Rüyada kaş görmek ne anlama gelir

Kaş

Bu rüya genellikle iyiye, işlerin ve kişinin sağlığının düzeleceğine delalet eder.

Rüyada Kaş Görmek

Rüyada kaş gören erkeğin huy güzelliğine, din ve dini emanetindeki mertebesine yorumlanır. Rüyada kişinin kalın ve sık bir kaş görmesi işinin fazlalığına, kişinin doğruluk ve kararlılığına işarettir. Rüyada kaş görmek anne, bana ve çocuğa yorumlanır. Kaş aynı zamanda iki eş, iki ortak, iki çocuk, iki iş ortağı ve iki apartman görevlisi şeklinde de yorumlanır. Rüyada görülen kaşlar çatık ise sohbet ve muhabbete delalet eder.

Rüyada kaş görmek genel olarak olumlu ve hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibi değerli eşya, takı veya iyi bir kısmet elde eder.

Rüyada kaş görmek bolluk, bereket ve zenginliğe işaret eder. Rüyasında kaş gören kimse hayatında maddi bir sıkıntı çekmeden bolluk içinde bir yaşam sürecektir. Bu kişi tüm yaşamı boyunca huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşayacaktır.

Rüyada kaş görmek ne anlama gelir
Rüyada kaş görmek ne anlama gelir

Rüyada Kaşların Dökülmesi

Rüyada kaşlarının döküldüğünü gören kişi yakın zamanda bir iftiraya uğrayıp bu duruma çok üzüleceğine rivayet edilir. Rüyasında kaşları dökülen kişi için bu rüya olumsuz bir anlam içermektedir.

Kişinin rüyasında kaşlarını yolması  sahip olduğu maddi birikimin ziyan olacağına, ayıp ve günah bir durumun meydana geleceğine yorumlanır. Kaşların yeniden çıkıyor olması rüya sahibinin makam veya bir işte yetki sahibi olacağına rivayet edilir. Ayrıca kaşların yeniden çıkıyor olması doğacak bir kız çocuğunu müjdeler.

Rüyada Kaş Almak ve Kaş Aldırmak

Rüyada kaş aldırmak rüya sahibinin ayağına gelen bir kısmeti teptiğine veya tepeceğine yorumlanır. Rüyasında kaşlarını bir başkasına aldıran kişinin yine ayağına gelen bir kısmeti geri  çevirdiğine işaret eder. Alınan kaş ne kadar çoksa kaçan kısmette o kadar büyük demektir.

Rüyada Kaşlarını Çatarak Bakmak

Gerçek hayatta kaş çatmak sinir veya üzüntüye yorumlansa da rüyada kaş çatmak iyiye delalet eder. Kişinin rüyasında kaşlarını çattığını görmesi o kişinin uyumlu ve sevecen bir kişiliğe sahip olduğunu gösterir.

Rüyada Uzun ve Kalın Kaş Görmek

Kişi rüyasında kaşlarının uzadığını görürse bu durum zorluk çekmeden elde edilecek bir gelir ile açıklanır. Kişinin hayatının maddi sıkıntılar çekmeden huzurlu bir şekilde geçeceğine yorumlanır. Aşırı uzun kaş ise zorluk ve sıkıntıya rivayet eder. Rüyada kalın kaş görmek rüya sahibinin kişiliği hakkında bilgi verir. Bu kişi sakin bir yapıya sahip, kibar ve kendini bilen bir kişidir. Karakter olarak çevresinde çok sevilen biri olduğunu ifade eder.

Rüyada Beyaz Kaş Görmek

Rüyasında kaşlarının beyazladığını gören kişi iş hayatında çok çalışıyor demektir. Bu çalışması kişiyi yormakta ve bir süre sonra hastalanmasına neden olacaktır.

Rüyada Siyah Kaş Görmek

Rüyada siyah kaş görmek rüya sahibinin zor bir çocukluk geçirdiğine yorumlanır. Ancak bu kişinin çok çalışarak huzurlu bir yaşam süreceğine rivayet eder. Rüyada siyah kaş sağlığa, mutluluğa ve kişinin işlerinin yolunda gideceğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap