Rüyada Kelime-i Şehadet Görmek Nedir

Rüyada Kelime-i Şehadet görmek, huzurlu bir dönemin habercisidir. Aynı zamanda bu rüya, dine uygun şekilde yaşamaya ve etrafında bu yönde hayırlı ve müspet insanların olmasına, aile desteği almaya ve hastalıkların şifa bulmasına delalet eder. Görülen bu rüya, sağlık sorunları yaşayan bir yakından güzel haberler almaya, yaşanan sarsıcı ve üzüntü veren olaylardan sonra inzivaya çekilmeye, zorlukların ve sorunların üzerinden sabır göstererek gelineceğine, girişilecek olan işlerden başarılı ve alnının akı ile çıkmaya olarak ifade edilmektedir.
Rüya sahibinin kendisini psikolojik olarak çok hafiflemiş hissedeceğine, tüm aksiliklerin son bulacağına ve zenginliğe işaret eder. Bazı yorumculara göre bu rüya, sorunlar ve sıkıntılar giderilse dahi belli bir müddet geriye kalan zararların telafisi ile geçeceğine, bazı insanlar ile tartışmaya, sürekli yerinde saymaya ve yaşanılan bazı şeylerden pişmanlık duymaya olarak tabir etmiştir.


Rüyada Kelime-İ Şehadet Getirdiğini Görmek


Rüyada Kelime-i Şehadet getirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin imanının çok sağlam olduğuna delalet eder.
Kelime-i Şehadet’i sürekli tekrarlamak; imanın tazelenmesi gerektiğine, din ile meşgul olan insanlar ile sürekli birlikte olmaya ve ibadete devam etmeye olarak tabir edilir. Bu rüya temiz kalpli, yardımsever, imanlı, vicdanlı, dürüst ve ahlaklı bir kişiye delalet eder. Rüya sahibi fesatlık bilmeyen, kin tutmayan, beddua etmeyen sadece Allah’ü Teâla’yı bilerek yaşar ve kendisine kötülük yapmak isteyenleri veya üzenleri ona havale der.Bu rüyayı gören kişi, yüce gönüllüdür.
İbn-i Şirin’e göre bu rüya, dindar birisi için şehitlik mertebesine ulaşmaya ya da Kelime-i şehadet getirmeden ölmemeye, günahkâr biri için tövbe etmeye, gayrimüslim için müslüman olmaya delalet eder.


Rüyada Kelime-i Şehadet Getirerek Ölmek Görmek


Çok büyük hayırlara ve çok büyük hikmete sahip bir rüyadır. Rüya sahibi, hayatında istediği her şeye kavuşur. Arzu edilen paraya ve mala kavuşulacağını, sağlık ve huzur içerisinde olunacağını belirten bir rüyadır.Rüya sahibinin aklından ve kalbinden geçen her ne var ise Allah (cc) tarafından kabul edilir. Kişinin duaları, dilek ve istekleri kabul görür.
Rüyada Kelime-i Şehadet getirerek ölmek görmek, sorunların ve sıkıntıların son bulmasına, ortaklar ile girilen işlerden büyük kazançlar sağlamaya ve hiç beklenmedi bir yerden yüklü miktarda para gelmesine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya hayırlı evlat olmaya, bahtın açık olmasına, geleceğin aydınlık olmasına ve aile bireylerinin birbirlerine son derece bağlı olacağına olarak da tabir edilir.
Rüyada Kelime-i Şehadet getirerek ölmek görmek; psikolojik olarak mutlu bir yuvaya sahip olmaya, el üstünde tutulmaya ve mutluluğa giden yoldaki tüm engellerin teker teker aşılacağına olarak tabir edilir.


Rüyada Kelime-İ Şehadet Getiremediğini Görmek


Girilen işlerde ihanete uğramaya ve iş arkadaşlarından destek görememeye, maddi sıkıntı içerisine girmeye, yaşanılan sıkıntı ve stres nedeni ile hastalanmaya ve bu hastalığın tedavisinin uzun süreceğine delalet eder. Yine bu rüya, tüm bu sorunların üzerine bir de aile içi tartışmaların ekleneceğine, yaşanılan sıkıntılar sebebi ile borçların ödenememesine ve bu yüzden yanlış yollara sapılacağına işaret eder.
Bazı tabirciler ise bu rüyayı, nimetin çoğalmasına, ailesini ve kendisini dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı korumaya, rüya sahibinin kendi alanı dışındaki bir işe gireceğine ve bundan büyük kazançlar elde edeceğine ve yüzün gülmesine olarak da ifade edilmektedir. Bu rüya bazen de; hayırlı bir eş, hayata sıkı bağlılık ve akıl danışılan biri olmaya olarak da yorumlanmaktadır.


Rüyada Kelime-İ Şehadet Duymak Görmek


Bu rüya adım atarken zorlanmaya, gidilen yolda karşılaşılan engellerin azim ve sabır ile ortadan kaldırılmasına, ticaret hayatının önem kazanmasına ve buna bağlı olarak kazancın artmasına olarak tabir olunur. Rüyada Kelime-i Şehadet duymak görmek, elde bulunan paranın hiç düşünülmeyen bir yerde harcanacağına ve girilecek bir işten dolayı üzüntü yaşamaya olarak ifade edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap