rüyada incir görmek ne anlama gelir

İncir

Rüyada incir görmek kısmet, mal, menfaat, evlenmek, mutluluk, iyi haber ve sağlıklı yaşam ile tabir olunur. Kir Mani’ye göre siyah incir gam ve keder, yeşil incir borç, sarı incir hastalıktır. Rüyada incir yemek neslinin çok olacağına, incirden çok az yemek hilesiz ve kedersiz rızka, mevsimsiz görülen incir kıskançlığa, incir yaprağı üzüntü ve pişmanlık ile yorumlanır.

Rüyada İncir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada incir görmek 

Rüyada incir görmek rüya tabirlerince her zaman olumlu ve güzel bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada incir görmek hayırlı kısmetlere bol kazançlara delalet eder. Bir çok yorumcu tarafından ise incir altın kadar kıymetli denmektedir. Rüyada incir görülmesi hedeflere ve hayallere ulaşılacağı anlamına gelmektedir. 

Rüyada üzeri yeşil veya siyahımsı incir görmek

Rüyada üzeri yeşil veya siyahımsı incir görmek kişinin yaptığı işlerde beklentilerinden daha fazla hayır görmesi olarak yorumlanmaktadır. 

rüyada incir görmek ne anlama gelir
rüyada incir görmek ne anlama gelir

Rüyada kurtlu incir görmek

Rüyada kurtlu incir görmek rüya tabirlerince olumsuz yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin arkasından yapılan konuşmalara kıskanılıp üzüntüye uğrayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada incir aldığını görmek

Rüyada incir aldığını gören bir kimse için bu rüya güzel yorumlanıp bol rızka sahip olacağı anlamına gelmektedir. Bazı tabirciler tarafından ise bu rüya neşeli günlere ve hayırlı işler olacağına delalet eder.

Rüyada incir topladığını görmek

Rüyada incir topladığını görmek rüya sahibinin kuşağının uzun yıllara dayanacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin yorulmadan kolay bir şekilde rızıklara sahip olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada siyah incir görmek 

Rüyada siyah incir görmek eğer incir zamanında görülmüş ise hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Rüyada görülen beyaz incirler siyah incilerden daha hayırlı ve güzel yorumlanır.Rüya incir mevsiminde görülmemiş ise olumsuz dedikodu ve fitneliğe delalet etmektedir.Bazı yorumcular tarafından ise incir uğursuzluk kötü durumlar yaşanacağına yüksek mevkilerden daha aşağı mevkilere düşeceği  anlamına gelmektedir. 

Rüyada incir bahçesi görmek
Rüyada incir bahçesi görmek

Rüyada incir bahçesi görmek

Rüyada incir bahçesi görmek mal varlığının üzerine daha çok mal varlığı katacağı çok kazanç elde edip zengin bir hayat yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada incir bahçesi gören kişi bekar ise hayırlı bir kısmete delalet eder. Rüyayı gören kimse evli ise hayırlı bir bebek müjdesi alacağına delalet eder.

Rüyada incir yediğini görmek 

Rüyada incir yediğini gören rüya sahibi eğer mevsiminde görmüş ise hayırlı yorumlanır. Hayırlı ve mutlu olunacağı bir kısmet anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin eline değerli madenler geçeceği anlamına da gelmektedir. 

Rüyada incir ceviz veya incir ezmesi yediğini görmek 

Rüyada incir ceviz  yada incir ezmesi yediğini gören rüya sahibinin hane içine yapacağı bol harcamalar anlamına gelmektedir.

Rüyada incir dalı kırdığını görmek

Rüyada incir dalı kırdığını görmek rüya sahibince bir kimse ile anlaşmaya oturacağı anlamına gelmektedir.Rüya sahibinin sıkıntılarından  zaman içinde uğraş vermeden kurtulacağı anlamınada gelmektedir. Bazı rüya tabirlerince ise bu rüya kötü olarak yorumlamakta olup kişinin başkaları hakkında konuşmasına, kötü bir olayla karşılaşıp üzüleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada incir fidanı görmek 

Rüyada incir fidanı gören rüya sahibi bekar ise maddi anlamda varlıklı olan biri ile yapılacak evlilikten mal ve evlat sahibi olacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi evli ise üzüntülü günlerden kurtulup sıkıntılardan kurtulacağı  mutlu güzel günler yaşayacağı huzurlu sağlıklı uzun ömre sahip olacağı anlamına gelmektedir. 

Rüyada incir kopardığını görmek 

Rüyada incir kopardığını görmek rüya sahibinin bol kazanç elde edeceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin çok mutlu bir aile hayatına ulaşacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin bol bereketli geniş rızıklı hayat yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada incir hediye aldığını görmek 
Rüyada incir hediye aldığını görmek 

Rüyada incir hediye aldığını görmek 

Rüyada incir hediye aldığını görmek güzel yorumlanmaktadır. Rüya sahibi olan kimsenin arasında sıkıntı yaşadığı kişiler ile yaşayacağı sıkıntıların son bulacağı anlamına gelmektedir. 

Rüyada tabak içinde taze incir geldiğini görmek

Rüya gören kimse evli ve kızı var ise kızına hayırlı talipler geleceği anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin kızı yok ise hediye eden kişi ile aralarında olan muhabbetin artacağına delalet eder. 

Rüyada incir ağacı görmek 

Rüyada incir ağacı görmek rüya sahibinin yaptığı işlerde bol kazanç sağlayacağına tüm işlerinin başarı ile sonuçlanacağı anlamına gelmektedir. 

Rüyada incir ağacı diktiğini görmek 

Rüyada incir ağacı diktiğini gören bir kimse yeni işlere adım atacağı anlamına gelmektedir. 

Rüyada incir istediğini görmek 

Rüyada incir istediğini  görmek sözü geçen birinden fayda sağlanacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi istediği inciri elde etti ise istek ve hayallerine kavuşacağına bol kazanç ve bereket sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir. 

Rüyada incir satın aldığını görmek 

Rüyada incir satın aldığını görmek rüya sahibinin allah’ın razı olduğu işler yapmasına bu yollardan helal rızıklar elde etmesine saygınlık kazanacağı anlamlarına gelmektedir. 

Rüyada incir verdiğini görmek 

Rüyada incir verdiğini gören rüya sahibinin insanlara faydasının dokunduğu yüksek mal varlığına sahip olduğu anlamına gelmektedir. Rüyada inciri alan kişinin helal  ve bol kazanç elde edeceği anlamına gelmektedir. 

Rüyada arabistan inciri görmek 

Rüyada arabistan inciri görmek rüya sahibinin çaba sarf etmeden elde edeceği kazanç delalet eder. Rüya sahibi ilmi kuvvetli ve zengin bir kimse olarak yorumlanmaktadır. Bazı kesim yorumcular tarafından göz sağlığının kötü olduğu anlamına gelmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap