Rüyada horoz görmek ne anlama gelir

Horoz


Rüyada horoz görmek iyiye yorulur.
Sevimli bir erkek çocuğuna yorumlanır. Rüyasında horoz gören kimsenin bütün sıkıntılarının biteceğiyle tabir edilir. Fakat rüyada horoz kesmek iyiye yorulmaz. Cenazeye delalettir. Rüyasında horoz dövüşü gören kimsenin aile içi sıkıntıları olacak demektir.

Rüyada horoz görmek ne anlama gelir
Rüyada horoz görmek ne anlama gelir

Rüyada Horoz Görmek 

Rüyada horoz görmek çok güzel kabul edilir. Rüyada horoz görmek belanın bittiğine işarettir. Güçlü elleriyle tüm olanaklara sahip bir insan olarak yorumlanır. Rüyada siyah beyaz horoz görmek, rüya sahibinin işinin başında olacağına işarettir. Bir kişinin rüyasında satın aldığı horoz, onunla bir erkek arasındaki çatışmanın habercisidir. Rüyasında horoz görenlerin, alimlerin ziyaretinden çok istifade ettiği söylenir. Horoz, bazen ihtiyacı olanı seven veya bulduğundan memnun olan, az endişesi olan, çok sorunu olan cömert bir insan olarak tanımlanır. 

Rüyada Beyaz Horoz Görmek

Güzel, arkadaş canlısı ve ahlaklı bir kişinin habercisidir. Yani bu rüyayı gören herkes için beyaz bir horoz iyi şanslar demektir. Rüyayı gören kişi bekar ise bu onun evlilik beklediğini gösterir. Bazen beyaz bir horoz, doğru ve güvenli bir arkadaş anlamına gelir. Rüyada bir veya iki kez gaganıza vuran bir horoz gördüğünüzde herkes ölür. Hatip, müezzin veya güzel konuşan kimsedir. Kendileri yapmasalar da, horozlara bazen nezaket emri denir. Bazen horozlar evli erkeklere, komisyonculara veya güvenlik görevlilerine atıfta bulunur. 

Kirmani dedi ki: Rüyada horoz görmek, çocuk veya hizmetçi olarak yorumlanır. Rüyada horoz satın aldığını gördüğünde, bir erkek çocuk dünyaya geleceğine, bir ev satın alınacağına, bir zararın geri geleceğine veya bir zarara uğrayacağına dair haberler vardır.

Rüyada Kırmızı Horoz 

Bu rüyayı gören kimse kulundan fayda görür. Horozlarla güreştiklerini gören herkes, herkesle tartışacaktır. Rüya yorumcusu horozu bir erkek ve evin efendisi olarak tanımlamıştır. Rüyada görülen tavuk aynı zamanda evdeki bir kadını temsil eder. Rüyada horoz görmek, müezzin, hatip veya okuması iyi olan birine delalettir. Horoz görmek, kendisi yapmadığı halde iyilik isteyen bir adama işaret edebilir. Horoz bize ezan vaktini hatırlatır ve namaz kılmayı hatırlatır. Rüyada horoz görmek çocuğunun erkek olacağına yorumlanır. 

Rüyada küçük horoz görmek, küçük bir hizmetçiye veya çocuğa veya çocuklara işarettir. Rüyada horoza sarıldığınızı görmek, üst seviyedeki birinin arkadaşı ve sponsoru olduğunuza delalettir. Rüyada çok tavuk görmek cemiyetin lideri ve reisi olduğunuza işarettir. Rüyada tavuk eti ve tüyü görmek, mal, bereket, beslenme ve menfaat ile ilgilidir. Caferi Sadık (r.a.) şöyle diyor: Rüyada karatavuk görmek dört şekilde yorumlanabilir: 

  • Çalışkan adam 
  • Hayır
  • Yolda sadık bir arkadaş, 
  • Efendisinin itaatkâr hizmetkârı

Rüyada horoz öttüğünü duymak, eğlenceli bir haberle başlar. Çünkü horozlar genellikle sabah namazında karga öttürürler. Rüyada horozun evinize girip arpa topladığını gördüğünüzde, Müezzin tarafından çalınan bir şey görürsünüz. Bu, insanları bölerek veya körleştirerek fitne ve dedikodu yaymak demektir. Horoz, şöhret ve gurur demektir. 

Rüyada Horoz Beslemek

Erkek çocuk olarak yorumlanır ve o kişinin oğlu dünyaya gelir. Yeni horoz beslemek ruhu için ihtiyacı olanı seven cömert bir insanın işaretidir. Bu rüyayı gören kişi para alır. Aynı zamanda cesur bir insan anlamına gelir. 

Rüyada horoz görmek çok güzel kabul edilir. Horoz belanın geçeceğini duyurur. Horoz, güçlü elleriyle tüm olanaklara sahip bir kişi olarak da yorumlanır. Rüya yorumcusu horozu bir erkek ve evin efendisi olarak tanımlamıştır.

Horozların Dövüştüğünü Görmek

Horozların dövüştüğünü görmek, çocuklar ve kadınlar için yapılan savaştır. Kadınsı ve boş kibir, horoz dövüşü, alimler, hatipler, müezzinler ve daha fazlasını gösterir. İnsanları bölerek ve kör ederek ihtilaf ve dedikodu yaymak demektir. Bir insan kendini horoz olarak gördüğünde bu ölüm demektir. Horozun ağladığını görürseniz, evlenmek üzeresiniz demektir. Horoz dövüşü izlemek, ailenizin dertlerinden etkilendiğiniz anlamına gelir. Horozlar da ün ve başarı gösterir. Sabah horozunun sesi güzel olarak yorumlanır. 

Rüyada horoz görmek çok yorucudur. Horoz belanın geçeceğini duyurur. Horoz, güçlü elleriyle tüm olanaklara sahip bir kişi olarak da yorumlanır. Ötücü horoz, evliliğin ve mutluluğun habercisidir. Horoz dövüşü gördüyseniz, aile içi bir kargaşa yüzünden transfer ediliyorsunuz yorumlanır. Kişinin derdinin içinden geçtiğini gösterir. Güçlü ve tüm imkânlara sahip biri olarak da yorumlanır. Horoz ne kadar güzel olursa, şansınız o kadar artar. 

Rüyada Yanında Horoz Olan Bir Yabancı

Rüyasında horozlu bir yabancı görmek, kendisine horoz kestiğini gören kimsenin düşmanlarından daha hayırlı olduğunu söyler. Horoz dinlemek iyi haber demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap