Rüyada lokum görmek ne anlama gelir

Lokum


Rüyada kutu halinde lokum alan kimsenin ömrü de gönlü gibi olur.
Lokum hediye etmek, başka insanları sevindirmek anlamına gelir. Rüya lokum yemek hayırlı bir habere işarettir. Bu haber sonucunda mutlu geçecek günlere delalet eder. Bademli lokum, ev halkının duyacağı üzücü bir söze işarettir. Başka bir rivayete göre lokum yemek kısmet ile yorumlanır.

Rüyada lokum görmek ne anlama gelir
Rüyada lokum görmek ne anlama gelir

Rüyada Lokum Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada lokum görmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatında stressiz bir şekilde yaşayacağına ve hayatındaki kötülüklerden kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibi evliyse özellikle eşi ve çocuklarıyla birlikte keyifli ve güzel zamanlar geçirecektir.  Rüyada lokum görmek, rüya sahibinin hayatındaki pek çok şeyin olumlu ve iyi yönde gelişeceğine, bu duruma  bağlı olarak da mutlu haberler alacağına delalet eder.

Rüyada Lokum Görmek Genel Olarak Ne Anlama Gelir?

Rüyada lokum görmek genel olarak rüyayı gören kişinin alacağı güzel haberlere ve müjdeli gelişmelere işarettir.  Hayırlı rüyalar arasında yer alan rüyada lokum görmek, hayatın olumlu yönde değişeceğine ve mutlu bir hayata delalet eder.   Bu rüyayı gören kişi maddi olarak içinde bulunduğu zorluktan kurtulacak ve problemlerini çözecektir.

Rüyada Lokum Yemek

Rüyada lokum yemek, rüya sahibinin hayırlı işler içerisinde bulunacağına işaret eder. Rüyasında lokum yediğini gören kişinin hayatında olumlu gelişmeler olacaktır. Bu gelişmeler sonucunda rüya sahibin çok mutlu olacak ve huzurlu bir şekilde yaşayacaktır.  Rüya sahibinin güzel günler yaşayacağına delalet eden rüyada lokum yemek son derece hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır.

Rüyada Lokum Almak

Rüyada lokum almak, rüya sahibinin maddi sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Özellikle rüya sahibinin hayatındaki büyük problemlerin ortadan kalkacağını gösteren rüyada lokum almak ferahlamaya da işaret eder.

Rüyada Lokum Çalmak

Rüyada lokum çalmak rüya sahibinin evinde bolluk ve bereketin olacağına, kişinin sevdikleriyle birlikte mutlu bir hayat sürecine delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göreyse rüyasında lokum çaldığını gören rüya sahibi güzel günler yaşayacaktır. Toplum içinde önemli bir yere gelecek olan rüya sahibi mevcut sıkıntılarından da kurtulacaktır.

Rüyada Lokum Satmak

 

Rüyada lokum satmak rüya sahibinin güç sahibi olacağına ve kendi ayakları üzerinde duracağına delalet eder. Tüm bunların yanı sıra rüyada lokum satmanın bir diğer tabiri ise rüya sahibinin kötü olaylara karşı güçlü duracağıdır.

Rüyada Lokum Yapmak

 

Rüyada lokum yapmak rüyayı gören kişinin gerçek hayatta yamak istediği şeyler için çaba göstereceğine işarettir. Kişinin büyük çana göstererek elde edeceklerine işaret eden bu rüya olumlu sonuçların da habercisidir.  Rüyada lokum yapmak bu nedenle son derece hayırlı rüyalardan biridir.

Rüyada Lokum Toplamak

Rüyada lokum toplamak, rüya sahibinin çevresindeki insanlarla birlikte mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.  Rüya sahibinin başarılı olacağına ve çevresine yardım edeceğine delalet olan bu rüya ferahlama ve mutlu olmaya da işarettir.

Rüyada Lokum İkram Etmek

Rüyada lokum ikram etmek, rüya sahibinin isteklerinin yarıda kalacağına ve maddi olarak zor zamanlar geçireceğine işarettir. Rüya sahibi bu rüyayı gördükten sonra çevresine karşı dikkatli olmalıdır. Uyarı niteliğinde görülen rüyada lokum ikram etmek son derece önemli rüyalardan biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap