Rüyada kilit görmek ne anlama gelir

Kilit


Rüyada kilit görmek güvenli birine, şeref ve büyüklüğe işarettir. Eğer bir kimse rüyasında kilit görmüş ise ve evlenmek istiyorsa iyi bir eşi olacağına yorumlanır. Eğer bu kimse yolculuk yapmak istiyor ise bu yolculuğu yapacağına delalettir. Rüyada kilidi açmak hayra yorumlanır. Rüyasında kilidi açan kimse dertlerinden kurtulur. Kilitleyen kimse ise üzüntü çekecektir. Eğer bir kimse rüyasında kapı kilitliyor ise yakın çevresinde birinin kalbini kıracağına tabirdir. Aynı zamanda hastalığın da habercisi olabilir. Bazı yorumculara göre( Abdulgani Nublusi) kilit güç anlamına da gelebilir. Rüyasında asma kilit gören ise devlet ile ilgili bir göreve gelecektir. Rüyada kilidi kilitlemek üzüntüye ve acıya, açmak ise dertlerin biteceğine işaret eder. Hayatta bazı karmaşıklar olacaktır ancak aşk hayatında üstünlük kazanılacağı anlamına gelir.

Rüyada kilit görmek ne anlama gelir
Rüyada kilit görmek ne anlama gelir

Rüyada Kilit Görmek

Rüyada kilit görmek birçok farklı anlama gelir. Rüyada görülen kilit güvenilir, emin ve dost bir insana tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi yakın bir dostundan iyilik görecektir. Böylelikle refaha kavuşmuş olacak. Rüyada görülen kilit kişinin gelecek yıllardaki hayatının güzel ve mutlu geçeceğine delalet  eder. Rüyasında kilit gören mal sahibi olur.

Rüyada Kilit Açtığını Görmek

Rüyada kilit açtığını görmek kişinin üzüntüden ve kaderden kurtulmasına tabir edilir. Rüyada kilit açtığını gören kişi eğer hapis yatıyorsa çok kısa bir zaman içerisinde hapisten çıkarak yeni bir hayata kavuşur. Rüyasında kilit açan ev sahibi ve araba sahibi olur. Bu rüyayı gören kişinin hayatında olumlu gelişmeler yaşanır.  Rüyada görülen kilit makam ve mevki sahibi olmaya da delalet eder. Bu rüyayı gören kişi borçlarından kurtularak rahata erer.

Rüyada Kilidi Açamadığını Görmek

Rüyada kilidi açamadığını görmek endişe verici ve kötü günlerin habercisi olarak yorumlanır.  Bu rüyayı gören kişi hayatında birtakım hatalar yüzünden kötü günlerle karşı karşıya kalacaktır. Rüyada kilidi açamayan kişi servetinden olur. Aynı zamanda borca düşer.  Bu rüya şerre yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Siyah Kilit Görmek

Rüyada siyah kilit görmek  güç ve makama yorumlanır.  Rüya sahibinin yakın bir zaman dilimi içerisinde güce ulaşacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişiler devlet kademesinde yüksek mertebeye gelirler. Kapılar bu kişilere sonuna kadar açılır ve genişler. Rüyasında siyah anahtar gören kişinin hayatında güç hakim olur. Rüyada görülen siyah kilit aynı zamanda güçlü bir kişiyle dost olunacağına da yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kilit Görmek

Rüyada beyaz kilit görmek ferasete ve sağlıklı hayata yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin hayatından hastalıklar eksik olur. Kişinin hanesinde huzur ve sakinlik hakim olur. Bunun yanında rüya  sahibi geçim sıkıntısı hiç çekmez. Rüyada görülen beyaz renk sadeliğe, huzura ve rahat yaşama yorumlanmaktadır. Rüyada görülen beyaz anahtar kadınlar için evliliğe de yorumlanabilir.

Rüyada Demir Kilit Görmek

Rüyada demir kilit görmek çözülmesi gereken şifrelere yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin hayatında gizemli sırlar hakimdir. Bu sırların çözülmesi kişinin hayatında birçok şeyi değiştirmesine vakıf olacaktır. Rüyada görülen demir kilit açığa çıkacak olan sırlara da delalet  etmektedir.

Rüyada  Kapı  Kilitlemek Görmek

Rüyada kapı kilitlemek görmek bir kişiye kefil olunacağına işaret  eder. Rüya sahibinin kefil olacağı kişinin hayatında çok önemli bir yere sahip olduğuna işaret eder. Bu rüyayı gören kişilerin hayatına yeni insanlar girer.  Bu yeni insanlarla kişiler samimi arkadaşlıklar kurarak geleceğe dönük adımlarda bulunurlar. Rüyada kapı kilitlediğini gören kişi mal sahibi olur. Rüyada kapı kilitlemek aynı zamanda temkinli olmaya da delalet eder.

Rüyada Asma Kilit Görmek

Rüyada asma kilit görmek umut ve ümit olarak nitelendirilir. Bu rüyayı gören kişinin birtakım duaları çok yakın bir zaman dilimi içerisinde kabul olur. Aynı zamanda bu rüya uzun zamandır beklenen güzel bir haberin işaretçisi olarak tabir edilir. Rüyada asma kilit gören kişi feraset sahibi olur. Hayatından güzel günler hiç eksik olmaz.

Rüyada Büyük Kilit Görmek

Rüyada büyük kilit görmek hayra alamettir. Rüyada görülen kilidin büyük olması büyük bir servet sahibi olmaya delalet eder.  Kişinin serveti o kadar büyük olacaktır ki herkes kişinin servetini konuşacaktır. Bu rüyayı gören kişinin hayatından bolluk ve bereket eksik olmaz.

Rüyada Küçük Kilit Görmek

Rüyada küçük kilit görmek rahat bir hayata tabir olur. Küçük kilit gören kişi hayatında huzur sahibi olur. Karmaşadan, kaostan uzak bir hayat sürer. Bu rüyayı gören kişinin sakin bir yapısı vardır. Hayatında entrikalar yoktur. Rüyada küçük kilit görmek sır sahibi olmaya da delalet etmektedir. Rüyayı gören kişiye yakın bir arkadaşı sırrını verir. Rüyasında küçük kilit gören kişi küçük bir dükkan sahibi olur.

Rüyada Kırık Kilit Görmek

Rüyada kırık kilit görmek kalp kırıklığına işaret eder.  Rüyasında kırık kilit gören kişinin kalbi kırılır.  Arkadaşlarıyla arasında olumsuz tartışmalar vuku bulur. Aynı zamanda rüyada görülen kırık kilit hane içerisinde yaşanacak olan tatsız tartışmalara işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında bir süre olumsuz gelişmeler yaşanır.

Rüyada Çelik Kilit Görmek

Rüyada çelik kilit görmek güce ve güvene işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişi çevresi tarafından sayılan ve itibar gören bir kişidir. Rüya sahibinin hayatında güç her zaman hakim olur. Rüyada görülen çelik göz doldurucu bir kariyere işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler vuku bulur.  Rüyasında çelik kilit gören makam sahibi olur. Aynı zamanda devlet dairesinde üst düzey bir göreve getirilir.

Rüyada görülen çelik kilit büyükse bu rüya şansa yorumlanır.  Kişinin bazı işlerde şansının yaver gideceğine rüya işaret etmektedir. Rüyada görülen çelik kilit büyük bir sırra delalet etmektedir. Bu rüya alimlerin fikir birliğine göre hayra yorumlanır .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap