Rüyada telsiz telefon görmek ne anlama gelir

TELSİZ TELEFON


Kişi eğer rüyasında telsiz bir telefonla görüyorsa kısa bir zaman içerisinde uzaklardan bir haber alacağı anlamına gelir.

Rüyada Telsiz Görmek

Rüyada telsiz görmek, hayırlı şeylere işaret eder. Rüyayı gören kişiden güzel ve umutlu sözler, işte ilerleme ve servet işittiğinize delalet eder. Rüyada telsiz gören kişi için sürekli dua eden, her işinde ona destek olan ve onu asla yalnız bırakmayan kişiye delalettir. Rüyada telsiz görmek, kişi sonunda duymak istediğini duyacağına delalet eder. Rüya yorumuna göre, bir konuşmanın veya bir sorunun hemen çözüleceği anlamına gelir. Rüyada telsiz görmek, bazı durumlarda kıtlığa ve yokluğa işaret edebileceği gibi, bolluk, zenginlik ve maddi mal varlığına da işaret edebilir.

Rüyada telsiz telefon görmek ne anlama gelir
Rüyada telsiz telefon görmek ne anlama gelir


Rüyada Telsiz İle Konuşmak


Rüyada telsiz ile konuşmak, rüyada telsiz görmek çok uzaklardan beklediğiniz bir haberi alacağınıza delalettir. Bir başka yoruma göre: Rüyada telsiz ile konuşmak yaklaşan haberlerin ve borcun habercisidir. Rüyada telsiz ile konuşmak; çok iyi bir haberin, bir servetin veya yüksek bir pozisyonun işaretidir. Rüyada telsiz ile konuşmak sizi çok üzecek bir haber alacağınıza delalettir. Bazı rüya tabirlerine göre kişi, sevdikleriyle arasındaki anlaşmazlıklardan, sevdiklerinden ayrılmaktan, çevreye karşı duyarsızlıktan da bıkabilir. Rüyada telsiz ile konuşmak, uzun zamandır beklediği haberi alamaz, ne de umduğunu bulamaz.

Rüyada Bozuk Telsiz Görmek


Rüyada bozuk telsiz görmek, rüyayı gören kişinin bazı sorunlarına aşırı takıntılı olduğu için kaygılı olduğunu, çevresindeki insanlara karşı fazla hoşgörülü olmayacağını, bu sorunlarda uğraşacağına delalettir. Sevdiği insanları istemeden inciteceği anlamı taşır. Kişinin sorunlarını paylaşmaktan kaçındığına, çözüm bulabileceğine, ancak insanlarla iyi iletişim kuramadıkları için kavga edeceklerine ve gereksiz tartışmalar nedeniyle morallerinin bozulacağına delalet eder. Gençler ile ebeveynleri aralarındaki kuşak çatışmalarının giderek artacağına ve bu sabır döneminin sonunda aileye huzurlu günlerin döneceği söylenmektedir. Evli insanlar için bu, evde incitici konuşma, içerleme ve soğuk davranışları gösterir.


Rüyada Yeni Telsiz Görmek


Rüyada yeni telsiz görmek, rüyada telsiz görmek bir anlaşma veya sözleşme yaptığınıza, bir tanıdıktan iş aldığınıza, iş ortaklığı kurduğunuza delalettir. Rüyada işe yarar bir şey yapılmasına dikkat çekilir, kişinin iknası sayesinde, kendisine zorluk çıkaran kişiyle anlaşmaya varacağına, hatta bu kişiyle arkadaşlık kuracağına delalet eder. Güçlü bir iletişim ile var olan tüm sorunların ortadan kalkacağını haber veren rüya, güvenin tazeleneceğine, korkusuzca dimdik duracağınıza delalettir. Rüya sahibi çevresindeki insanlara veya meslektaşlarına karşı sorunsuz bir tutum olacaktır. Son zamanlarda yapılan tüm planlar hızlı bir şekilde yürüteceğine işaret eder.

Rüyada Telsizle Konuşan Birini Görmek


Rüyada telsizle konuşan birini görmek, Bu rüya, yakında iyi insanların olduğu bir toplumda oturacağınıza veya uzun bir süre sonra tanıştığınız bir kişiyle arkadaşlık kuracağınıza ve o kişiyle güzel anılar paylaşacağınıza delalettir. Rüya sahibi, sevdiklerini ziyaret etmekten vazgeçtiğini veya uzaklara gittiğini görür. Bazen bu rüya güçlü bir adamı, hayallerinin gerçekleşmesini, başarılı bir çalışmayı, parayı, geleceğini iyi haberler alacağını, umudunu kaybettiğinde çok iyi fırsatlar geleceğini işaret eder.

Rüyada Telsiz Kırdığını Görmek

Rüyada telsiz kırdığını görmek, Bu rüyada telefonu kıran kişinin ruh halinin yakın zamanda değiştiğini ve etrafındaki insanları üzdüğünü, gösterir. Yine bu rüya, sevdiklerinizden ve ailenizden uzak kalmaktan, kendi kabuğunuza çekilmekten, yalnızlıktan bıkmış hissetmenize neden olabilir.
Rüyada telsiz kırdığını görmek, farklı bir yoruma göre kişi birçok yerden güzel fırsatlar elde edecek ve istediği başarıya ulaşacaktır. Bazen bu rüya sevilen bir insan olduğunuzun, güzel bir toplulukta yaşadığınızın ve insanlarla konuşan sevgi dolu bir adam olduğunuzun işaretidir.

Rüyada Telsiz Kaybettiğinizi Görmek

Rüyada telsiz kaybettiğinizi görmek, rüyada telsiz görmek bir adam tarafından yardım edilir ve beklenmedik nimetlere kavuşur. Rüyada telsiz kaybettiğinizi görmek, bu kişiye karşı mesafeli bir tavır takındığına, sevdiğinden beklenmedik sözler yüzünden hüsrana uğradığına delalettir. Bu, bugünlerde küçük ama yürek burkan bir konunun tüm gündeme hâkim olacağına, gece gündüz bu durumu düşünen rüya sahibinin bir süre kendini kilitleyerek kimseyle konuşmak istemeyeceğine ve bu durum nedeniyle insanları gücendirmemeye özen göstereceğine delalet eder.

Rüyada Polis Telsizi Görmek

Rüyada polis telsizi görmek, rüyada gören kişinin disiplinli ve programlı bir yaşam tarzına sahip olduğuna, bu kişinin kendisine başarı, şöhret, statü ve kazanç getireceğine delalettir. Yerleşik bir düzen olsun diye planlı yaşamaktan, sağlam ve sarsılmaz bir yere sahip olmak için çalışmaktan ve elindeki imkânlarla hedefine mutlaka kendisinin ulaşmasına dalalet eder. Rüyada polis telsizi görmek, kötü alâmet ve uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin uğursuz günler geçirdiği anlamı taşır.

Rüyada polis telsizi bulmak

Rüyada polis telsizi bulmak, kişinin ailesini ilgilendirecek bir sevinç ve haberlere, aile hayatını renklendirecek bir kişiyle ortaklık kurulmasına, dualara, iyi niyetli arkadaşların araştırmalarına karşılık verilecek, olumlu gelişmeler göz ve ufuklar açacaktır. Kaygı durumlarının ortadan kalkacağına, aile Bunun nice mutlu günlere, hayatındaki mutluluk ve huzurun, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine ve insanların onların sevgi ve saygısını kazanacağına inanılır. Rüya yorumuna göre, kısmetin genişlemesi sayesinde kinler yeniden buluşacak, başkalarının para kazanmasına yardımcı olacağına yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap