rüyada kaplumbağa görmek ne anlama gelir

Kaplumbağa ile İlgili Bilmeceler-1

Kaplumbağa

Bu rüya süslenerek kendini erkeklere gösteren kadına tabir olunur. Hâkim ve savcıların başkanına, bilgin kimseye, kötü ve pis yerlerde görülen kaplumbağa, cahil ve dünya ehli insanlar arasında kadir ve kıymeti bilinmeyen âlime, kaplumbağanın etini yemek, menfaate ve ilime delalet eder.

Rüyada Kaplumbağa Görmek

Rüyada kaplumbağa görmek rüya sahibinin aşk hayatında iş ve ticaret hayatında ağır ağır adımlarla ilerleyerek sabırlı bir şekilde büyük başarı yakalanacağına delalet eder. Rüya sahibinin bilgili zeki  ve çalışkan biri olduğu anlamına gelmektedir. Rüyasında kaplumbağa gören kişi kolay yoldan kazanç elde ve zenginliğe ulaşır. Rüyada kaplumbağa görmek bazı rüya tabirlerince güzel çekici dikkat çeken ideal bir fiziğe sahip bir kadın olarak yorumlanmaktadır. Bazı rüya yorumcularına göre ise adaletlilerin en başı olarak yorumlanır.Rüyasında kaplumbağa gören kişinin  hayatına hayırlı sadık bir dost gireceği anlamınada gelmektedir.

Rüyada iri deniz kaplumbağası görmek 

Rüyada iri deniz kaplumbağası görmek ailesi güçlü saygın olan bir dost anlamına gelir. Kişinin kısa zamanda mutlu olacağı haber duyacağı anlamınada gelmektedir.

Rüyada kaplumbağanın evinize girdiğini görmek

Rüyada kaplumbağanın evinize girdiğini gören kişinin dini ibadetlerini yerine getiren hayırlı bir dost edineceği anlamına gelmektedir.  Bazı rüya yorumcularına göre ise uzun zamandır birbirini görmeyen iki kişinin görüşeceği anlamınada gelmektedir.

rüyada kaplumbağa görmek ne anlama gelir
rüyada kaplumbağa görmek ne anlama gelir

Rüyada kaplumbağa yavrusu görmek 

Rüyada kaplumbağa yavrusu görmek bir kadının kendini erkeğe beğendirmek amacı ile süslenip hazırlandığı güzel kokan bir kişi olarak yorumlanmaktadır. Bu rüya adalet çalışanlarının en başı en bilgilisi olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada kaplumbağaları kötü yerde görmek 

Rüyada kötü yerde kaplumbağa görmek cahil insanlar arasında gelişmemiş toplulukta bilgin bir kişinin ziyan olacağı sıkıntı yaşayacağı anlamına gelmektedir. 

Rüyada eve kaplumbağa soktuğunu görmek

Rüyada eve kaplumbağa sokulduğunun görülmesi kişinin ilim sahibi birinden aldığı destek ile sıkıntılarından ve korkularından kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kaplumbağa sürüsü görmek 

Rüyada kaplumbağa sürüsü görmek rüya sahibinin her yerde sözünün geçeceği biri olmaya alim sahibi biri olmaya delalet eder.

Rüyada su kaplumbağası görmek 

Rüyada su kaplumbağası görmek rüya sahibinin araştırma işlerine gireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada kaplumbağa ısırması görmek

Rüyada kaplumbağa ısırması görülmesi bazı olaylardan kaçıp gizlenme olarak ve silah tamiratı yapmak olarak yorumlanmıştır. Bir çok yorumcu tarafından ise bu rüya hayırlı ve olumlu olarak yorumlanmıştır.

Rüyada kaplumbağa öldürdüğünü görmek 

Rüyada kaplumbağa öldürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin yakın dostları ile arasında sorun ve sıkıntılar yaşayacağı ve aynın zamanda şşehir değişikliği yapacağı anlamına gelmektedir. Bazı rüya tabirciler içinse bu rüya yakınlarda bulunan bir arkadaşla araya mesafe girmesi anlamına gelmektedir. Bazı tabircilere göre ise kişinin yaptığı yanlış hareketler sonucu yaşayacağı sıkıntı ve sorunlar yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kaplumbağa yumurtası görmek

Rüyada kaplumbağa yumurtası görmek kişinin eline geçeceği mala ve bol kazançlar elde edeceği anlamına gelmektedir. Rüyada kaplumbağa yumurtası görmek bazı rüya tabircilerine göre ise müjdeli bir çocuk ve hamilelik haberi alacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada elinde kaplumbağa tuttuğunu görmek 

Rüyada kişi elinde kaplumbağa tuttuğunu görüyor ise kişinin önüne çıkacak iyi fırsatları çok iyi şekilde değerlendireceği anlamına gelmektedir

Rüyada iki elinde kaplumbağa görmek 

Rüyada kişi iki elinde kaplumbağa görüyor ise istek ve hayallerine dua ettiği sürece kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kaplumbağayı su içerisinde görmek 

Rüyada kaplumbağayı su içerisinde gören kişi evli ise herhangi bir arayışa girmemesi gerektiğini kafasında ki soruların cevabını alması için sabırlı olması gerektiği anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi bekar ise evlilik düşünüyorlar ise bunu göz ardı etmeden karşısına iyi uyumlu hayırlı bir talibin çıkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kaplumbağayı su içerisinde görmek 
Rüyada kaplumbağayı su içerisinde görmek 

Rüyada kavanozda kaplumbağa görmek 

Rüyada kavanozda kaplumbağa görmek kişinin iş kurmak gibi bir düşüncesi var ise acele etmesi işi hemen kurup hayırlı bol kazançlar elde edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada kaplumbağa üzerine bindiğini görmek 

Rüyada kaplumbağaya bindiğini görmek rüya sahibinin çok ve kalıcı bir zenginlik elde edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada başımızın üstünde kaplumbağa görmek 

Rüyada kaplumbağayı başının üstünde gören  kişinin okul hayatında çok başarılı olacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi anne veya baba ise çocuklarının okulda çok başarılı olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada yatak odasında kaplumbağa görmek 

Rüyada yatak odasında kaplumbağa gören kişi yeni evli çift ise hayırlı haberler alacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada koridorda kaplumbağa görmek 

Rüyasında koridorda kaplumbağa gören kişinin bol kazanç elde edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada kaplumbağa yumurtlarken görmek 

Rüyada kaplumbağanın yumurtladığını görmek evlilik hazırlığı yapan kişilerin aileler tarafından dost görünen kişilerin hainlik yapacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada ters kaplumbağa görmek 

Rüyada ters kaplumbağa gören kişinin evini çekemeyen yuvanızı yıkmaya çalışan birilerinin var olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada kırmızı gözlü kaplumbağa görmek

Rüyada kırmızı gözlü kaplumbağa görmek rüyayı gören kişinin ev içerisinde yaşanan olayları kimseye anlatmaması gerektiği yapacakları işi büyük hedeflerini kimse ile paylaşmaması gerektiği  anlamına gelmektedir.

Rüyada kaplumbağanın bizden uzaklaştığını görmek 

Rüyada kaplumbağanın sizden uzaklaştığını görmek kişinin beklediği bir haber var ise haberin geleceği fakat geç geleceği anlamında yorumlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap