Rüyada maymun görmek ne anlama gelir

Maymun


Rüyada maymun görmek işlenecek büyük günahlara ya da ahlaksız, sahtekâr ve kötü insana delalettir. Maymun eti yemek yoksulluğa ve fakirliğe, bir maymunla kavga ettiğini görmek hastalanmaya ve maymunla cinsi münasebette bulunduğunu görmek ise günah işlemeye yorulur. Rüyada bir maymunun ısırmasına maruz kalan bir kişinin diğer bir kimseyle tartışma yaşayacağına, maymunun yanından uzaklaşmasının görülmesi ise düşmanı alt etmeyle yorumlanır.

Bir maymuna dönüştüğünü gören kimsenin günah işlemesine delalettir. Hatta bu rüya zinaya yorulur. Maymun yavrusu görmek ise sihirbazlıktan para kazanmaya işarettir. Maymun şanssızlığa delalettir. Yakın bir arkadaşın sinsiliğine, ondan gelebilecek bir zarara yorulur.

Dikkat etmek gereklidir. Rüyasında kendisine hediye olarak bir maymun verildiğini gören kişinin hırsızlık yapacağına ya da bir şekilde rüşvet alacağına yorulur. Omzunda bir maymun olduğunu gören kişinin evinde hırsızlık yaşanır. Evinden bir şeyler çalınır.

Rüyada maymun görmek ne anlama gelir
Rüyada maymun görmek ne anlama gelir

Rüyada Maymun Görmek

Rüyada maymun görmek genel olarak kötü bir hayvan olarak bilinmiş maymunu rüyada görmek genellikle olumlu bir rüya olarak kabul görmez. Rüyada maymun görmek birden çok anlamı olabilen bu rüya genellikle belirli kötü durumlara sahip insanlara işaret eder. Bunlardan en belirginleri kötü hallerde olanlar ve birisine kötülük yapmak için onun en zayıf halini kollayan insanlardır. Tabii maymunu görme durumuna göre rüya tabirleri değiştirmektedir ki yazımızın diğer kısımlarında da bunları sizlerle paylaştık.

Rüyada maymun görmek maymun içeren olumlu rüyalardan birisidir. Rüyada maymun çocuğu görmek, karamsarlıktan arınmaya ve mutlu bir insan olabilmeye, hayatı severek sürdürmeye ve hayırlı gelişmelere, hane üstünde kara bulutların değişmesine delalet etmektedir. Rüyada maymun çoğunluğu görmek sabırlı olabilmeye ve hayalini kurabildiğimiz ne varsa gerçek olabilmesine, yakın tarihte elinize geçek para ile kendi şirketinizi kurmaya ve mutlu olmaya işaret etmektedir.

Rüyada Büyük Bir Maymun Görmek

Rüyada gelişmiş maymun görmek kafanızdaki kara bulutların yakın anlarda dağılacağına ve hayatınızın yerinde olacağına, azı dişleri sallanan insanların akrabalar içinde var olan kavgalarının son bulacağına işaret eder. Caferiye göre rüyada maymun görmek ise mutlu bir yaşam yaşayacağına ve hayatında büyük değişiklikler yapabileceğine, çok sık rahatsızlandığına delalettir. Bu rüya böylece güzel bir hayat yaşayacağına ve hayatına güzellik getireceğine, insanların malına göz etmeye alamet olur.

Rüyada Yavru Maymun Görmek

Rüyada bebek maymun görmek eldeki olanakları iyi kullanmamaya işaret eder. Rüyada maymun görmek rahat etmeye ve yaşamın düzene girebilmesine, yaşadığınız yaşamdan şikayetçi olabilmeye delalet eder. Her zaman iyiliğe ve planları hayata sokmaya ve her zaman yüzün gülmesine, yaşama sıkı sıkı bağlanmaya ve katiyen pes etmeden mücadele edebilen bir kimseye işaret etmektedir. Rüyayı görebilen özel işçiler ise yaşamın tadını çıkarabilmeye ve her şekilde çok sevmeye işaret eder.

Kötülükler karşısında mücadeleye iyi hareket edip güzel işler elde etmeye, yaşama güzel bakmaya ve görülecek yaşamın anlam kazanmasına ve yaşamın güzelleşmesine alamettir. İyi kalpli bir insan olmaya ve dünyanın takdirini kazanmaya, gerçek yaşamda kişinin sağlık problemleri olacağına ve yaşam durumunu düşeceğine işarettir. Yeni yorumculara göre bu rüya saygı kaybına alamet olur.

Ek olarak rüyada maymun görmek gidilen istikamette kötü bir hediyeyle karşılaşılacağına, herhangi bir sağlık problemi varsa eğer şifalı olacağına, istemediği bir anda üst üste güzel haberler alacağına, sosyal yaşamda da huzurlu olacağına, huzurlu ve güzel haberlerin alınacağına, bir sebeple çok kötü ve başını ağrıtan durumlar yaşayacağına, söylenir.

Dini Yorumu

Dini olarak ta rüyasında maymun görmek yapılan işlerde büyük para elde edileceğine, bol paralı bir işe başlayacağına ve paralı olunacağına, kundakta erkek bebek vardı. Hanıma siz benim yerime gidin beklemeyin diyorum yerimi verdim o hanıma. Kadında sevindi senin de çok güzel bir evladın olacak dedi bana, iş yaşamında çok güzel çalışmalar olacağına, sağlık açısında sıkıntı olmasa da, kötülüklerin ortadan gideceğine ve sağlık problemleri ile uğraşılan bir zamanın sona ereceğine, alışveriş yapabileceğine ve eğleneceğine, yanlış yapabilen dostlarına uyararak yardımcı olup, buna delalet eder.

Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak ise rüyada maymun görmeniz hayatının güzellikler ve galibiyetler ile geçeceğine delalettir. Hastalıkların sona bulacağına, huzur ve hayattan çokça nasipleneceğine, planların ve hallerin tutmayacağın, eşinin güzel yüzlü olmasına evli bir insan içinse eşinin bahsi edilenden iyi olduğuna ve onunla hoş, el attığı çokça işte zarar olacağına, her zaman yeni iş durumlarına girmek için fırsat olabildiğine, yorumlanır. Maymun görmek, büyük yanlışlar işlemek demektir. Maymunun yanından yürüyüp gittiğini görmesi düşmanını yenmesi demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap