Rüyada Deve Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada deve kuşu görmek tabiri, rüyada deve kuşu görmenin anlamı, rüyada deve kuşu görmenin yorumları.

Rüyada deve kuşu görmek rüya yorumcularına göre birbirlerine sıkı bir sadakat ve sevgiyle bağlanan, birbiriyle çok iyi anlaşan karı-koca veya anne babaya delalet eder. Bazı rüya tabircileri de rüyada deve kuşu görenlere deve kuşunun nimet olduğunu söylerler. Rüyada deve kuşu görmek bazen zahmet çekmeden kazanılan mala veya beklenmedik bir şekilde gelen sürpriz, mutlu edici bir habere bazen de hizmetçi bir kişi ya da uçarı olan bir delikanlı erkeğe işaret eder. Rüyada deve kuşu görmek bazı yorumculara göre tabiri genç bir erkek ile genç bir kızın evlenmesine yormuştur.

Rüyada Deve Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Deve Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Deve Kuşu Görmenin Yorumu


Rüyada deve kuşu görmek bazı yorumculara göre inzivaya çekilip tek başına vakit geçiren ve insanlara bulaşmayan, karışmayan bir kimseye işaret edilir. Deve kuşu görmek rüya sahibinin herkesten habersiz para kazanmasına yorulmaktadır. İbn-i Sirin’e göre ise bu rüyayı görenler eğer gördüğü devekuşu erkek ise bu bedevi bir erkeğe, eğer gördüğü devekuşu dişi ise bu da bedevi bir kadına işaret eder.
Rüyada deve kuşu öldürmek bu rüyanın yorumu ise herkes için önem arz eden büyük bir şahsiyeti, kişiliği alt etmenize delalet eder. Rüyasında bir deve kuşu bulan kimse veya rüyasında bir deve kuşu satın alan, bir deve kuşuna sahip olan kimse ilerleyen zamanlarda cömert karakterde bir kimseyle evlenmesine işaret eder.Rüyada deve kuşunu kendi vücudunun arkasına yüklediğini gören kimsenin de hayırlı kısmetleri ayağına gelir şeklinde yorumlanmıştır.


Rüyada devlet adamlarından kendine bir deve kuşu verildiğini görmek, rüya sahibinin ehli için hâkim tayin edilmesine veya devlet bünyesinde bir göreve getirilmesine işaret eder.
Rüyada deve kuşu kestiğini görmek rüyayı gören kişinin bir kadına sahip olmasına yorulmaktadır.
Rüyada deve kuşunun yumurtasına rastlamak rüya sahibinin bir kadın ile karşılaşmasına işaret edilir.
Rüyada evinde bir deve kuşunun bulunduğunu gören bir kimsenin ömrünün uzun olacağı şeklinde yorumlanır.


Rüyasında deve kuşunun kanatlarına sahip olduğunu gören bir kimsenin başka bir adamdan mal elde etmesine işaret eder.

Rüyada Erkek veya Dişi Bir Devekuşu Görmenin Anlamı


Rüyasında dişi bir deve kuşu gören kimse eğer bir erkek ise hem cömert hem de iyilik yapmayı seven bir kadına veya bu özellikleri taşıyan bir kadın ile ilerleyen zamanlarda evlenmeye delalet eder. Rüyada dişi devekuşu yakalamak veya başka bir kişinin size dişi bir deve kuşu verdiğini görmek evliliğe işaret eder. Rüyada deve kuşu görmek çokça mala ve nimete delalettir. Rüyada erkek deve kuşu görmek hayırsever bir adama işarettir. Deve kuşunun kanatları dünyalık mala işaret eder. Rüyada uçamayan ancak uzun ve ince bacakları ile çokça hızlı koşan ve irice bir kuş olan deve kuşunu görmek ayrıca hayırlı bol kısmetlere delalettir.

Rüyada Deve Kuşuna Bindiğini Görmenin Anlamı


Rüyada deve kuşuna bindiğini görmek uzun bir yolculuğa ve haram işlere delalet eder. Rüyasında bir deve kuşuna bindiğini ve uçtuğunu daha sonra da bir yere indiğini gören kimsenin yakın bir zamanda yolculuğa çıkmasına ve sağ salim geri dönmesine ancak eğer bir yere inemez ise o çıkacağı yolculuktan dönememesine işaret edilir. Rüyada deve kuşuna binmek çöl yolculuğuna çıkmanıza yorulur. Rüyada deve kuşuna binen kimse posta bineğine biner şeklinde ifade edilir.


Genel olarak deve kuşu görmek nimete, deve kuşuna binmek yolculuğa çıkmaya, devlet adamlarından gelen deve kuşu rüya sahibinin ehli için hakim tayin edilmeye değilse bir devlet görevine, deve kuşu kanatları dünyalığa, deve kuşunun yumurtasına rastlamak kişinin sevdiği biriyle karşılaşmasına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap