Rüyada Pardesü Görmek Ne Anlama Gelir? Nedir

Rüyasında pardesü gören kişinin memur olması durumunda bu rüya, rüya sahibi için makam ile yorumlanır. Rüyada pardesü görmek, tüccar kimseler için kazanç anlamına gelir. Fakir bir kimsenin rüyasında pardesü görmesi zenginlik müjdesi olarak tabir edilir.
Bir kimsenin rüyasında pardesü görmesi o bölgede yaşanılacak olan bolluğa delalettir.

Rüyada Pardesü Görmek Ne Anlama Gelir? Nedir
Rüyada Pardesü Görmek Ne Anlama Gelir? Nedir


Rüyada Yeni Pardesü Giymenin Anlamı

Rüyada yeni bir pardesü giymek, kişinin gerçek hayatında bozulmuş olan işlerinin düzeleceği anlamına gelir. Yeni bir pardesü giymek hasta kişiler için sağlık ve afiyete yorumlanır. Bu kişi kısa sürede eski sağlığına kavuşur ve rahata erer.
Rüyada görülen pardesü gibi kişiyi soğuktan koruyan kıyafetler, kışın giyilmesi halinde bu rüya, mal ve mülke işaret olarak kabul edilir. Bu kişi için sevinç ve mal umulur. Soğuktan korunmak için giyilen bu giysinin yaz mevsiminde giyildiğinin görülmesi, üzüntü ve kedere yorumlanır.


Rüyada Pardesü Kaybetmek Ne Anlama Gelir?

Bir kimsenin rüyasında pardesüsünü kaybettiğini görmesi kısa zaman içerisinde sıkıntılı bir döneme gireceğine ve depresyona gireceğine yorumlanır. Bu kişinin arsız ve yüzsüz kişilerin arasında kalacağına işaret sayılan bu rüya, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olarak tabir edilmez.
Bazı rüya alimleri rüyada pardesü kaybetmeyi kişinin etmiş olduğu dualarının kabul edileceği şeklinde de yorumlamıştır. Rüya sahibinin şansının birdenbire açılacağı konusunda da yapılan yorumlar bulunur.


Rüyada Pardesünün Çalınması

Bir kişi rüyasında pardesüsünün çalındığını görse, bu rüya bu kişinin sıkıntılı zamanlarının son bulacağı yorumlanır. Rüya sahibi için uyarıcı bir rüya niteliği taşımakta olan bu rüya, rüya sahibinin başına gelecek kötü şeyler için Allah’a sığınması gerektiğine işarettir. Rüyada pardesü görmek, yorumlanırken rüyanın tüm detaylarının bilinmesi, rüyanın doğru bir şeklide yorumlanabilmesi için önem taşır.


Rüyada Pardesünün Yırtılması

Bu rüya, rüya sahibi için iyi şeylerin başlangıcı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin kendisini üzen kişilerden uzaklaşacağı umulur. Rüyada pardesü görmek ve bu pardesünün yırtılması yolunda gitmeyen işlerin düzeleceği anlamına gelir. Kişinin hayattaki başarılarına bir artış olarak yansıyacak olan bu rüya, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.
Rüyada görülen pardesü, iyiliğe haber verir. Kişinin zenginlik dolu bir döneme gireceğini düşündüren bu rüya, rüya sahibi için hayır kapılarının açıldığı manasını da taşır.
Rüyasında pardesü gören kişinin hayatında kolaylıklar olması ve borçlu ise borçlarından kurtulması umulur.


Rüyada Pardesü Giymenin Anlamı

Rüyasında pardesü giyen kişinin hayal ettiği şeylere kavuşması beklenir. Bu kişinin en kısa zamanda hayalleri gerçeğe döner ve kişi rahata erer. Bu rüya, rüya sahibi için sürprizler ve müjdeler ile yorumlanır. Rüyada pardesü görmek ve onu giydiğini görmek, kişinin şanslı bir döneme girdiği şeklinde tabir edilir. Kişinin arzu ettiği şeylere kavuşması da yine bu rüyanın tabirleri arasında bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap