Rüyada şelale görmek ne anlama gelir

Şelale


Bir kişi rüyasında şelale gördüyse ya da şelaleye baktığını gördüyse; hayatında aniden karşısına çıkan birinin, rüyayı gören kişinin geleceğini etkileyecek ve yer edecektir. Bu karşılaşma tamamen tesadüf olacaktır. Rüyanızda şelale görüyor iseniz yapmak istediğiniz çok büyük bir hayalinizi gerçekleştireceksiniz demektir. Aynı zamanda şelale; huzur, mutluluk rahat anlamları taşımaktadır.

Rüyada şelale görmek ne anlama gelir
Rüyada şelale görmek ne anlama gelir

Rüyada Şelale Görmek

Rüyada şelale görmek ilerleyen günlerde rüyayı gören kişinin ya da yakınlarının eline geçecek maddi ya da manevi bolluğa işaret eder. Rüya sahibinin ilerleyen dönemlerde bereketli günler yaşayacağı şelale ile müjdelenir. Aynı zamanda manevi olarak bir uyanış yaşamak, refaha geçmek ve mutlu olmak anlamlarına da gelmektedir. Rüyada şelale görmek genel olarak tabirlerde hayra yorulur.

Rüyada Berrak Suyla Akan Şelale Görmek

Rüyada berrak bir su ile akan şelale görmek ilerleyen günlerde yaşanacak iyi günlerin habercisidir. Rüyayı gören kişinin çok aydınlık günler yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi evli değil ise ilerideki günlerde hayırlı bir kısmetin karşısına çıkacağını ya da evli ise çocuğu olacağını ifade eder. Bunlara ek olarak aile üyelerinden gelecek yardımlara ve iyiliklere de delalet eder.

Rüyada Kirli Suyla Akan Şelale Görmek

Rüyada kirli ve kahverengimsi renge sahip su ile akan şelale görmek pek hayra alamet olarak nitelendirilmez. Rüyasında koyu ve kirli renkte akan şelale görmenin anlamı sıkıntı ve dertlerin art arda gelebileceği anlamını taşır. Rüyayı gören kişi ilerleyen günlerden helal kazançtan ulaşabilir ya da haram işlere bulaşacağını gösterir. Rüya sahibi halihazırda haram kazancını çoluğuna çocuğuna yediriyor ise bu durumun sağlık sorunlarına sebebiyet verebileceğine işaret eder.

Rüyada Kurumuş Şelale Görmek

Rüyada kurumuş şelale görmek hanedeki bereketin kaçtığına ya da kaçağına yorulur. Maddi olarak sıkıntı yaşanacağı anlamı da çıkarılır. Rüyayı gören kişinin iş yeri var ise işlerin yolunda gitmemesi, ticaret yapan biriyse adaletli olunmasını ifade eder. Rüya sahibi haramdan kesin olarak kaçınmalı ve her hareketinde vicdanlı olması gerektiği anlamına gelir. Manevi ve parasal açıdan fakirleşme meydana gelebileceğini de gösterir.

Rüyada Deniz İçerisinde Akan Şelale Görmek

Rüyada şelale görmek ve bunun denizin içerisinde yer alması kişinin savurganlık yaptığına işaret eder. Rüya sahibinin kazancını ve eline geçen parayı har vurup harman savurduğu anlamına da gelir. Kişi, maaşlı bir işte çalışıyor ise harcadığı paraya dikkat etmeli eğer ev hanımı ise mutfak ve ev masrafları hususunda yaptığı harcamalarda dikkatli olmalıdır. Bunlara ek olarak rüyanın sahibi, israf yapmaktan imtina etmelidir.

Rüyada Dağ Yanında Şelale Görmek

Rüyada şelale görmek ve bunun dağ yanında konumlanmış olması kişinin sırtını dayayabileceği güçlü birinin yakınında olmasına ya da ilerleyen süreçte bazı engeller ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüya sahibi nişanlı ya da evli ise bu süreçte eşinin ona vereceği desteği de simgeler. Hem dağ hem de şelalenin rüyada yan yana olması son derece pozitif bir anlam taşır. Rüyayı gören kişi ya da ev hanesinden birilerinin önündeki aydınlık ve ferah günleri de işaret eder. Herhangi bir sıkıntıdan mustarip olan birinin dertleri de şelale gibi akıp gider.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap