Rüyada sini görmek ne anlama gelir

SİNİRüyada görülen sini ya da tepsi hizmetkârlara delalet eder. Eğer rüyada görülen sini kirletilmemiş ve parlak bir haldeyse alımlı ancak kibirli bir hizmetkâra işaret ederken; kirletilmiş ve lekeli ise çirkin ve geçimsiz bir hizmetkâra tabir olunur. Rüyasında bir sini aldığını ya da bir başkasının kendisine sini verdiğini ya da bulduğunu gören kişi, öyle bir hanıma ya da hizmetkâra sahip olur şeklinde tanımlanır. Kişi eğer rüyasında siniyi kaybederse onları da kaybeder demektir. Eğer sini kırılıyorsa bu rüya sahibinin eşinin ya da hizmetkârının vefat edeceğini manasını taşır. Rüyasında sini satın aldığını gören kişi eğer bekâr ise evleneceğini anlamını da taşır.

Rüyada sini görmek ne anlama gelir
Rüyada sini görmek ne anlama gelir

Rüyada Sini Görmek

Rüyada sini görmek ne anlama gelir, rüyada sini görmek yorumları, rüyada sini görmenin tabirleri.

Rüyada sini görmek, rüya sahibinin hayatında yaşayacağı güzel günlere ve hayırlara işaret eder. Rüyasında sini gören kişinin aile bireyleri çoğalır ve kendisine ait iyi bir düzen kurar. Rüyada sini görmek rüyayı gören kimsenin bereketinin ve rızkının artmasına, helal yoldan para kazanmasına, gururlu ve onurlu bir hayat yaşamaya ve geçim sıkıntısı çekmeden rahat bir şekilde yaşamaya delalet eder.

Rüyada Bakır Sini Görmek Anlamı

Rüyada bakır bir sini görmek, aile bireylerinden birinin iş sebebiyle yakın zamanda evden ayrılmasına işaret eder. Rüyada görülen sini hayırlı ve güzel bir kişiye işarettir. Ayrıca rüyada bakır sini görmek hizmetçiye yorulmaktadır. Görülen sini temiz ve parlıyorsa bu hizmetçinin güzel ve kibirli olmasına, sini kirli ise hizmetçinin çirkin olmasına işarettir.

Rüyada Sini Taşımak

Rüyada taşınan sini kişinin kazancının bol olmasına ve bu kazancın helal yoldan olmasına işarettir. Ayrıca rızkın artmasına, ailenin büyümesine ve işindeki verimin artmasına da işaret eder.

Rüyada Sini Almak

Rivayete göre rüyasında sini satın aldığını gören kimse eğer bekar ise yakın zamanda evlenmesine işarettir. Sini almak kötü haberler almaya, bu haberler sebebiyle canının sıkılmasına ve     kötü günler yaşamaya işaret eder.

Rüyada Sini Yıkamak

Rüyada sini görmek, rüyasında sini yıkadığını gören kimse biriktirdiği paradan ve mal varlığından bir kısmını harcamasına işarettir. Ayrıca bereketinin de biraz azalmasına delalettir.

Rüyada Sini Satmak

Sini satmak kişinin aile içerisinde biraz problemler yaşamasına işarettir. Rüyada sini satmak genel olarak hayra yorulmaz çünkü kişinin eşiyle veya ailesiyle ufak problem yaşamasına ancak bu problemin çok fazla büyümesine  işaret eder.

Rüyada Boş Sini Görmek

Rüyada sini görmek, rüyada boş bir sini görmek yaşanan kötü durumların son bulmasına ve güzel günlerin yakın olmasına işarettir. Hayırlı bir rüyadır. Rüyada boş sini görmek kişinin hem maddi hem manevi olarak büyük bir rahatlığa erişmesine, sağlıklı bir yaşam sürmesine, kazançlı ve hayırlı işlere delalettir.

Rüyada Beyaz Bir Sini Görmek

Rüyada beyaz sini görmek, helal kazanca, istenen şeylerin kısa zamanda elde edilmesine, sıkıntılardan kurtulmaya ve kişinin yüzünün gülmesine işaret eder. Ayrıca rüyada beyaz sini görmek bekarlar için evliliğe ve hayırlı kısmetlere delalettir.

Rüyada Siyah Sini Görmek

Rüyada siyah sini görmek rüya sahibinin mutlu günler geçirmesine, sevdiği kişiyle evlenmesine ve bu evlilik ile beraber mutlu huzurlu bir yaşam sürmesine işaret eder.

Rüyada Büyük Sini Görmek

Rüyada sini görmek, rüya sahibinin çok para kazanmasına, güzel olaylar yaşamasına, eğer bir hastalığı varsa onu yenmesine ve iyileşmeye, büyük rahatlık yaşamasına ve üzüntülü durumlarının sona ermesine işaret eder.

1 Yorum

SONER DOĞAN  -  Mart 15, 2022 / 2:56 pm

peki sini harici, rüyada eski eşimin annesinden para almak ne anlama gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap