Rüyada öpüşmek ne anlama gelir

Öpmek-Öpüşmek

Düşte Öpüşmek, öpüşülen kişiden gelecek olan habere yahut da o kişiyle karşılaşmaya ve güzel bir dostluk kurmaya işarettir. Kişinin rüyasında sevgilisini öpmesi, yakın zaman içerisinde sevgilisinden bir haber alacağıyla tabir edilir. Erkek biri, düşünde hiç tanımadığı bir kadını öpüyorsa; bu erkek kısa zamanda birdenbire evlenecektir. Rüyada değerli bir taşı öpmek parayla maddilikle yorumlanır. Bu rüyanın sahibinin gözünde yalnızca para vardır. Sevgi ve benzeri duygulardan eser yoktur.

Rüyada öpüşmek ne anlama gelir
Rüyada öpüşmek ne anlama gelir

Rüyada Öpüşmek Görmek

Bir rüyada öpüşmek görmek sağlamlık, güç, saygı ve zenginlik anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin servet ve para sahibi olarak zengin olacağına delalet eder. Bir başka ifadeye göre ise, rüyada öpüşmek görmek, çevrede itibarın artması ve herkesin onurlandırılması ve takdir edilmesi anlamına gelir. Rüyada öpüşmek maddi ve sosyal açıdan başarılı olacağınıza işarettir.

Rüyada Evli Çiftin Öpüşmesi

Rüyada öpüşmek görmek rüya yorumcularına göre, zaman kısıtlaması olmadan, eşinize olan sevgi, saygı ve güven duygularını artırarak mutluluk getirecektir. Rüyada eşinizle öpüşmenin anlamı ve rüyanın yorumu şu şekildedir: Rüyada eşinizi dudaklarından öptüğünüzü görmek, eşinizle mutlu olacağınıza ve huzurlu bir aile ortamına işarettir. Ayrıca rüyada eş öpmek de kişinin hayırlı evlat sahibi olacağına delalet eder. 

Rüyada Sevdiğiyle Öpüşmek

Rüyada sevgiliyle öpüşmek, rüyayı gören kişinin sevgilisinden gelecek olan mutluluk, iyilik ve müjdeye işarettir. Rüyayı gören kişi bekar ve sevgilisi varsa, iyi ve kötü günlerinde onunla çok mutlu olmaktan ve en fazla desteği ondan almaktan yorumlanabilir. Bir sevgiliyle öpüşmek, emrine girip halk içinde saygınlığın bir işaretidir.

Rüyada Arkadaşla Öpüşmek

Rüyada bir arkadaşı öpmek, sevgilinizden gelen mutluluğu, iyiliği ve hayrı gösterir. Rüyayı gören kişi bekar ve sevgilisi varsa onunla her zaman mutlu olmaktan, iyi ve kötü günlerini birlikte geçirmekten, zor zamanlarda onun tarafından destek alacağına delalettir.

Rüyada Erkekle Öpüşmek

Bu, hayırla yorumlanan bir rüyadır. Rüyada bekar bir kızın bir erkekle öpüşmesi sevdiği kişiyle güzel bir evlilik yaşayacağına delalettir. Bir erkekle öpüşmek, mutluluğa ulaşmak, huzura ulaşmak ve iyi haber almak olarak yorumlanır. Bir erkeği öpmek iyi şansın bir işaretidir. Bir erkekle öpüşmek, arzuladığı bir şeyin gerçekleşmek üzere olduğunun bir işaretidir. Bir erkeği öpmek, mutluluk ve iyi haberlerin bir işareti olarak görülür.

Rüyada tanımadığı bir kadını öpen bir erkek, ani bir evlenme kararına işarettir. Başka bir ifadeye göre, bir erkekle öpüşmek, etrafındaki düşmanların ve rakiplerin yenilgisinin bir işaretidir. Rüyada tanıdığı veya tanımadığı bir erkekle öpüşen bir kadın, yeni bir huzur aradığına veya mutlu ve memnun olmasına delalettir. 

Rüyada Nişanlıyla Öpüşmek

Nişanlınızla rüyada öpüşmek görmek olumlu bir işarettir. Nişanlınıza dokunmak sizi mutlu edecek bir habere işaret eder. Rüyada nişanlı ile öpüşmek, kişinin sevdiği kişiyle mutlu bir zaman geçirmesine delalettir. Bazı tabircilere göre rüyada nişanlınızı öpmek, gerçek hayatta mutlu bir evlilik yaşayacağınıza işarettir. 

Rüyada Öpüştüğünü Görmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada genç bir çiftin öpüşmesi sevinci, iyi haberi ve iyi müjdeyi gösterir ve yaşlı adamla öpüşmekte kötüye işarettir. Rüyada romantik bir öpücük görmek, yakında zengin biriyle evleneceğine işarettir.  Tanımadığınız bir kişiyi öpmek; Öpüşen kişi bekarsa, bu onun yeni bir ilişkiye başlayacağını veya evleneceğini gösterir. Ölü bir insanı öpmek iyi bir rüyadır. Bu, yakında büyük miktarda para, servet ve miras alacağınızı gösterir.

Rüyada Dudak Öpmek

Rüyada dudak öpmek samimiyet olarak ifade edilir. Rüyada tanıdığınız birini öpmek, o kişiyle yakında tanışacağına delalettir. Bir rüyada sevdiğini dudaklarından öperken, çok geçmeden ondan mutlu bir haber alır ve onunla tanışmanıza vesile olur.

Bir kızla öpüşmek, ihtiyaçların yerine getirilmesini ve düşmanın yenilgisini ifade eder. Öpüşen gençler, güzel bardaklarda içecekler içilmesine ve  dondurmalar ve tatlılar yemeğe delalettir. Büyüleyici bir kadını öpmek, yıl içinde iyi olmak veya dünyaya karşı eğilmeye işarettir.

Sevdiğinizi dudaklarınızla öperseniz para kazanmanızı sağlar. Sevdiğinizin yanağından öperken görmek, ilerde ne kadar para kazanacağınıza işarettir.

Bazen bir kadının dudaklarından öptüğünüzü görmek, bu öptüğü kişiye bir takdir göstergesi ya da sevgisini göstermenin bir yolu olabilir.

Rüyada hizmetçisini veya işçisinin öpüştüğünün görülmesi, efendisi ya da patronu ile dostluk kurmaya delalettir. Evli bir kadını öptüğünüzü görmek, kocasıyla arkadaş olacağınızın bir işaretidir.

Bir kişinin dudaklarını arzuyla rüyada öpmek, o kişiden yardım ve iyilik istemek, öpülen kişiye karşı yardımsever ve iyi olduğunuzun göstergesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap