Rüyada temizlik yapmak ne anlama gelir

TEMİZLİK


Rüyasında temizlik yapan kişi bütün dertlerinden ve kederinden kurtulup rahat bir nefes alır. Ancak temizlik esnasında sabun varsa bu o kişinin sıkılacağına delalet eder.

Rüyada Temizlik Yapmanın Tabiri

Hem rüya tabircileri hem de dini rüya yorumları açısından çok hayırlı yorumlanan rüyalardan biri rüyada temizlik yapmak denilebilir. Bir taraftan inanç kuvvetliliği bir taraftan konforlu ve güzel hayat şeklinde yorumlanır. Rüyasında temizlik yaptığını gören kişinin, çabalarının boşa gitmeyeceği ve hem ahiret hem de dünya rahatlığına kavuşacağı delalet edilir.

Rüya sahibinin hane içinde rahatlığı, mutlu bireylerin bir arada olduğu aile hayatı ve birbirlerine destek olarak geçirecekleri bir ömür rivayet olunur. Rızk bolluğu, makam kuvveti, rahat ve hafif bir hayat, yeni ve güzel alışkanlıklar anlamı taşımaktadır. Kişi hayatındaki tüm olumsuzluklardan, sıkıntılardan bu şekilde adeta temizlenir. Rüyasında temizlik yaptığını gören kişi eğer hastaysa, hastalığının kısa süre sonra iyileşeceğine işaret eder.

Rüyada temizlik yapmak ne anlama gelir
Rüyada temizlik yapmak ne anlama gelir

Rüyada Çamaşır Suyuyla Temizlik Yapmak

Rüyada çamaşır suyu kullanarak temizlik yaptığını gören kişinin sorun yaşamadan, kötü bir durumdan sıyrılacağı ifade edilir. Kendini şanssız hissettiği hangi durumlar söz konusuysa, bu durumlardan kurtulması anlamı da çıkarılır.

Rüyada Büyük Temizlik Yaptığını Görmenin Anlamı

Rüyada temizlik yapmak olumluyken, daha farklı olarak büyük temizlik yaptığını gören kişiler için de hayırlı günle açıklanır. Rüyayı gören kişinin gelecek zamanlarda yeni fırsatların karşısına çıkacağı ve yeni gelir kapılarının gelişeceği söylenir. Mutlu ve başarılı zamanları göreceğine delalet olur. Pek çok yeni fikirle hayatını idame ettirir.

Rüyada Erkeğin Temizlik Yaptığını Görmek

Rüyada erkeğin temizlik yaptığını görmek, tıpkı rüyada temizlik yapmak gibi başarıların günden güne katlanarak artacağına işarettir. Rüyayı gören kimselerin hayatlarında onlara zarar veren kişiler bulunuyorsa, derhal bunlardan uzaklaşılacağını gösterir. Daha sakin bir insan olmaya, aklıselim işler yapmaya rüya sahibi meyilli olur. Yakın zamanda yapılan işlerin, verilen emeklerin karşılığı alınır. Rüya sahibinin sevdiklerinin sağlıklı ve huzurlu bir hayat süreceği söylenir.

Rüyada Başkasını Temizlik Yaparken Görmenin Tabiri

Rüyada başkasını temizlik yaparken görmek, güzel ve büyük işlere imza atılacağına alamettir. Sıkıntılardan kurtulup, ağız tadının yerine geleceği, çevredeki dostlarla da çok sevinç getirecek işlere girişileceği, biriyle uzun süre önce kırgınlık yaşanılmışsa, küslüğün sona ereceği, ticarette ilerleneceği, kendi işinin patronu olmaya da adım atılacağı anlamları vardır.

Rüyada Beden Temizliği Yapmanın Tabiri

Rüyada temizlik yapmak, rüyada beden temizliği yapmak şeklinde, farklı biçimlerde de görülebilir. Hayırlı olacak kazançları ve buna sebep olacak hayırlı olayların yaşanacağını simgeleyebilir. Çok güzel ve büyük denilebilecek çalışmaların yapılacağına, bunların sonucunda büyük başarılar elde edileceğiyle yorumlanır. Yapılan bazı hatalar varsa, bu hataların telafisinin de gerçekleşeceğine sıkıntılı bir süreçte gelen aile desteğine işaret eder.

Rüyada Akrabayı Temizlik Yaparken Görmek

Rüyada bir akrabasını temizlik yaparken gören kişi için, hayat içinde rahatlık ve esenlik haber verilir. Yaşam sevincinin bitmeyeceği, eksik yönlerini fark ederek ve bunların üzerinde çalışarak, kendini daha da geliştireceğine alamet eder. Yeni bir hayatın başlangıcı ve bu hayatı güzelliklerle dolu olması demektir.

Rüyayı gören insanın kısmetli bir dönem yaşayacağı da tabirler arasındadır. Karşısına çıkan kısmetleri değerlendirerek, sırtı yere gelmeyecek bir hayata merhaba der.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap