Rüyada tükürük görmek ne anlama gelir

TÜKÜRÜK


Kişinin rüyada tükürükle beraber bir şey üzerine üflediğini görmesi, bir ayet işaretince büyüye işaret eder. Rüyada tükürük görmek, rüya sahibinin kudretine işaret eder. Rüyada tükürüğünün kuruduğunu görmek ise, yaşıtlarının yaptığı işleri yapmayı istemeye ve lakin ondan aciz olmaya ve sözün önemsizliğine tabir olunur. Rüyada tükürüğünü sıcak görmek, uzun ömre; soğuk görmek de ölüme delâlet eder. Kişinin ağzında tükürüğünü kurumuş görmesi, fakirlik ile tabir edilir. Rüyada yere tükürdüğünü görmek, bir arazi satın almaya alamettir. Bir duvar üzerine tükürdüğünü görmek, malını Allah yolunda cihada vermeye işarettir. Yine tükürük görmek, rahata, nikâhla rahatlığı talep etmeye, bazı kere de sıhhat ve hastalığa delâlet eder. Rüyada çok çok tükürük görmek, hüzün, keder ve meşakkate işaret eder. Kişi rüyada kendisini tükürüyor görse, bu rüya, onun ağzından çıkacak kötü söze delalet eder. Rüyada bir insanın veya bir hayvanın yüzüne tükürdüğünü görmek, rüya sahibinin ağzından söylenmesi caiz olmayan bir sözün çıkacağına delalet eder.

Rüyada tükürük görmek ne anlama gelir
Rüyada tükürük görmek ne anlama gelir

Rüyada Tükürük Görmek

Rüyada tükürük görmek ne anlama gelir?  Rüyada tükürük tabiri, rüyada kabak çekirdeği görenler durumu ne yormalıdır.

Rüyada tükürük görmek, rüya gören kişinin maddi manevi çok güçlü biri olduğuna işarettir. Rüyada tükürük görmek,  şansın kısmetin kapıda olacağına yorumlanır. Hayatın bu dönemlerinde güzel süprizlerle karşılaşılacaktır. Rüya gören kişinin ailesiyle ve arkadaşlarıyla muhabbetinin iyi olacağına huzurlu, mutlu bir hayat getireceğine işarettir. Bir başka yorumcular ise rüyada tükürük görmeyi olumsuz yönde yorumlar. Kişinin kötü yolda olacağına, konuştuğu her sözün yalan ve iftara yönünde olacağını işarettir. Rüya gören kişinin istemeden de olsa insanlara kötülük yapacağına, telafisi olmayan yollara gireceğine yorumlanır.

Rüyasında Tükürüğünde Kan Görmek

Rüyasında tükürüğünde kan görmek, olumsuz yönde yorumlanan bir yorumdur. Kişinin helal olmayan işlerle meşgul olacağına, zina yapacağına  yorumlanır. Aynı zamanda rüya gören kişi, helal yoldan para kazanmaya başlayacaktır. Kişinin bu rüyayı gördüğü zamanlarda hayatında ki haram helal şeylere çok dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Ağızda Tükürüğün Kuruması

Rüyada tükürüğün kuruması, mal kaybına işarettir. Rüyada tükürük görmek, gören kişinin maddi kazancının düşeceğine fakirleşecegine yorumlanır. Rüya gören kişinin şirketi var ise iflas edeceğine, bir iş yerinde çalışıyor ise işten çıkacağına yorumlanır. Rüyada ağızda tükürüğün kuruması, kişinin kendisinin ya da aileden birinin hastalanacağına işarettir. Rüya sahibinin ciddi sağlık sorunları ortaya çıkacaktır.

Rüyada Ağızdan Tükürük Çıktığını Görmek

Rüyada ağızdan tükürük çıktığını görmek, rüya sahibinin yakın zamanda bir yatırım yapacağına işarettir. Bu yatırımın arsa, ev, tarla olacağı düşünülebilir. Rüya gören kişiye hayırlı kapılar, hayırlı kısmetler açılabilir. Ağızdan çıkan tükürük, hayırlı olaylara delalet eder.

Rüyada Birinin Üzerine Tükürmek

Rüyada birinin üzerine tükürmek, rüya sahibin yakın zamanda üzerine tükürdüğü kişiyle sıkıntı yaşayacağına, arasının bozulacağına, üzüntülü durumlar yaşayacağına yorumlanır. Rüyada tükürük görmek, rüya sahibinin en yakınından birine haksızlık edeceğini işarettir. Bu haksızlık büyük tartışmalara, küsmelere yol açacaktır. Rüya gören kişi etrafındaki ilişkilere dikkat etmelidir.

Rüyada Tükürüğün Değiştiğini Görmesi

Rüyada tükürüğün değiştiğini görmek, rüya sahibinin ahlakında, insanlığına bozulmalar olacağına işarettir. Kişi hayatında yapmadığı asla yapmam dediği kötülükleri yapacaktır. Rüyada tükürüğün değiştiğini görmek, olumsuz bir yoruma işaret eder. Rüya sahibinin iyi huylarının yerini kötülüklerin alacağına yorumlanır. Kişi yakınındaki insanlara bile fesatlık, kindarlık duyar.

Rüyada Birisinin Kendisine Tükürdüğünü Görmek

Rüyada birisinin kendisine tükürdüğünü görmek, rüya gören kişinin üzerine iftira atılacağına, zor durumda kalacağına işarettir. Rüya gören kişi ilişkilerine dikkat etmelidir. Çünkü karşı taraftan haksızlık görüp iftiraya uğrayacaktır. Rüyada tükürük görmek, rüya gören kişinin herkes tarafından kabul gören bir mesleği olacağına işaret eder. Rüya sahibi yeni bir işe, yeni bir ortama girecektir. Kişi  bu yeni ortamda herkesin saygı, sevgi duyduğu bir konuma gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap