Rüyada kabristan görmek ne anlama gelir

Kabristan


Rüyada kabristan görmek üzüntü, keder ve sıkıntı çekmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin büyük bir bunalım yaşayacağına, umutsuzluğa düşeceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına işaret eder. Rüyada kabristanı ziyaret ettiğini görmek, Allah katında kötü ve kirlenmiş bir kişi olduğunuza, başınızın dertte olduğuna ve belalı kişilerin tuzağına düştüğüne işaret eder. Ezan ile kabristana girdiğini görmek kâfir bir toplum içinde doğruluğa yönelten bir kimse olmaya delalet eder.

ruyaRüyada kabristan görmek ne anlama gelir
Rüyada kabristan görmek ne anlama gelir

Rüyada Kabristan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kabristan görmek, üzüntüye, kedere, gama ve gözyaşına delalet eder. Rüyasında kabristan gören kişinin oldukça büyük bir üzüntü yaşayacağına bu nedenle de mutluluğunun, sevincinin, huzurunun ve hayata karşı inancının kaybolacağına işaret eder.

Genel olarak bakıldığında da umutsuzluk içerisine düşmeye, mutsuz olmaya ve hayal kırıklığı yaşamaya delalet olan bu rüya hayırlı rüyalar arasında yer almaz.  Rüyasında kabristan gören kişi bazı rüya tabircilerine göreyse kısa bir zaman içerisinde vatanı ve milleti için bir yere gidecektir.

Rüyada kabristana gitmenin bir diğer tabiri de kişinin cesur ve gözü kara bir insan olduğudur.  Peki, rüyada kabristan görmek genel olarak ne anlama gelir?

Rüyada Kabristan Görmek Genel Olarak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kabristan görmek rüyayı gören kişinin başının derde gireceğine ve bu nedenle de belalı insanlar ile iç içe bulunacağına delalet eder. Genel olarak hayırsız bir şekilde tabir edilen bu rüya, rüya sahibinin istenmeyen durumlar içerisine gireceğini gösterir. Bu rüyayı gören kişi kendisine çeki düzen vermeli ve hayırsız, haksız kazanç elde edeceği olaylardan uzak durmaya dikkat etmelidir.

Rüyada Mezar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mezar görmek rüya sahibinin kendi kararları yüzünden çok üzgün ve mutsuz bir dönem içerisine gireceğine delalet eder. Rüya sahibini kötü günlerin beklediğine işaret olan bu rüya hem maddi hem de manevi çöküşün işaretidir. Rüyada mezar görmenin bir diğer tabiri de rüyayı gören kişinin psikolojik olarak zor bir döneme girecek olmasıdır. Rüyada mezar görmek bu nedenle rüya sahibi için hayırlı tabir edilen rüyalar arasında yer almamaktadır.

 

Rüyada Mezar Kazmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada mezar kazmak rüya sahibi için uğursuzluk olarak kabul edilen rüyalar arasında yer alır. Rüyasında mezar kazdığını gören kişi dünya hayatında yaptığı kötü davranışların cezasını ahiret hayatında çekecektir. Azap çekmeye işaret olan bu rüya kimi zaman da kişinin yanlış tercihleri sebebiyle kötü bir hayata sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Mezar Taşı Okumak Ne Anlama Gelir?

Rüyada mezar taşı okumak rüya sahibinin adını bile bilmediği bir kişi tarafından zor duruma düşürüleceğine delalet eder. Rüyasında mezar taşı okuduğunu gören kişi çevresine karşı ne kadar fedakar olursa olsun kadrinin kıymetinin bilinmediğini görecektir. Rüyada mezar taşı okumanın bir diğer tabiri de rüya sahibinin istemediği durumlar içerisinde bulunacağıdır.

Rüyada Mezarda Birini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mezarda birini görmek rüya sahibinin gürültülü bir ortamın içerisine gireceğini ve bu nedenle de rahatsızlık duyacağını gösterir. Rüyada mezarda birini görmek kimi rüya tabircilerine göreyse kişinin mutsuz bir yaşantıya sahip olacağına delalet eder. Rüyada mezarda birini görmenin bir diğer tabiri de rüya sahibinin seçimleri sebebiyle zor durumda kalacağı olarak bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap