Rüyada dolu görmek ne anlama gelir

DOLU ( YAĞAN)


Rüyada görülen dolu, temiz ve yararlı şeylerle kazanılacak rızka, devamlı gelire delalettir. Kişinin doluma ulaşmasına ve tok gözlülüğe delalet eder.

Rüyada Dolu Görmek

Rüyada dolu görmek birçok şekilde yorumlanmaktadır. Doludan kasıt bir tabağın güzel yemeklerde dolu olduğunu görmekse bir yerden devamlı olarak gelecek rızka işarettir.

Rüyada dolu görmek, miktarına bağlı da farklı yorumlanmaktadır. Dolu az az yağıyorsa kısa vakitte her şeyin ucuzlayacağı anlamına gelir. Zarar vermeyen dolu yağıyorsa, bereket anlamını taşır. Eğer ki rüyada dolu görmek aynı zamanda ekili şeylere zarar da veriyorsa kıtlığa, edinilen düşmanlara ve hastalığa işaret eder.

Rüyada dolu görmek ne anlama gelir
Rüyada dolu görmek ne anlama gelir

Rüyada Doluyu Kaplara Koymak

Rüyada dolu görmek sonra da onu kaplara doldurmak berekete delalet eder. Bir yerden yüklü bir miktar para veya mal geleceğine işaret eder.

Rüyada Üzerine Yağan Dolu Görmek

Rüyada dolu görmek ve dolunun üzerine yağması malın elden çıkacak mala işaret eder.

Dolu, kış mevsiminde yağıyorsa, yaşanılan üzüntü ve kederken kurtulmaya işaret eder. Eğer ki dolu zamansız yağarsa, kişi kısa sürecek bir hastalığa yakalanır ama çabucak atlatır. Yağan dolu çoksa ve kişileri yolundan ediyorsa geçim sıkıntısına işaret eder.

Rüyada yağan dolu toplanıp da bir eleğin içine konuluyorsa, rüyayı gören kişi zenginse elde edeceği mallar haram kazanç olur. Fakir ise elindekilerin bereketi kaçar, hiçbir şey kazanamaz hale gelir.

Rüyada Dolu Yemek

Dolu yağıyor ve rüya gören kişi bu doluyu yiyorsa malının bereketi artar.

Rüyada dolu görmek, aile bireylerinin arasında çatışma çıkacağına işaret eder. Rüyasında dolu gören kişi, ne kadar çalışırsa çalışsın emeklerinin karşılığını alamaz.

Rüyada Ceviz Büyüklüğünde Dolu Yağması Ne Anlama Gelir?

Rüyada yağan dolu ceviz büyüklüğündeyse, rüyayı gören kişi bekarsa zengin, iyi kalpli ve vicdanlı bir kişiyle evleneceği anlamına gelir. Yağan dolu ceviz büyüklüğünde ise yakın zamanda bir iş seyahatine çıkılacağına ve seyahatte iş ortaklığı kurulacağına işaret eder. Bu ortaklık yüklü miktar kazanç sağlanacağına delalet eder.

Rüyada ceviz büyüklüğünde dolu görmek hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin hayatındaki karanlığın aydınlığa dönüşeceğine, aile bireyleriyle sorunların biteceğine, saygı duyulan biri haline gelineceğine işaret eder.

Rüyada iri dolu görmek, rüya sahibinin en yakın zamanda sorunlarının çözüleceğine, bir türlü ödenemeyen borçların yakında ödeneceği, iyi bir kısmetle karşılaşılacağı ve toplumda saygı duyulan bir kişi olunacağı anlamına gelir.

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek bir an önce hastalıkların son bulacağına yorumlanır. Kış mevsiminde kar yağdığını görmek sıkıntılardan kurtulmaya ama yaz mevsiminde kar yağdığının görülmesi hastalığa yakalanılacağına yorumlanır.

Rüyada kar görmek hayra yorulmaz. Kar görmek; hastalıklara, geçim sıkıntısına ve sorunlara işaret eder.

Dini alimlere göre, rüyada kar ve ateşi birlikte görmek sevgiyi temsil eder. Yerde çok büyük miktarda birikmiş kar görmek devletten gelecek bir felakete yorumlanır.

Rüyada kar yağarken bu karın rüyayı gören kişinin üzerine yağması, kişinin bir şeyden zarar göreceği anlamını taşır.

Rüyada yağan karı yemek, bereketli bir para geleceğine işaret eder ama bu yenen kar kış mevsiminde ise hayra yorulmaz. Sıkıntıların artacağına yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap