Rüyada kaz görmek ne anlama gelir

Kaz

Rüyada görülen kaz, evin hanımıyla ve güzel ahlaklı kişiler için hayır dilemekle yorumlanır. Düşte kaz ile konuşmak bir kadından gelecek şerefe, onura delilken; rüyada duyulan kaz sesleri, seslerin duyulduğu bölgede meydana gelecek kötü olayları, hüsranı, kederi, üzüntüyü, felaketi gösterir.

Düşte yenilen kaz eti, rüya sahibinin kötülüğü için çaba sarf eden birinin rüya sahibine dost olacağına işarettir. Düşte kaz yakalamak, paraya yorulur. Sürüce görülen kazlar, bereketle bollukla yorumlanır

Rüyada kaz görmek ne anlama gelir
Rüyada kaz görmek ne anlama gelir

Rüyada Kaz Görmek

Bir kişi için rüyada kaz görmek yorumunu yapan rüya yorumcuları hayırlı sözler ile rüyayı yorumlar. Bereket, bolluk, mal ve mülk elde etmeye, dürüstlük ve güzel ahlaka yorulur. Aynı zamanda edinilecek iyi dostluklara da delalet eder. Rüyayı gören kişinin beklemediği, hatta beklemekten vazgeçtiği paraların gelmesine de yorulur.

Rüyada Kaz Topluluğu Görmek

Toplu bir şekilde rüyada kaz görmek, makam ve mevkiinizin yükseleceğine işaret eder. Edineceğiniz bu mevkide kalıcı olacağınıza yorumlanır. Fakat bu mevkide kalmak kişinin dürüst ve doğru şekilde çalışmasına bağlıdır. Aksi halde rüya yorumcularına göre helak olmaya yorulan bir rüyadır. Bazı yorumculara göre de topluluk halinde görülen kaz, bilinmeyen bir akrabadan gelecek mal ve mülke işaret eder.

Rüyada Beyaz Renkte Kaz Görmek

Rüyada kaz görmek gibi beyaz kar görmek de mal ve mülk sahibi olur. Rüyayı gören kimse evli değil ise kendisine hayırlı olacak olan bir eş ile yakın bir zamanda evlilik yoluna girer. Rüya sahibi evli ise de hayırlı bir evlat ile yuvası süslenir. Bol ve bereketli günler rüya sahibini bekler. Kazancında büyük bir artış olur ve büyük bir zenginliğe erişir. Sözü dinlenir, adına saygı duyulur bir konuma gelir.

Rüyada Bir Tane Kaz Tutmak

Bir kimse rüyada kaz görmek yanında o kazı tuttuğunu görür ise sözü geçen, saygın kimseler ile dost olacak demektir. Aynı zamanda bu rüya sahibinin elde edeceği çok büyük gelirler olacaktır. Eline geçecek bu parayı çok iyi değerlendirmesi gerekir. Aksi halde tüm mal ve mülkünü kaybedip zelil bir hayatın içine düşer. İslam alimleri bu rüyayı hayırlı yorumlasa da uyarıcı bir rüya olduğunun da altını çizer.

Rüyada Kaz Sesi Duymak

Bir insan rüyasında kazların sesini duyar kendilerini görmez ise yakınları arasında çıkacak olan bir kavgaya şahit olacak demektir. Kötülüklere ve fenalıklara işaret edilen bir rüyadır. Bu yüzden dikkatli olunmasında fayda vardır. Rüya sırasında kazların sesi ne kadar çok duyuluyor ise o oranda kavganın şiddetli olacağına yoran rüya tabiri yorumcuları da bulunur.

Rüyada Kaz İle Sohbet Etmek

Rüyada kaz görmek ile beraber İnsan rüyasında kaz ile sohbet ettiğini görür ise bir kadın ile yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuk sırasında kazançlı işler elde edilecek ve gelirde yüksek miktarda artış olacaktır. Bunun yanı sıra rüya sahibi eğer evli bir erkek ise rüyasında kaz ile sohbet ettiğini görür ise eşi ile uzun bir yolculuğa çıkacaktır. Yine bu yolculuk onların ailesi için çok bereketli olacaktır.

Rüyada Kaz Sürüsü Kovalamak

Rüya sahibi kaz sürüsünü rüyasında kovalar ise rızkının peşinden helalinden koştuğuna yorulur. Helal kazanç için harama bulaşmayan, dürüstlük ve doğruluğu işinden de eksik etmeyen bir kimse olduğuna işarettir. Ayrıca bu rüyada rüya sahibinin olmasını isteyip hayalini kurduğu ne varsa hayalleri için çaba sarf ettiği de ortaya çıkar.

Rüyada Kazın Etinden Beslenmek

Rüya sırasında kazın etinden beslenme sağladığınızı görürseniz bir kadın tarafından size yardım eli uzatılacaktır. Bu kadın bir komşunuz ya da çok yakınınızda oturan bir akrabanız, dostunuz olabilir. Bu kadın aracılığı ile büyük işlere adım atacaksınız. Bazı rüya tabiri yorumcularına göre de bu rüya hayırsızdır. Rüya sahibine karşı fesatlık düşünen, düşmanlık eden bir kimseye işaret eder.

Rüyada Kazın Saldırması

Rüya sahibini bir kaz ısırır ise o kişi bütün yıl boyunca rahat bir şekilde hayatını idame ettirir. Bolluk, bereket, ucuzluk ve helal para elinden ve evinden eksik olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap