Rüyada leğen görmek ne anlama gelir

Leğen


Rüyada leğen evlilik demektir ve bu rüyayı gören kimse izdivaç eder. Cafer-i Sadık rüyada leğen görmeyi sadık bir eş ve cariye ile yorumluyor. Rüyada leğen görmek; hizmetçi, rütbe, rızık, mal, yüksek mevki biri ile görüşme ile tabir edilir. Rüyada leğenin kırıldığını görmek hizmetçisi varsa hizmetçinin ölümüne, leğende ellerini yıkadığını görmek genç birisiyle tanışmaya, aynaya bakar gibi leğene bakmak doğacak çocuğa, altından leğen gücünün yetemeyeceği kadar mal isteyen bir kadına, leğen satın aldığını görmek bir mal almaya işaret eder.

Rüyada leğen görmek ne anlama gelir
Rüyada leğen görmek ne anlama gelir

Rüyada Leğen Görmek Genel Tabiri

Rüyada leğen gören kişinin hayatının güzelliklerle ve bereketle dolu bir dönemine gireceği ve eğer ki rüya sahibi bekar bir kimse ise hayırlı bir eş adayı ile izdivaçta bulunacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Anlamları son derece hayırlı olan bu rüyayı gören kimseler, kısa süre içerisinde helal rızka ve bolluğa erişir.

Rüyada leğen görmek, mal mülk sahibi olmaya, bolluk ve berekete, iş hayatında başarılar kazanarak yükselmeye delalettir. Bu rüyanın bütün anlamları son derece hayırlı ve güzeldir. Mal mülk edinmenin yanı sıra hayırlı bir kadın ile yapılacak evliliğe yahut bir kadından hayır görmeye de işaret eden bu rüyanın oldukça fazla olumlu anlamları bulunmaktadır.

Rüya sahibi eğer ki bir kadınsa bu rüyanın anlamı makamca yüksek bir erkek ile irtibat kurmaya, ilişki içerisinde bulunmaya delalet edebilmektedir. Erkekler için bu rüyanın anlamı maddi kazanç elde ederek refaha ermek şeklindedir.

Rüyada Renkli Leğen Görmek

Rüyada görülen leğenin genel anlamı evlilik, dünya evine girmek şeklindedir. Bu rüyayı gören kimselerin kısa süre içerisinde hayırlı kısmetler ile hayatını birleştireceği söylenmektedir. Rüyada renkli leğen görmek şehir dışı bir yolculuğa, eğitim hayatında yükselmeye ve azmederek derslerini başarı ile geçmeye, yeni kazanç kapıları elde etmeye ve hayatının son derece pozitif bir dönemine girmeye işarettir.

Rüyasında renkli leğenler gören kişi kısa süre içerisinde mutlu olacağı olaylar yaşar ve hayırlı işler başararak ailesini gururlandırır. Rüyada renkli leğen görmek dini yorumu ise hasta kimsenin şifa bulması ve kişinin hayatının bereketli bir dönemine girmesi şeklindedir.

Rüyada Leğenin Delindiğini Görmek

Rüyada görülen delik leğen yorumculara göre anlamında değişiklik görülebilen bir rüyadır. Hem hayırlı hem de hayırsız yorumları bulunan bu rüya sıkıntı yaşamadan hayırlı işler başarmaya işaret edebilmenin yanı sıra hayatta geçirilecek stresli ve bereketsiz dönemlere de işaret edebilmektedir.

Bu rüyanın anlamını çözümleyebilmek için hem rüya ilmine sahip bir kimseye danışmak hem de rüyadaki diğer detayları incelemek gerekmektedir. Rüyada delik leğen görmek anlamı değişebilen rüyalardandır.

Rüyada Kırık Leğen Görmek

Rüyada kırık leğen görmek hem olumlu hem de olumsuz anlamları bulunan bir rüyadır. Bazı yorumculara göre bu rüyayı gören kişinin karşısına son derece olumlu ve güzel fırsatlar çıkar. Kişi hayatındaki sorunlardan kurtularak refah dolu bir döneme giriş yapar.

Bazı yorumculara göre ise rüyada kırık leğen görmek can sıkıntısına, işlerin bozulmasına ve mutsuzluğa işaret etmektedir. Yorumcuya göre rüyaya getirilen anlamlarda farklılıklar görülebilmektedir.

Rüyada Leğende Su Görmek

Bir kimse rüyasında leğenin içerisinde su görürse ve bu suya eğilip kendisini izlerse bunun anlamı çocuk sahibi olmaya yorulmaktadır. Çocuk bekleyen bir kimsenin leğene bakıp kendisini görmesi çocuk sahibi olmaya işaret edebilmektedir. Rüyada leğende su görmek, su berrak ise iyi anlamlara; kirli ise kötü, hayırsız anlamlara yorulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap