Rüyada kırlangıç görmek ne anlama gelir

Kırlangıç
Huzur ve güvenliğe; tarım açısından kazanca ve berekete; zati bir adam, kadın veya okuyor olan bir çocuğa işarettir.
Eve kırlangıçların girmesi mal mülke, kırlangıçların evden çıkmaları bir seyahate, kırlangıçların ölmesi hayır işlemeye işaretken kırlangıç bazen de şarkı söyleyen bir kimseye işarettir.
Kırlangıç görmek bir yandan çok zamandır göremediğiniz bir yakınınızla karşılaşacağınızı, öte yandan mal olarak yorumlanır.
Kırlangıç yakalamak yahut kişinin kendisine armağan verildiğini görmek bir miras aracılığıyla büyük bir mal elde edeceğine delalettir.
Kişinin kırlangıcın evde yuva yaptığını görmesi bekar olması durumunda evlenmesine, evli ise çocuğunun olmasına işarettir. Kişinin evinin içinde kırlangıca yuva yapması da beklemediği bir vakit akrabasının ziyaretine yorumlanır.
İki kırlangıcı karşılıklı gagalaşırken görmek evde huzur ve üzen ortamına, birlikte uçuştuklarını görmek ise berekete, ötüştüklerini görmek o sene boyunca sıhhat ve mutluluk olacağına işarettir. Kırlangıçların sürü halinde geçtiklerini görmek de güven ortamına delalettir.
Başka bir yorum ise kişinin kırlangıçları kendinin tutması haramken evine doluşan kırlangıçlar helal malı ifade eder.
Diğer bir ifadede kırlangıcın evine sadık, olaylalar karşı önlemli bir kadınla evlenmeye işaret eder. Kırlangıç görmek özellikle kadın açısından daha hayırlıdır.

Rüyada kırlangıç görmek ne anlama gelir
Rüyada kırlangıç görmek ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap