Rüyada Kesmek-Kesilmek Görmek Nedir

Rüyada kesmek-kesilmek görmek, iş ve aile hayatında çeşitli sorunlar yaşar, ihtiyaç duyduğu malları kazandıkları paradan ya da kazandığı ürünlerden göremez. Rüya sahibinin iş ve aile hayatında çeşitli sıkıntılar yaşadığını, kazandıkları para ve ürünlerden ihtiyaç duyduğu malları göremediğini ve yakın çevresinde meydana gelen kısırlık ile uğraşmak zorunda kaldığını gösterir. Aynı zamanda işinde bazı kısır durumların ortaya çıkmasından ve emeklerinin boşa gitmesinden bıkmıştır.

Rüyada Kesmek-Kesilmek Görmek Nedir
Rüyada Kesmek-Kesilmek Görmek Nedir


Rüyada Elinizin Kesildiğini Görmek


Rüyada elinizi kesmek, rüyada kesmek-kesilmek görmek dualarınızın kabul olduğuna, hatalarınızdan ders almanıza, onları tekrarlamamanıza ve aldatıcı davranışlardan vazgeçmenize delalet eder. Doğru yolu bulmanın helal kazanç sağlayacağı ve sizi huzurlu ve mutlu edeceği söylenmektedir.


Rüyada Cinsel Organınızın Kesildiğini Görmek


Bir rüyada cinsel organları kesmek, rüyada kesmek-kesilmek görmek ailenin gerilemesi, yok olması ve doğumun sona ermesi anlamına gelir.


Rüyada Kesmek-Kesilmek Görmek


Rüyada dilimi kesmek, Rüyayı gören kişinin bir komploya düştüğünü veya işlemediği suçları biriktirdiğini haber verir. Örneğin, bir kişinin yüzünün burnunu ve kulaklarını kesmek, o kişinin hayatının ciddi şekilde hüsrana uğramasına ve o kişinin sıhhat ve malının kapanmasına mâni olur.
Rüyada kesmek-kesilmek görmek, Ailesinden dolayı zaman zaman evde sıkıntı ve mutsuzluk yaşamaktan bıkmıştır. Rüyayı gören kişinin bir komploya düştüğünü veya işlemediği suçları biriktirdiğini haber verir. Vücudunu bir rüyada kes Rüyada vücudunu veya bir kısmını kesmek, kişinin uzak bir diyara gitmesi ve sevdiği birinden uzaklaşması anlamına gelir.


Rüyada Parmağının Kesildiğini Görmek


Rüyada parmaklarınızın kesildiğini görmek, biriktirdiğiniz veya yıllarca emek vererek elde ettiğiniz kötü olaylardan dolayı yakın gelecekte çok sıkıntı yaşayacağınıza delalettir.


Rüyada Ağaç Kesmek Görmek


Rüyada ağaç kesmek görmek, kısa sürede yaşanabilecek büyük bir üzüntüye yorumlanır. Ayrıca işinizin yürümediğine, evlilik planınızın ertelendiğine ve sağlığınızın bozulduğuna yorumlayabileceğiniz bir rüyadır.


Rüyada İnek Kesmek Görmek


Rüyada inek kesmek görmek, rüyada kesmek-kesilmek görmek çok başarılı olacağınıza ve bu başarılardan herkesin faydalanacağına işarettir.


Rüyada Koyun Kesmek


Rüyada koyun kesmek, doğum yapma ihtimalinizin daha yüksek olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda yerine getirmeniz gereken bir görevin olduğunu da gösterir.


Rüyada Tavşan Kesmek


Rüyada tavşan kesmek, evlendiğinizde eşinizle yapacağınız büyük bir tartışmanın habercisidir. Bekârsanız, aileniz ve arkadaşlarınızla problemleriniz olduğuna ve bu sorunları aşmak için büyük çaba sarf etmeniz gerektiğine işaret eder. Uzun bir aradan sonra yaşanan dinginliği ifade eden rüyalardan biridir.


Rüyada Makarna Kesmek


Rüyada makarna kesmek, hayatınızda her türlü mutluluğun gerçekleşeceğini gösteren bir rüyadır. Bu rüya, beklenmedik yerlerde çok para kazanabileceğinizi de gösterir. Mücadele sonrasında geleceğiniz mevki olarak tabir edilebilir.


Rüyada Tavuk Kesmek


Rüyada tavuk kesmek, rüyada kesmek-kesilmek görmek yüksek beklentilerinize rağmen beklediğinizden daha az kazandığınızı gösteren bir rüyadır.


Rüyada Bıyık Kesmek


Rüyada bıyık bırakmak, borcunuzu ödüyormuş gibi hissetmenize neden olur. Bu rüya genç ve güzel kadınlara yorumlanır. Kısa sürede iyiye ulaştığınızı gösterir.


Rüyada Ağaç Kesmek


Rüyada ağaç kesmek, büyük bir savaş karşısında galip gelmek demektir. Bu rüya aynı zamanda size güven verenlerin desteğini alacağınıza delalettir.


Rüyada Et Kesmek


Rüyada et kesmek, sizi üzen olaylardan kurtulmanız anlamına gelir. Fitneden ve çevrenizdeki kötü insanlardan uzaklaştığınızı ve daha iyi insanlarla çıktığınızı gösterir.


Rüyada Karpuz Kesmek


Rüyada karpuz kesmek çok güzel bir gündür. Yaşadığınız sıkıntının bittiğini ve sizi üzen tüm olaylardan bir bir kurtulduğunuzu gösterir.


Rüyada Keçi Kesmek


Rüyada keçi kesmek, tüm hayallerinizin gerçekleşeceğini gösteren bir rüyadır. Bu rüya, çevrenizdeki insanlar tarafından çok iyi niyetli ve takdir edildiğinizi gösterir.


Rüyada dana eti kesmek


Rüyada dana kesmek, beklenmedik bir yerden muhteşem bir mirasın habercisidir. Aynı zamanda büyük başarı demektir. Ayrıca yürekli bir insan olduğunuz için çevrenizden hep güzel sözler duyacağınız şeklinde yorumlanır.


Rüyada Horoz Kesmek


Rüyada horoz kesmek, çevrenizdeki insanların sizin hakkınızda güzel sözler söylemesine işarettir. Ayrıca işte iyi bir başarıya sahip olarak yorumlanır. Aynı zamanda dedikodu duymak bir rüyadır.


Rüyada Kaş Kesmek Görmek


Rüyada kaş kesmek, birinin malınızı çalması veya el koyması anlamına gelir. Aynı zamanda iflas anlamına da gelir. Bu rüya gelecekteki iş sorunlarının habercisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap