Rüyada testere görmek ne anlama gelir

TESTERE


Rüyada görülen testere iki düşmanın arasını ayıran memura, yardıma, güç ve rızka işaret eder. Kimi zaman da testere hayırsız kişilere delalet edilir. Bazı tabircilere göre de alışverişte sabırlı kişilere işaret olunurken, kitap okuyan kişilere ya da teraziye de tabir olunur. Kişinin içine girdiği bütün işlerde başarılı olacağı anlamına da gelir. Rüyasında testere ile bir şeyler kestiğini gören kişi düşmanlarını alt edecek demektir. Bazen de yeni bir işe girişileceği anlamına gelir.

Bazı tabircilere göre de testere alim bir kişi ile nikahlanmak anlamına gelir. Rüyada görülen testere bazen düzenbaz, işsiz, keyfe keder, din düşmanlarının içinde dolanan, casusluk yapan ve bazı insanların sırlarını ortaya döken kişiye işaret eder. Ağaçtan yapılmış testere bilgin ve lider kişilere işaret eder. Demir testere de avam bir millete delalet eder.

Rüyada testere görmek ne anlama gelir
Rüyada testere görmek ne anlama gelir

Rüyada Testere Görülmesi

Rüyada testere görülmesi hem dikkat çeken hem de farklı yorumlanan bir yapıya işaret etmektedir.

Rüyada testere görülmesi genel olarak iki düşman arasını ayırmaya, yardıma veya bir kuvvete işaret eder. Değişkenlik gösteren farklı yorumlar bu alanda ön plana çıkar. Testere kitap okuyan bir kimsedir. Testere ayrıca elinizi attığınız her işte başarıyı yakalayacağınız anlamını da taşır.

Rüyada Görülen Testere

Rüyada testere görmek ya da bir şeyler kesmek düşmanı yeneceğiniz anlamındadır. Rüyada testere görülmesi kişinin mevcut bir alanda kendi yaptığı çalışmalardan sonuç olarak başarıyı yakalaması anlamına da gelir. Rüyada görülen testere bir evlada ve kardeşe de yorumlanır. Bu alanda testere yorumlanması farklı ve değişkenlik de gösterir.

Rüyada Testere ile Kesim Yapmak

Rüyada kesim yapmak bir kişinin muradının olacağı anlamına gelir. Rüyada testere görülmesi bir kişinin düşmana karşı galip geleceği anlamında da yorumlanır. Rüyada testere gören kişi bir ara bulucu olarak da tanımlanır. Kimi zaman başka kişilerce cinsel ilişkiye de yorumlanabilir. Ayrıca söz getirip götüren kıskanç bir arkadaş olarak da tabir edilir. Bazı yorumcular için de bolluğa ve yardıma işaret eder. Müjdeli bir haber anlamına da gelmektedir. Rüyada testere ile odun kesmek düşmana üstünlük anlamına gelir. Rüyada testere görülmesi genel olarak olumlu ve anlamlı sonuçlar çıkarmak olarak rüya yorumcuları tarafından yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap