Rüyada gözlük görmek ne anlama gelir

GÖZLÜK


Bir kişiye kılavuz olmaya, etrafınızda sizin gerçek dostunuz olmayan bir kimse ile de tabir olunur. Eğer bir arkadaşınızı gözlüklü görmek onun ikiyüzlü olmasına işaret eder. Fakat kişi normalde de gözlüklü ise bu onun iyi bir arkadaş olduğuna işaret eder.

Rüyada Gözlük Takmanın Anlamı Nedir?

Rüyayı gören kişinin yakın zamanda alacağı haberler vasıtasıyla yardım göreceği anlamına gelen rüyada gözlük takmak, rüya sahibinin alacağı bu haberler ile kendisine iyi bir yaşam ve gelecek elde edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyasında gözlük takan kimse güven duyulan bir kimse olarak etrafınca bilinen bir kişidir. Etrafındaki kişilerin kendisine bağlı olduklarını gösteren bu rüya, rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına da işarettir.

Rüyada gözlük görmek ne anlama gelir
Rüyada gözlük görmek ne anlama gelir

Rüyada Camları Renkli Gözlük Takmak

Rüyada gözlük takmak ve gözlüğün camlarının renkli olması rüyayı gören kişinin bir iş veya bir olay hakkında yanlış bir bilgi aldığına yorumlanır. Rüyada gözlük takılması, birinden aldığınız bilgi sayesinde bir işin asıl yüzünün öğrenilmesi olarak yorumlanır.

Kişinin kendisini bilmediği bir şeyin iç yüzünü öğrenmek için ayarladığı anlamına gelen rüyada gözlük takmak, kişiler için bir uyarı niteliği de taşır.

Ünlü rüya tabircilerine göre rüyasında gözlük taktığını gören kişi, uzaklardan sevinçli bir haber alacaktır. Bu sevinçli haber ile gönlü hoşnut olacak ve çok sevinecektir.

Rüyasında renkli gözlükleri taktığını gören kişinin beklenmedik bir şekilde çok mutlu olacağı bir haber alması beklenir.

Rüyada Numaralı Bir Gözlük Taktığını Görmek

Rüyada gözlük takmak ve bu gözlüklerin numaralı gözlük olması, rüya sahibi kişinin bilinç kazanacağı yolunda yorumlanır. Kişinin hayatın gerçeklerini görme konusunda üstün yeteneklere sahip olacağı ve bu yetenekler ile hayatını kolaylaştıracağı tabir edilir.

Rüyada Güneş Gözlüğü Takmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada güneş gözlüğü takmak pek hayırlı bir rüya değildir. Zorluğa ve kötü olaylara işaret olan rüyada güneş gözlüğü takma, rüya sahibi kişinin etrafında güvenilmez kişiler olduğu anlamına da gelir. Rüya sahibinin çevresindeki kişilere dikkat etmesi hususunda bir uyarı olan bu rüya kişinin adımlarını temkinli atması gerektiği ile açıklanır.

Rüyada Siyah Renkte Gözlük Takmak

Rüya sahibinin hayata dair endişeler yaşadığı ve korkuları olduğunu belirten bu rüya, rüya sahibi kişinin mutsuz, üzgün ve huzursuz olmasını bu endişelere ve korkulara bağlamaktadır. Rüyasında siyah renkli gözlük taktığını gören kişi, her söylediği ve her yaptığı yanlış anlaşılıyor hissettiği anlamı vardır.

Rüyada Beyaz Gözlük Takmak Ne Anlama Gelir?

Bir kimsenin rüyada gözlük taktığını görmesi ve bu gözlüğün beyaz renkte olması, kimi zaman evlenmeye işaret eder. Rüyada taktığı gözlüğün kırıldığını görmek çoğu zaman iyiye yorulmaz. Rüyada takmış olduğu gözlüğün kırıldığını gören kişinin iş yaşamında ve sosyal yaşamında bazı sıkıntılar olacağı bu rüya ile yorumlanır. Bazı rüya tabircileri ise rüyada gözlük kırılmasını kişinin göz çevresinde yaşanılacak bazı sorunlara işaret olduğunu savunur. Rüyada gözlük takmak yorumlanırken rüyanın diğer ayrıntıları iyi değerlendirilmeli ve yorum bu ayrıntılara göre yapılmalıdır.

Rüyada gözlük takmak genel olarak yardımcıya ve bir kılavuza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap