rüyada kumaş görmek ne anlama gelir

Kumaş/Kumaşı Yırtmak


Rüyada görülen güzel desenli ve renkli kumaş güzel ve ahlaklı bir dine ve dünya güzelliğine işaret eder. Üzerinde güzel kumaş görmek normal bir zat için memuriyete, memur için senenin ucuz ve bolluk içinde geçeceğine yorumlanır. Gösterişli kumaş kadın için; fazlasıyla sevince ve şeref sahibi olmaya yorumlanır.

Kumaş yırtmak boşanmaya ve boşadığı eşiyle, o bir başkasıyla evlenmeden tekrar birleşmeye ve evlenmeye işaret eder. Top halinde kumaş görmek uzak bir yere seyahat etmeye, sefere çıkmaya yorumlanırken; kumaşı dürmek, dokumak ve açıp bakmak yolculuğa çıkmaya delalet eder.

Rüyada Kumaş Görmek

Rüyada kumaş görmek, hemen hemen tüm ayrıntılara göre yorumu değişmektedir. Rüyada yeni kullanılmamış kumaş görmek bir yolculuğa işarettir. Beze sarılmışsa veya rüyanızda top gibi görünüyorsa, yolculuktan vazgeçiyorsunuz demektir. Rüyada kullanılan elbise kumaşları, koltuk kumaşları ve diğer kumaşlar basit beslenmeyi, geleceğin refah ve mutluluğunu gösterir.

Rüyada kumaş görmek, kişinin endişelerinden kurtulduğuna işarettir. Rüyada kumaş görmek ün ve statüye yorumlanır. Neşe ve zengin bir geçim kaynağı demektir. Rüyalarda bulunan maddeler renklerine ve türlerine göre yorumlanır. Kumaş, zenginliğin, rahatlığın ve bazen de yoksulluğun ve ihtiyacın bir işaretidir. Daha önce başlatılmış bir işi başarıyla tamamlayacağınız şeklindedir yorumlananlar mevcuttur.

Rüyada Kumaş Satın Almak

Rüyada renkli kumaş görmek dini ve dünyayı temsil eder. Bir kimse rüyasında elbisesinin renginin farklı olduğunu ve memur olma kabiliyetine sahip olduğunu görürse memur olur. Rüyasında kumaş satın aldığını görenler için bu, bir yıllık ucuzluk, bolluk ve iyi bir hasada işarettir. Rüyada kumaş top şeklinde görmek ve kumaş topa bakmak, uzak bir yere yolculuğa çıktığınızın kanıtıdır. Çeşitli renkli dış malzemeler kadınlar için büyük bir onur ve keyiftir. Rüyada kumaşı sarmış bir şekilde veren birini gören kimse, uzak bir yere yolculuğa çıkar. Rüyada kumaş görmek, dünya sorunlarıyla uğraşmak anlamına gelir.

Rüyada Renkli Kumaş Görmek

Rüyada kumaş görmek açısından renkli dokunmuş güzel kumaşlara baktığınızda, sıradan şeylerin verimli, bilgilendirici ve geçimini kolaylaştırdığını görebilirsiniz. Renkli kumaşlar, kadınlar için sevinç ve neşe, erkekler için hüzün işaretidir. Rüyada kumaşa baktığınızda rengine göre yorumlamak şarttır. Rüyada eşyaların renkleri baskın bir şekilde görmenin yorumu şöyledir; Beyaz; rengârenk kumaşlar, ferahlık be keyif verici demektir. Mavi kumaş görmek, müjde geleceğine delalettir. Yeşil olanları görmek doğru bir hayat yolu çizmiş olduğunuz şeklinde yorumlanır. Kırmızı renkte görmek, sıkıntı ve üzüntüden kahrolma anlamlarını taşımaktadır.

Siyah kumaş, yaş ve ölüm anlamını taşımaktadır. Sarı kumaş görmek ise, hastalığı gösterir. Rüya yorumlayanlara göre rengârenk desenli kumaşlar dinle ve dünya güzellikleriyle ilişkilendirilir. Rüyasında farklı renklerde kumaşlara sahip olduğunu görürse ve memur olma hayali var ise bu hayali gerçekleşecek demektir.

Rüyada Elbiselik Kumaş Görmek

Rüyada elbiselik kumaşı gördüyseniz, eşiniz ve ailenizle mutlu bir hayat yaşayabilirsiniz. Rüyada kumaş görmeközelinde giysilik kumaşı görmek güzeldir. Rüyada üzerinde güzel bir elbise dikilmiş olduğunu görmek, yetenekli kişiler için kamu işleri, memurlar için ise yılın adaleti ve bereketi anlamına gelir. Elbise kumaşları kadınlar için neşe ve onur demektir.

Kumaşı Rüyada Yırtmak

Rüyada kumaşın yırtılması hastalık ve belaya işarettir. Rüyada kumaşı yırtmak, boşanmadan tekrar barışmanın habercisidir. Rüyada elbisesinin yırtıldığını gören kişi tekrar seyahat eder. Kumaş, dünyada bir dekorasyonun simgesidir.

Rüyada Bir Bez Parçası Görmek

Bir sürü elbezi parçaları gördükten sonra topladığınızı görmek uzun bir yolculuğun habercisi. Bir bez parçası, rüya sahibinin çabalarını, eylemlerini, iyiliğini ve kötülüğünü temsil eder. Bez çirkinse, davranışınızı değiştirmeniz gerekir. Yani bir kusur var demektir.

Rüyada Kumaş Satın Almak

Rüyada kıyafet satın aldığını görmek helal yiyecek ve kazançtır. Maddenin güzelliği, olumlu gelişmelerin yaşandığını göstermektedir. Rüyada kumaş tüccarından kumaş almak para kazanmaya delalettir. Kendinizi bir mağazadan kumaş alırken gördüğünüzde, ürününüzün değerini artırabilir. Kirmani’nin yorumuna göre rüyasında satmış ve satılan kumaşın bedelini almak üzücü bir konuşma yaşayacağınızı söyler.

Bir Rüyada Kumaş Kesmek

Rüyada kumaşı makasladığınızı görmek, kötü bir durumda alacağınız destekler sayesinde hariç tutulduğu yorumlanır. Rüyalarda azarlanan insanlar güçlenir. Küçük makasla kumaş kesmek, zekânın bir göstergesidir. Bu rüyayı gören kadın veya erkek evli ise, onu giydiren bir kız olacaktır. Bazen ikiz kızlar anlamına da gelir. Rüyada kumaşı makasla kesmek bir yolculuktur. 

Rüyada Bez Yemek

Rüyada kumaş görmek ile beraber yediğiniz kadar çaba sarf ederek aldığınız ürünü ifade eder. Rüyada kumaş yemek, üzüntü ve umutsuzluktan biraz yorulduğunuzu gösterir. Rüya sahibinin bu kumaşı kestiği de, namussuz birinin malından yediğine işaret edilmiştir.

Rüyada Yeşil Bir Kumaş Görmek

Bir kimsenin rüyasında yeşil bir elbise görmesi, dindar biriyle evleneceğine işarettir. Yeşil kumaşa bakılmak, inancınızın saflığını ve güzelliğini gösterir. Yeşil elbiseyi rüyasında görenler zengin olacaktır ve helal beslenmeye sahip olacaklardır.

Rüyada Kumaş Dağıtma

Rüyada bir şey verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin insanlara yardım ettiğine ve kısa sürede iyi bir iş çıkardığına delalet eder. Rüyada bir kişinin birine bir şey verdiğini gördüğünüzde, o kişinin hayatının her zaman iyi olmasını ve gelirinin bereketli olmasını bekleyebilirsiniz.

Rüyada Kumaş Yıkamak

Rüyada kumaş yıkamak, güzellik, kazanç ve seyahat anlamlarına gelen rüyalardaki kumaşlar, zenginlik ve müjde olarak da yorumlanır. Rüyada kumaş yıkamak, kilolardan kurtulmanın, bolluk ve berekete kavuşmanın habercisidir.

Rüyada Hediye Kumaş Almak

Bu rüyayı gören kişinin iş hayatında kısa bir süre borç içinde olması durumunda iyi durumda biri olacağı müjdesini alacağına yorumlanır. Rüyada kumaş görmek özelinde rüyada birinin sana hediye olarak kumaş vermesi, üzüntünün bittiğine ve sevincinin arttığına delalet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap