rüyada daktilo görmek ne anlama gelir

DAKTİLO
Rüyada daktilo görmek oldukça üzücü ve insanı korkutacak olan olayların habercisidir diye yorumlanır ancak pek de öyle değildir. Ancak aynı zamanda da farkında olmadan yaptığınız hatalardan da sizin için yaralı bir şeylerin olacağının da habercisi olarak yorumlanır. Bunun dışında başka bir yoruma göre rüyasında daktilo gören kimseler ertesi günü mutlu geçirirlermiş. Rüyada daktilo görmek büyük bir şirkete ortak olunacağı, bir hisse senedi satın alınacağı ya da bunlara benzer şeylerin olacağına da işaret olabilir.
Başka bir yoruma göre ise rüyada daktilo görmek kişinin kendisine göre yorumlanır. Eğer kişi takva sahibi bir kimse ise bu, çevresindeki insanların onun ilminden faydalanacağına işarettir. Ancak böyle biri değilse ehli dünyadan bir kimse ise rüyasında daktilo görmesi onun yaptığı işlerle çevresindekileri rahatsız ettiği şeklinde yorumlanır.
Eğer rüyasında daktilo gören kişi dul bir kadın ise bu rüya, o kadının iyi, varlıklı ve onu üzmeyecek bir erkek ile evleneceğine ve bu evlilik sayesinde çok mutlu olacağına dalalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap