Rüyada duman görmek ne anlama gelir

DUMAN


Rüyada duman görmek yapacağınız girişimlerin amaçlarına ulaşacağı anlamına gelir. Sıkıntıyla yorumlanır. Duman ile boğulma tehlikesi geçirdiğini gören ise iş, aile hayatında buhranlı zamanların gelip çattığıyla yorumlanır. Dumanın yavaş yavaş etrafını sardığını görmek ise içinde bulunduğunuz kötü durumdan sıyrılıp ferahlığa kavuşacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada duman görmek ne anlama gelir
Rüyada duman görmek ne anlama gelir

Rüyada Duman Görmek Anlamı Nedir?

Rüyada duman görmek hem olumlu hem de olumsuz anlamları bulunan bir rüyadır. Yapılması hedeflenen işlerde başarıya ulaşmak ve zafer elde etmek şeklinde yorumlanabilen bu rüya, bazı tabircilere göre kişinin çevresinde bulunan sinsi bir tanıdığa işaret etmektedir.

Rüyasında duman gören kişinin gizlediği bir şeyin ortaya çıkması yahut kendisinden gizlenen bir sırrı öğrenmesi muhtemeldir. Dumanın rengine göre de rüyanın anlamı değişiklik gösterebilmektedir. 

Beyaz duman görmek hayra ve güzel işler başarmaya yorulurken, siyah duman görmek olumsuzluğa ve gizli kalmış sırlara işaret etmektedir. Rüya sahibinin gördüğü dumanın rengi ve yoğunluğu doğrultusunda rüyasındaki anlam çeşitlilik görülebilmektedir.

Rüyada Kara Duman Yükselmesi Ne Anlama Gelmektedir?

Rüyada yükselen kara bulutlar görmek, pek hayırlı anlamlarla tabir olunmamaktadır. Yoğun bir şekilde görülen kara dumanlar kedere, sıkıntılı bir süreç içerisine girmeye ve yapılacak işlerden beklenilen şekillerde sonuç alınamayacağına delalet etmektedir.

Ünlü rüya tabircilerine göre bir kimsenin rüyasında kara dumanların yükseldiğini görmesi üzülmeye ve kişinin çevresinde yalancı, kötü niyetli bir kimsenin bulunmasına işarettir. Bu kişiden zarar görüleceği ya da rüya sahibinin canını sıkacak bir olayın patlak vermesi ihtimali de rüyaya getirilen diğer yorumlardır.

Rüyada gözüne duman kaçtığını ve gözünün yandığını gören bir kimsenin ise bir süreliğine üzüntülü bir olayla boğuşacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada Dumanın Yeryüzünü Kapladığını Görmek Nasıl Tabir Olunur?

Bu rüyanın anlamı son derece olumsuz olmakla birlikte bu rüya, kişilerin hayatında yaşanacak olan sıkıntılı ve stresli dönemlerin yaklaştığı şeklinde bir uyarı niteliği taşımaktadır.

Rüyasında yeryüzünü kara bulutların kapladığını görmek, kişi için oldukça zorlayıcı ve üzüntülü dönemlerin başlayacağına işarettir. Tabircilerin bu rüyaya getirdiği yorumlardan birisi de kötü bir haber almak ve kederlenmektir.

Rüyada Kara Dumanlarla Çevrelenmek Yorumu Nedir?

Yeryüzünü kaplayan kara dumanlar, eğer ki çevresini sarmayacak şekilde rüya sahibinden uzaklaşıyorsa o halde bu rüyanın anlamı sıkıntılı günlerin çok yakında biteceği şeklinde olmaktadır.

Bazı durumlarda duman görmek, alınacak bir vefat haberine ya da yakın çevreden bir kimsenin vefatı sonrası tutulacak yasa yorulmaktadır. Hasta bir kimsenin rüyasında duman görmesi, sağlık sorunlarıyla boğuşmaya devam edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Dumanla Haberleşmek Nasıl Yorumlanır?

Bu rüyanın anlamı son derece hayırlı ve güzeldir. Rüya sahibi için kısa sürede mal mülk sahibi olmaya ve hayırlı kazançlar edinmeye işaret eden rüya için getirilen bir diğer yorum da miras kalacağı şeklindedir.

Rüyada dumanla haberleşmek, kişinin kendi çabası ve azmi sonucu elde edeceği hayırlı kazançlara yorulmaktadır. Son derece hayırlı şekillerde tabir olunan bu rüya, yakın çevredeki lüzumsuz insanlardan el ayak çekmeye ve sağlıklı bir hayat sürmeye delalet etmektedir.

Bazı rüya tabircileri, bu rüyaya kişinin beklediği aşka ve işe kavuşacağı şeklinde bir yorum da getirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap