Rüyada lahana görmek ne anlama gelir

Lahana


Rüyada lahana görmek; kaba, duygusuz kimseye, hoş olmayan söz ve davranışlara, kalbi kaba bir adama, gizli mal ve sırra, hayatında bir takım sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Rüyada yeşil renkli lahana aşk yaşamında yaşanacak sorunlara delalet eder. Rüyada lahana yaprakların sarardığını görmek hastalığa, eline lahana yapraklarını aldığını gören istediğini elde edeceğine, lahanaları satmak için pazara götürdüğünü görmek ise şiddete işaret eder.

Rüyada lahana görmek ne anlama gelir
Rüyada lahana görmek ne anlama gelir

Rüyada Lahana Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada lahana görmek ne anlama gelir, sorusu sıklıkla internette aratılmaktadır. Rüyada lahana görmek genellikle gizlenmiş mal, saklanan sırlar olarak yorumlanır. Kaba aba, katı kalpli yaratılışa sahip kişiye de işaret eden rüyada lahana görmenin farklı pek çok anlamı da bulunmaktadır. Genellikle lahana görmek olumsuz anlamlara sahiptir ve lahana görmek rüya tabircileri tarafından kötü yorumlanır.

Kişinin elinde lahana yaprakları görmesi de kişinin bir şeyleri yumuşak yollarla elde edeceğine işaret etmektedir. Rüyada lahana yemeği görmenin ve yemenin anlamı ise kişinin başkalarının sırlarını öğrenmek istediği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda lahana yemeği yiyen kişinin iyi bir sırdaş olduğu şeklinde yorumlar da getirilebilir. Lahana yapraklarının renklerine göre de anlam değişiklik göstermektedir. Sarı lahana yaprakları hastalığa işaret ederken yeşil lahana yaprakları isteklerin elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Lahana Görmek Yorumları

Rüyada lahana görmek kişinin kendisinin bazı sırları olduğunu gösterir. Rüyada lahana görmek pek çok farklı anlama işaret eder. Yorumculara göre değişiklik gösterebilen rüyada lahana görmenin anlamı genellikle kaba saba, kötü kalpli ve acımasız bir insana işaret eder. Üzüntü, ayrılık, keder gibi anlamlara da işaret edebilen bu rüya, bazı durumlarda da bol rızka, berekete delalettir. Eğer ki rüya sahibi bir yerden haber beklerken rüyasında lahana görüyorsa, beklenen haberin kötü olacağı şeklinde bir yorum da getirilir.

Rüyada lahana toplayan kişinin borçlarını ödemesi için kendisine bir süre verilmeyeceğine inanılır. Toplanan lahanaların sarı yapraklı olması hastalığa ve kedere işaret eder. Rüyada toplanan lahanalar büyükbaş bir hayvan tarafından yeniyorsa, kişinin malını mülkünü bir hiç uğruna harcayacağı şeklinde rüya yorumlanır.

Rüyada Lahana Görenin Farklı Anlamları

Rüyada lahana görmek ne anlama gelir, sorusunun bir diğer cevabı da sır ve gizlenmiş mülktür. Eğer ki kişi rüyasında lahanayı keserse kendisine düşman olan kimselerin sırlarına vakıf olacağına işaret eder. Rüya sahibi kesilen parçayı bir tanıdığına verdiyse bu kişinin sırrı herkese açıklayacağı ve duyuracağı anlamına gelir. Bazı durumlarda da parçayı veren ve alan kişinin bir olup düşmana tuzak kuracakları şeklinde bir yorum getirilir.

Rüyada sarı renk görmek genellikle hastalığa işaret etmektedir. Lahana yapraklarının sarı olması da hatalığa ve türlü felaketlere işaret etmektedir. Lahananın yapraklarının yeşil olması aşk hayatında yaşanacak meşakkatli ve sıkıntılı dönemleri işaret eder. Rüyada lahana görmenin anlamı çoğu kez olumuz olmaktadır.

Hayatta yaşanacak sıkıntılı dönemlerin işaretçisi olabilecek bu rüya, acımasız bir adama da işaret edebilmektedir. Lahanayı kesip yediğini gören kimseler başkalarının sırrını öğrenmek için çaba sarf eder ve bazı sırlara vakıf olur. Lahana tohumu görmek ise üzüntüye ve kedere işaret eder.

Lahana yapraklarının sararmış olduğunu gören kimseler hafif bir hastalığa yakalanarak gizlice biriktirdiği parasını, malını bu yolda harcayabilir. Pazara lahana götüren bir kimseyi görmek şiddete ve tehlikeye işaret eder. Rüyada lahana gören bir kimseyi, hayatında sıkıntılı ve stresli bir dönem beklemektedir. Bazı yorumculara göre ise rüyada lahana görmek bolluğa ve bereketli bir döneme işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap