rüyada erkek çocuk görmek ne anlama gelir

cocuklarda-ve-yetiskinlerde-sarilik-neden-olur-46509

Erkek Çocuk

Rüyada erkek çocuk görmek, güvenebileceğiniz bir dosta, etrafınız tarafından saygı gösterilen bir kişi olmaya işaret eder. Rüyada erkek çocuk müjdeli bir haber demektir. Rüyada erkek çocuk doğurduğunu gören kişi üzüntü ve kedere düşer hastalanır. Sırtında erkek çocuğu taşımak dünyanın işlerinden sıkılmaya ve üzülmeye işaret eder. Hamile bir bayanın rüyasında erkek çocuğu görmesi çocuğunun kız olacağına işaret eder. Ergen yaşta bir erkek görmek kuvvet ile yorumlanır. Kuran okumayı bilen bir kimsenin erkek çocuğunun okula giderken görmesi tövbe etmesi anlamına gelir. Başka rivayetlere göre rüyasında evlenmeden çocuğu olan kişinin güç ve kuvvet kazanacağına iş alanında ilerleyeceğine işaret eder. Küçük çocuk görmek küçük üzüntülere büyük çocuklar ise büyük üzüntüler ile tabir olunur.

Rüyada Erkek Çocuğu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada erkek çocuğu görmek rüyayı gören kişinin sadık güvenilir hayırlı dostlar karşısına çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaptığı hareket davranışlar ve attığı adımlar ile insanlar arasında saygınlık ve şöhret kazanacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin evinin içinde birinin evlilik yapıp aileye yeni hayırlı dürüst anlayışlı aile içine huzur ve  mutluluk getirecek aile tarafından  sevilecek  birinin olacağı ailenin daha da büyüyeceği anlamına gelmektedir. Rüyada erkek çocuk görmek kişinin hayırlı ve doğru bir dostu olduğu ve çevresi tarafından sevilen sayılan bir birey olduğu anlamına gelmektedir.Rüya tabirlerince çok hayırlı bir yorum olup kısa zamanda gelecek bir müjdeli bir haber alacağı anlamına gelmektedir.

rüyada erkek çocuk görmek ne anlama gelir
rüyada erkek çocuk görmek ne anlama gelir

Rüyada erkek çocuğu doğurduğunu görmek 

Rüyada erkek çocuğu doğurduğunu gören rüya sahibi kişi için şer ve kötü olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hastalığa yakalanacağı elindeki malları kaybedeceği sıkıntıya ve üzüntüye düşeceği hoş olmayan durumlardan dolayı keder ve gam çekeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada küçük bir oglan çocugunu sirtina yüklendiğini görmek 

Rüyada küçük bir oglan çocugunu sirtina yüklendiğini gören kişi hayatında sıkıntı ve keder yaşayacağı üzüntüye düşeceği beklediği haberlerin olumsuz sonuçlanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada hamile kadının erkek çocuk doğurduğunu görmesi

Rüyada hamile kadının erkek çocuk doğurduğunu görmesi hamile rüya sahibinin doğacak çocuğunun kız bebek olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada hamile kadının kız çocuk doğurduğunu görmesi 

Rüyada hamile olan kadının kız çocuk doğurduğunu görmesi hamile rüya sahibinin doğacak çocuğunun erkek bebek olacağı anlamına gelmektedir.Bazı tabircilere göre ise yine kız çocuk doğurmak hamile olan rüya sahibinin çocuğunun erkek olacağı anlamına gelmektedir. 

Rüyada buluğ çağına ermiş erkek çocuk görmek 

Rüyada buluğ çağına ermiş erkek çocuk gören rüya sahibinin karakter olarak güçlü bir birey olacağı ve etrafında dikkat çeken biri olacağı  anlamına gelir .Rüyayı kuran okumayı bilen biri ise kişinin günahlarından tövbe edip kurtuluşa ereceği anlamına gelmektedir.

Rüyada kadın erkek bekar fark etmeksizin erkek çocuğu olduğunu görmek 
Rüyada kadın erkek bekar fark etmeksizin erkek çocuğu olduğunu görmek 

Rüyada kadın erkek bekar fark etmeksizin erkek çocuğu olduğunu görmek 

Rüyada kadın erkek bekar fark etmeksizin erkek çocuğu olduğunu gören rüya sahibinin hayırlı evlilik yapacağına kuvvetli ilim sahibi olup güçlü bir birey olacağına insanlar tarafından kendisinden akıl alınacağı sağlıklı ve hayırlı evlat sahibi olacağı  anlamına gelmektedir.

Rüyada küçük erkek çocuk görmek 

Rüyada küçük erkek çocuk görmek rüya sahibinin başına gelecek ufak atlatılacak sıkıntılar yaşayacağına büyük sorunlar olmayacağı dertlerin çabuk geçmesi anlamına gelmektedir. Bir çok rüya tabircilerine göre ise erkek çocuk görmek mal kazanılacağına hayırlı eş ve sağlıklı evlatlar olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kucağında ağlayan erkek çocuk görmek 

Rüyada kucağında ağlayan erkek çocuk görmek kişinin ud aleti çalacağı anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap