Rüyada sis görmek ne anlama gelir

SİS

( HAVA )

 Kişi eğer rüyasında sis görmüşse bu pek hayırlı değildir. Rüyası esnasında kendine bir sis bulutunun geldiğini gören kişi batıl bir yola girecek demektir.

Sisin içinde bulunduğunu gören kişi dert ve sıkıntılara sahiptir. Lakin kişinin etrafında sis varsa ve bu sisler zamanla dağılıyorsa, bu, rüya sahibinin dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağı manasını taşır. Eğer rüyada görülen sis bir mekanı önce dolduruyor sonrada ortadan kayboluyorsa, bu, rüya sahibinin bir meseleyi ilk başta değil de sonradan anlamaya başladığına işaret eder. Bir kenti sis içinde görmek orada yaşayan halkın dert ve kederlerine işaret eder.

Eğer güneş doğarak sisi dağıtıyorsa, devlet yardımıyla bir takım sıkıntıların sona ereceği manasını taşır. Bir başka tabirciye göre ise rüyada görülen sis, rüyayı gören kişinin dini vecibelerini yerine getirmesinde ve dünyadaki işlerini yürütmesinde bir karışıklık olduğuna tabir olunur. Kişi eğer rüyasında üzerine bir sis bulutunun çöktüğünü görürse yaptığı hayırsız işlere bir an önce son vermelidir. Bir başka rivayete göre ise rüyada görülen sis, bütün halkı kapsayan bir dedikodu ve onlar arasında çıkacak anlaşmazlıklara tabir olunur.

Rüyada sis görmek ne anlama gelir
Rüyada sis görmek ne anlama gelir

Rüyada Sis Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sis görmek dünya işlerinin yanı sıra dini açıdan da karışıklıklara delalet eder. Rüya sahibinin üzerine sis çöktüğünü görmesi ilahı azaba sebep olabilecek kötülüklerin göstergesidir. Sis, rüyada kimin etrafında yoğunlaşıyor ise onun hakkında dedikodu yapıldığının sembolüdür. Rüyada sis görmek karışıklığın yanı sıra fitne anlamına da gelir.

Rüyada sisli hava görmek keder ve gama işaret eder. Kişinin işleri bozulabilir, ticaret ile uğraşıyorsa zor zamanlar yaşayabilir, işinden ayrılabilir, mal ve mülk açısından zayıflayabilir. Rüyasında sisli hava gören biri doğru şekilde davranmaya özen göstermelidir aksi halde yapacağı hatanın sonuçları ağır ve meşakkatli olabilir.

Rüyada Sis İçinde Yürüdüğünü Görmek

Rüyada sis içinde yürüdüğünü görmek en yakın dostundan yardım görmek manasındadır. Aynı zamanda karar alma eşiğinde olan birinin sıkıntılı olmasına ve yanlış karara yönelmesinin göstergesidir. Rüyasında sis içinde yürüyen kimse yapacağı eylemlerden önce mutlaka bir aile büyüğüne ya da güvendiği birine danışmalıdır.

Rüyada sis görmek pek hayra alamet değildir. Kişinin üzerine çöken kedere ve fitneye işaret eder. Rüyada sis içerisinde yürümek Allah’ın hak dini İslam yolundan ayrılmak anlamına da gelir. Kişi, harama el uzatmamalı ve yalnızca helal rızka yönelmelidir.  

Rüyada Evin Etrafında Sis Görmek

Rüyada evin etrafında sis görmek hane içerisindeki anlaşmazlıklara delalet eder. Rüya sahibinin şaşıracağı ve üzüleceği bir durumun göstergesidir. Bununla birlikte hane halkı maddi sıkıntılardan mustarip olabilir ve kötü günler yaşayabilir. Rüyada evin sis içerisinde olması yaklaşmakta olan bir tehlikenin habercisidir.

Rüyada Sisli Havada Yolculuk Yapmak

Rüyada sisli havada yolculuk yapmak iş hayatı ya da okulda meydana gelecek sorunlara işaret eder. Bu sorunlar, rüya sahibine sıkıntı yaşatacak ve bir süre meşgul edecektir. Kişi, büyük sorunlar yaşar. Bu sorunlardan kurtulmak Allah’ın izni ile çaba harcayarak ve dua ederek gerçekleşir.

Rüyada Sislerin İçinden Çıktığını Görmek

Rüyada sislerin içinden çıktığını görmek yaşanan problemlerin son bulacağına delalet eder. Hasta birinin bu rüyayı görmesi yakın zamanda şifa bulacağına, tutuklu birinin özgürlüğüne kavuşacağına, maddi sıkıntılar yaşayan birinin elinin bollaşacağına ya da borçlu birinin borcunu ödeyeceğine işarettir.

Rüyada Sisli Siyah Hava Görmek

Rüyada sisli siyah hava görmek kıtlık anlamına gelir. Kişinin ailesi yokluk çeker, maddi açıdan büyük kayıplar yaşar. Hasta birinin bu rüyayı görmesi kendisine çok dikkat etmesini gerektirir. Allah’ın merhametine nail olan biri ise şifasını bularak iyileşme sürecine girebilir. Rüya sahibi büyük bir problem yaşayabilir ve bunu atlatması uzun zaman alabilir.

Rüyada beyaz sisli hava görmek rüya sahibinin günaha ve harama karışmadığının göstergesidir. Rüyanın sahibi eline geçecek yüklü miktarda para ile borçlarını öder. Aşka kapalı bir kalbi varsa hayırlı kısmetler karşısına çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap