Rüyada Kör Olmak nedir

Rüyada kör olmak, rüya tabircileri tarafından hayırlı olarak yorumlanmaz. Rüyasında kör olduğunu gören kişiler gerçek hayatlarında doğru yoldan sapıp günah işlemeye meyilli olabilirler. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin büyük bir felaket yaşayacağına ve zor günler geçireceğine delalet eder. Bu nedenle rüyada kör olduğunu gören kişiler gerçek hayatlarında oldukça dikkatli olmalılardır.
Rüyanın şekli ve biçimi bu rüyanın yorumlanabilmesi açısından önemlidir. Bu nedenle aşağıda yer alan başlıkları da incelemeniz önerilir.

Rüyada Kör Olmak nedir
Rüyada Kör Olmak nedir


Rüyada Tek Gözü Geçici Kör Olmak


Rüyada tek gözün geçici olarak kör olduğunu görmek, kişinin gerçek hayatında büyük işler yapıp sevdikleriyle huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Ancak bazı rüya alimleri, bu rüyayı gören kişilerin çeşitli sağlık problemleri yaşayabileceğini de söylemektedir.


Rüyada İki Gözü Geçici Kör Olmak


Rüyada kör olmak her ne kadar olumsuz olarak yorumlansa da rüyada iki gözünün de geçici olarak kör olduğunu gören kişiler, gerçek hayatlarında mal ve mülk sahibi olarak bir mirasa konabilirler. Bu rüya aynı zamanda bazı rüya alimleri tarafından farklı bir şekilde yorumlanabilmektedir. Rüya alimlerine göre, rüyada iki gözünün de geçici olarak kör olduğunu gören kişiler gerçek hayatlarında utanmaktan uzak birileri olabilirler.


Rüyada Akrabasının Kör Olduğunu Görmek


Rüyasında bir akrabasının kör olduğunu gören kişiler gerçek hayatlarında tüm dertlerinden kurtulup mutlu ve huzurlu bir yaşam sürebilirler. Bu nedenle rüya alimleri bu rüyayı hayırlı rüyalar kategorisine eklemektedir.


Rüyada Arkadaşının Kör Olduğunu Görmek


Rüyada kör olmak tabirinde de olduğu gibi rüyada arkadaşının kör olduğunu gören kişiler, gerçek hayatlarında bazı olumsuzluklar yaşayabilirler. Bu kimseler, destek bekledikleri kişilerden destek göremeyecek ve oldukça zorlu günler yaşayacaklardır.


Rüyada Annesinin Kör Olduğunu Görmek


Rüyada annesinin kör olduğunu gören kişiler, gerçek hayatlarında umursamaz ve şanslı biri olabilirler. Aynı zamanda bu kişiler uzun zamandır bekledikleri başarıyı yakalayarak büyük bir sevinç yaşayabilirler.


Rüyada Babasının Kör Olduğunu Görmek


Rüyada kör olmak tabirinde olduğu gibi rüyada babasının kör olduğunu gören kişiler de bazı olumsuz durumlar yaşayarak hayatta bazı sıkıntılar çekebilirler. Bu nedenle bu rüya, rüya sahibi için uyarıcı bir nitelik taşır.


Rüyada Bebeğin Kör Olduğunu Görmek


Rüyada bir bebeğin gözünün kör olduğunu gören kimseler gerçek hayatlarında büyük ve hayırlı kazançlar elde edebilir ve borçlarını bitirebilir. Bu kişiler aynı zamanda keyifli ve mutlu günler yaşayacaklardır.


Rüyada Hasta Birinin Kör Olduğunu Görmek


Rüyasında hasta birinin kör olduğunu gören kişiler uzun zamandır bekledikleri bir haberi alarak mutlu günler geçirebilirler. Aynı zamanda bu kişiler yaşamış oldukları zorlukları dostlarından ve sevdiklerinden destek alarak aşacaklardır. Bu nedenle rüyada hasta birinin kör olduğunu görmek, rüya alimleri tarafından olumlu ve hayırlı olarak yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap