Rüyada Ferace Görmek

Rüya sahibinin büyük bir sürprizle karşılaşacağı, mükemmel bir yaşamı olacağına, hep keyifli olacağına işaret eder. Rüya sahibinin çok para kazanacağına, bolluk içinde yaşayacağına, hayırlı kısmet bulup evleneceğini işaret eder. Bir başka yorumcu ise şu şekilde açıklamıştır, yenilgiden sonra hayal ettiği rahata, güler yüzlü bir kadına, kuvvetli olmaya, bolluk için istediği paraya ve rahatlığa işaret eder.
Rüyada ferace görmek hayal ettiği hayata ve mutluluk dolu huzurlu bir evliliği olacağına, uzun zaman sonra çok eğleneceğine dalalet eder. Daha çok sosyalleşme kararı vereceğine, her zaman mutlu ve keyifli olmasına, yakın olduğu ya da duygusal olarak bir ilişki içinde olduğu diğer cinsle birlikte plan yapacağına, risksiz peşinde olduğuna ve kaybetmek istemediğine, zorda kalan insanların yardımına gideceğine işaret eder.
Molla Camisi bu rüyanın mutlu olmaya ve en tepeyi kimseye vermemeye korkularını yenerek başarılı olmak için büyük sıçrama yapmaya, çok fazla hataya delalet olur. Ferace görmek hayatta korkuya kapılmaya ve üzüntü içinde olmaya, insanlara nasihat verecek kadar pişmiş bir kişi olmaya alamet eder. Seyyid Süleyman bu rüyayı görmek: kişinin öz güveninde kayba uğrayacağını ve hep eksi düşüneceğini ve normal hayatta da bu şekilde hissedeceğini söyler.

Rüyada Ferace Görmek
Rüyada Ferace Görmek


Rüyada Ferace Görmek Ve Anlamları


Eski Türk kadınlarının kullandığı kıyafetlerindendir. İç kıyafet üzerine giyilen ferace bol kalıp bir giyecektir. Kolları ve kol manşetleri çok geniştir, eteği ise topuklara kadar inmektedir. Ferace, yaşmak denilen bir yüz örtüsüyle birlikte kullanılmaktaydı. Herhangi birinin rüyada ferace görmek ile ilgili bir şey görmesi, duyduğu üzüntü ve yaşadığı kederden kurtuluşuna işaret eder. Yâni, rüyada ferace görmek, kalp rahatlığına kavuşmak ve bereket işareti olarak görülür.
Feracenin anlamı, üst giysi demektir. Özel olarak kadınlar kullanır, kadın giysisidir. Yani rüya feracenin durumu, şekli ve feracenin rengine göre değişik yorumlar kazanır. Rüyada ferace görmek eğer ferace yeni ve temizse, gönül ferahlığı, insanın rahatlamasına işaret ve ayrıyeten istenilen murada erebilmek, istek ve duaların gerçekleşmesine işarettir.


Rüyada Eski Ferace Görmek


Rüyada eski aynı zamanda kirli ve dar bir fera¬ce görmek, üzüntü ve kedere işaret ile ve murada erememek, istek ve dileğine kavuşamamak ile sıkın¬tıya düşmeye işaret olarak tabir olunur. Rüyasında kadın ipek bir ferace giydiğini ya da satın aldığını görürse, gördüğü bu rüya o kadın için hayra ve iyiye çekilir ve ferahlığa ulaşacağını işaret eder.
Eğer, rüyada ferace görmek bir erkeğe nasip olduysa ve giydiğini gördüyse bu rüya gören erkek için hayra işaret etmez ve iyi bir rüya olarak yorumlanmaz. Bu rüyayı gören erkek için hakarete uğrayacağı ve bir rezalet ile karşılaşacağı söylenir. Rüyada beyaz ferace görmek ise iyiye delalettir, ferahlama ve iyi durumda olunacağına işarettir.


Rüyada Renkli Ferace Görmek


Rüyada sarı ferace görüldüğünde, hastalıkla karşılaşılacağı söylenir. Rüyada al ferace görmek, neşe ve sevinçli bir haber alınacağına yorulur. Rüyada ferace görmek eğer yine bir erkeğe nasip olduysa ve bu ferace maviyse keder ve sıkıntı yaşayacağına yorulur. Bu rüyayı, bir kadın görürse o kadının ziynet ve süs bakımından zenginleşeceğine işaret eder. Rüyada siyah bir ferace görmek kişinin hal ve durumunda düzelme yaşayacağını ve iyilikle karşılaşacağına işaret eder.
Rüyada feraceyi yırtık görmek iyi anlama gelmez. Görülen bu rüya fakirlik ve yoksulluk yaşanacağına, çaresizlikle karşılaşılacağına ya da var olan malda bir zarar olacağına işarettir.
Rüyada ferace görmek, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayan rüya sahibinin, üzüntülerden, sinirden ve stresten uzak bir yaşamı olacağına, hayırlı ve büyük bir kazancı olacağına ve iyi insanlar ile arkadaşlık ederek çok saygın bir kişilik olacağına delalet eder. Aynı zamanda, çok hayırlı olaylar yaşayarak hayat içinde çok iyi yerlere gelineceğine alamet eder.


Rüyada Ferace Giydiğini görmek


Rüyanın sahibi çok sevdiği ve değer gösterdiği birinden, beklenmedik bir zamanda güzel bir hediye geleceğini, bunun sayesinde çok şaşırıp büyük mutluluk içinde olacağını işaret eder. Rüyayı gören kişi evli ise, çocuklarından çok sevineceği ve mutlu olacağı çok güzel ve büyük bir haber alacağına yorulur. Eğer rüyayı gören kişi bekâra uzun zamandır birlikte olduğu birinden sürpriz bir teklif alacağı anlamına gelir.


Rüyada Ferace Satın Almak


İş yaşamı ve aile hayatında hayırlı gelişmelerin olacağına, güzel adımların atılıp güzel çalışmalar yapılacağına, uzun zamandır görüşülmeyen bir yakın ile denk gelineceğine ve aile yemeğine katılarak güzel zaman geçirileceğine işaret eder.


Ferace Giymiş Kadın Görmek


Güzel giden bir işin rüyayı gören kişi hakkında çıkacak olan bir dedikodu nedeniyle sekteye uğrayacağına, büyük bir zarar göreceğine, fakat dedikodunun gerçek olmadığı anlaşıldığı zaman yaşanan sıkıntıların düzeleceğine yorulur.


Rüyada Siyah Ferace Giymek


Aşka yaşamayan kişinin, ansızın yeni, uzun ve çok güzel bir aşk yaşayacağı ve çok büyük mutluluk getireceğine alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap