Rüyada gümüş görmek ne anlama gelir

GÜMÜŞ


Gümüş erkek için asaletle yorumlanır. Rüyada paraya çevrilmiş gümüş görmek güzel bir kadınla beraberliğe işarettir. Gümüş para güzel sözdür. Bir parça gümüş bulduğunu gören bir kimse bulduğu yerden bir bayanla evleneceği anlamına gelir. Gümüş aynada kendine baktığını gören kimse, halk içinde makamından dolayı çirkin göreceğine işarettir. Rüyada kendisinin gümüşten bir kabı olduğunu gören bir kimseye emanet bırakılır. O emaneti sahibine teslim etmesi gerekmektedir. Gümüş huzur, sağlık, mutluluk iyi haber anlamına gelir. Gümüş pek tatlı sözdür.

Rüyada gümüş görmek ne anlama gelir
Rüyada gümüş görmek ne anlama gelir

Rüyada Gümüş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gümüş görmek rüyayı gören kişi için hayırlı tabir edilen rüyalar arasında yer almaktadır. Rüyasında gümüş gören kişi kısa süre içerisinde güzel haberler alacak ve bu haberlerle birlikte son derece mutlu bir dönem geçirecektir.

Rüyada gümüş görmenin bir diğer tabiri de rüya sahibinin iç güzelliğe önem verdiği ve kalp güzelliği ile yaşamını sürdürdüğü olarak bilinmektedir. Rüyada gümüş görmenin bir diğer tabiri de rüya sahibi için umutsuz dönemlerin bittiği ve son derece müjdeli dönemlerin geldiğidir. Peki, rüyada gümüş görmek genel olarak ne anlama gelir?

Rüyada Gümüş Görmek Genel Olarak Ne Anlama Gelir?

Rüyada gümüş görmek genel olarak rüyayı gören kişi için hayırlı tabir edilen rüyalar arasında yer almaktadır. Rüyasında gümüş gören kişi kısa süre içerisinde bereket, bolluk, huzur ve mutluluk içerisinde yaşam sürecektir.   Rüyada gümüş görmenin bir diğer tabiri de kişinin gerçek aşkı bulacağıdır.

Rüyada Gümüş Küpe Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada gümüş küpe görmek rüya sahibinin çevresindeki kişilerden iltifat alacağına ve hoş sözler ile mutlu olacağına delalet eder. Rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet olan bu rüya son derece hayırlı rüyalar arasında bulunmaktadır.

 Kimi rüya tabircilerine göreyse rüyada gümüş küpe görmek rüya sahibinin sıkıntılı bir yaşantı sürmeyeceğine, zengin olacağına ve helal paraya delalet etmektedir.

Rüyada Gümüş Yüzük Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gümüş yüzük görmek rüya sahibinin hayırlı haberler alacağına delalet eder.  Rüyasında gümüş yüzük gören kişi kısa süre içerisinde mutlu olacağı haberler alacak ve son derece hayırlı bir hayata sahip olacaktır. Peki, rüyada gümüş kolye taktığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada Gümüş Kolye Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gümüş kolye taktığını görmek ya da gümüş yüzük görmek rüyayı gören kişinin mal ve mülk için çabaladığına delalet eder. Rüya sahibinin mala ve mülke olan düşkünlüğüne uyarıcı niteliği taşıyan bu rüya son derece önemlidir. Rüyasında gümüş kolye gören kişi mal ve mülk sevgisinden uzaklaşmalı ve ahiret hayatına önem vermelidir.

 

Rüyada Gümüş Yüzük Taktığını Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada gümüş yüzük taktığını görmek rüyayı gören kişinin son derece iyi niyetli olduğuna delalet eder. Rüya tabircilerine göre rüyada gümüş yüzük takmak rüyayı gören kişinin tüm işlerinin yolunda gideceğini gösterir.

Rüyada Gümüş Para Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyasında  gümüş para gören kişi hayırlı bir evlada sahip olacaktır. Rüyada gümüş para görmek kişinin mutlu, huzurlu ve güzel bir hayatının olacağını gösterir. Bu nedenle rüyada gümüş para görmek son derece hayırlı bir rüya olarak kabul edilmektedir. Rüyasında gümüş para gören kişi kısa süre içerisinde tüm isteklerine kavuşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap