Rüyada karpuz kavun görmek ne anlama gelir

Karpuz ve Kavun

Bu rüya da kavun üzüntülü, kederli, hastalıklı ve çok mahkûmiyeti olan birine delalet eder. Kavun gören kimseye, çaresi ve akıbeti bilinmeyen bir gam habercisidir. Kişi rüyasında kavun yediğini görürse hapisten çıkar. Rüyada kavun tarlası evhamlı bir takım insanlara işarettir. Bu rüya kişinin işsizliğine delalet eder. Yeşil karpuz görmek, şehre, çocuğa veya eşe delalet eder.

Rüyada karpuz kavun görmek ne anlama gelir
Rüyada karpuz kavun görmek ne anlama gelir

Rüyada Kavun Görmek 

Rüyada kavun görmek kişinin hayatında çok büyük değişikliklerin olacağına işarettir. Kavunun olgunlaşmış ya da ham olmasına göre de rüya yorumu değişebilir. Kişi rüyasında olgunlaşmış bir kavun görmüşse eğer selamete çıkacağı anlamına gelir. Ayrıca rüyada görülen rengarenk dilimlenmiş kavunlar ise kısmet ve vücut sağlığı olarak yorumlanır. Rüyada kavun görmek alimler tarafınca şerefli, soylu kişiler olarak yorumlanmıştır. 

Kişi rüyasında kavun aldığını gördüyse bu durum Kur-an tilavet eden kimseye, ilim ve amele işaret eder. Rüyada kavun görmenin anlamı rüya tabiri yapan kişilere göre değişir. Bazılarına göre kavun görmek çoluk çocuğa, bazılarına göre de şerefli, zengin ve Arap olmayan kadın olarak yorumlanmıştır. Genel olarak rüyada kavun görülmesi iyiye yorulur. 

Rüyada Kavun Almak Anlamı 

Rüyada kavun almak anlamı birden fazla şekilde yorumlanabilir. Kişi eğer rüyasında kendisini ellerini semaya açıp kavun aldığını görürse büyük zenginliğe, mal ve mülk delalet eder. Ayrıca rüya gören kişinin kısmetinin açılacağı, aile içinde huzur ve mutluluğun artacağı ve bol rızık sahibi olacağını gösterir. 

Rüya sahibi kişi erkekse ve rüyasında bir kadından kavun aldığını görüyorsa erkek evlada sahip olacağına işaret eder. Rüyada kavun yediğini görmek ise bir yerde elde edilecek toplu mala delalet etmektedir. Ayrıca rüyada kavun görmek bazı rüya tabircilerine göre de devlet anlamı taşır. Rüya sahibi pazardan kavun aldığını görüyorsa ve bekar biriyse evleneceği manasına gelir. Rüyada yeşil kavun almak ise kişinin çok zengin bir yerden davetiye alacağını gösterir. 

Rüyada Kavun Tohumu Görmek Yorumu

Kavun lezzetli bir meyve olduğu için kavun ile görülen rüyalar hayra yorumlanmaktadır. Rüyada kavun tohumu görmek yorumu ise kişinin soyundan gelecek olan salih ve hayırlı bir nesle, üzüntü ve kederlerin bitmesine, hastalıklardan kurtulup şifa bulmaya delalet eder. Rüyada kavun çekirdeği görmek ise kız çocuğuna delalet eder. 

Rüyada Kavun Yemek Anlamı 

Rüyada kavun yemek anlamı kişinin iyiliğine, sıhhatine yorumlanır. Aynı zamanda güzel amele işaret eden rüya kişinin ilim ve irfan sahibi biri olduğuna delalet eder. Rüyada Kavun yediğini gören kimse eğer sıkıntılı bir dönemden geçiyorsa sıkıntıdan kurtulacağına malik eder. Ayrıca rüyada kavun kesip yemek anlamı da rüya sahibi ya da bir yakını mahkumsa hapisten kurtulacağına ya da hastaysa iyileşeceğine işaret etmektedir. Rüyada kavun görmek hayır ve iyilik, sıhhat ve afiyet olarak alimler tarafından yorumlanmıştır.

Rüyada hamile kadının kavun yemesi ise doğumunun çok kolay bir şekilde gerçekleşeceği ve doğacak çocuğun sağlıklı olacağı  anlamına gelir. Aynı zamanda gebe bir kadının rüyada kavun görmesi bolluğa işaret eder. 

Rüyada Kavun Tarlası Görmek Anlamı 

Rüyada kavun tarlası görmek hayırlara vesile olacağına işarettir. Bolluk, bereket anlamına gelen kavun tarlası aynı zamanda rüya sahibinin huzurlu ve mutlu bir ailesi olacağına işaret etmektedir. Ayrıca rüyada farklı renklerde kavunlar görmenin de birbirinden farklı manası bulunur. Rüyada yeşil kavun görmek eş, çocuk ya da ülke anlamına gelir. Kişi eğer rüyasında sarı kavun görürse iyi kalpli ve övgüye sahip kişiler olduğu manasına gelir. Ayrıca rüyada sarı kavun görmek, rüyayı gören kişi için hayırla yad edilen erkek ya da kadın anlamı taşımaktadır.   

Rüyada Kavun Satıcısı görmek  

Rüyada kavun satıcısı görmek üzerinde şifa ilacı ya  da yiyeceği olan kimseye işaret etmektedir. Ayrıca pazardan kavun aldığını gören kimsenin ise çok yakın bir zamanda mutlu bir haber duyacağına işaret eder. Rüyada kavun görmek zenginliğe, sağlık ve afiyete, evliliğe, berekete malik bir rüyadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap