Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi tırmalaması görmek uzun süredir görülmeyen genç bir kızdan kötü haberler geleceğine delalet eder. Eğer rüyada görülen kedi siyah renkliyse ve rüya içerisinde göz göze gelindiyse bu haberi size verecek olan kişi yakın akrabanız olacaktır.

Rüyada kedi tırmalaması görmek genel olarak hayırlı tabir edilen rüyalar arasında yer almaktadır.

Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek Genel Olarak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi tırmalaması görmek rüya sahibinin başını ağrıtacak, huzurunu kaçıracak, neşesinin son bulmasına neden olacak olayların meydana geleceğine delalet eder. Rüya sahibinin kendisini kötü, mutsuz, yorgun ve morali bozuk olarak hissetmesine neden olacak olayların yaşanacağına ve rüya sahibinin bir süre bu kötü olayların etkisi altında kalacağına delalet eder.

Rüyada Yavru Kedi Tırmalaması Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yavru kedi tırmalaması rüya sahibinin kimsesiz kalmışçasına yalnız olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin mutsuz olacağına, isteğinin azalacağına, geleceğe karşı bir ümidinin kalmayacağına işaret olan bu rüya son derece hayırsız rüyalar arasında yer almaktadır. Rüyayı gören kişi aynı zamanda ruhsal olarak kötü durumlara da düşecektir.

Rüyada Kedi Tarafından Tırmalanmak Ne Anlama Gelir?


Rüyada bir kedi tarafından tırmalanmak rüya sahibinin kişinin başına kötü oyların geleceğine delalet etmektedir. Rüya sahibinin şanssızlık olarak göreceği zamanlar içerisine gireceğini gösteren bu rüya aynı zamanda sıkıntının da habercisidir. Rüya sahibi sıkıntılı süreci atlatabilirse hayatına yeni bir sayfa açmayı başarabilecektir.

Rüyada Kedi Isırması ve Tırmalaması Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi ısırması ve tırmalaması rüya sahibinin başına gelecek olan kötü olaylara delalet etmektedir. Rüyayı gören kişinin sosyal çevresinden uzaklaşacağına, mutsuz anlar yaşayacağına ve tek başına kalacağına delalet eden bu rüya aynı zamanda kötülük görmeye de işarettir. Rüya sahibinin kötü olaylar yaşayacağını gösteren rüyada kedi ısırması aynı zamanda kötü hislere de işaret etmektedir. Rüya sahibi hem çevresine hem de kendine dikkat ederek her adımını düşünerek atmalıdır.

Rüyada Siyah Kedi Tırmalaması Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah kedi tırmalaması genel olarak rüya sahibinin kötü zamanlar geçireceğine, mutsuz olacağına ve gerginlik içerisinde bir döneme gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin stresli bir döneme gireceğini gösteren rüyada siyah kedi tırmalaması hayırlı bir rüya değildir. Bu nedenle rüyada siyah kedi tırmalaması gören kişiler çevresine karşı dikkatli olmalıdır.

Rüyada Beyaz Kedi Tırmalaması Ne Anlama Gelir?


Rüyada beyaz kedi tırmalaması da rüyada siyah kedi tırmalamasına benzer bir yoruma sahiptir. Rüyayı gören kişinin yüzünü asacak gelişmelerin yaşanacağına, mutsuz olacağına, kara kara düşünülecek olayların yaşanacağına delalet eder. Bu rüyayı görenler adeta köşeye sıkışmış ve çaresiz bir şekilde hissedecektir. Bu nedenle rüyada beyaz kedi tırmalaması hayırlı tabir edilen rüyalar arasında yer almaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap