rüyada dağlandığını görmek ne anlama gelir

ruyada-daglandigini-gormek-ne-anlama-gelir-6843

DAĞLAMAK
Rüyada dağlamayı ya da dağlanmayı ya da bu konuyla ilgili şeyleri görmek pek çok şekilde yorumlanır.
Eğer dağlanma göğüste ise halkın işlerini üstlenme, onların yapması gerekenleri yapma biçiminde yorumlanır. Ancak dağlanan yerden kan ya da irin çıkıyorsa bu, bulunulan ya da gelinilecek olan yöneticilikte uzunca bir süre kalmaya işarettir.
Rüyada birini dağlamak ya da biri tarafından dağlanmak iftiraya uğramaya yorumlanabilir. Aynı şekilde bu iki durum, kırıcı bir söz işitilecek anlamına da gelebilir. Sadece dağlanmak âşık olmaya ya da sıkıntılara göğüs gererek onları atlatmaya ve bu arada velilik mertebesine de ulaşacak olmaya dalalet ediyor olabilir. Ancak eğer bir hastalıktan dolayı dağlanıyorsanız bu sağlığa işarettir. Aynı şekilde bir hastalığı iyileştirmek için siz birin dağlıyorsanız bu da sağlığa işarettir.
Birini dağladığınızı görüyorsanız bu harcadığınız maddi değerlere yorumlanabilir. Ancak başka bir rivayete göre de harcanan malın sahibinin hastalığına da işarettir. Vücudunun dağlandığını görmek hayırlı olmayan yerlere para harcamaya işarettir. Aynı zamanda hayır getirmeyecek işlerle uğraşmak biçiminde de yorumlanabilir.
Rüyada dağlama görmek pek çok farklı şekilde yorumlanabilir. Bunlara göre acı söz ile evliliğe, yolculuğa, çalıştığı yerde başarıya, bir kadın için çocuk doğurmaya yorumlanabilir.
Said El-Vaiz dağlama görmeyi yüksek mertebeye erişmek şeklinde yorumlamıştır.
Eğer rüyanızda sizi altın ya da gümüş ile dağlıyorlarsa bu sizin cimriliğinizi ve altınlarınızın zekâtını vermediğinizi hatırlatır. Eğer demir ile dağlanıyorsanız bu bir günah işleyeceğiniz şeklinde yorumlanır.
Rüyanızda sizde daha önceden olan bir dağlanma işareti gördüyseniz saklanmış bir maldan dünyalığa erişirsiniz.
Eğer birini çok acı veren bir dağ ile dağlıyorsanız bu o dağladığınız kişiden çok kırıcı bir söz duyduğunuza ve bu sözden dolayı çok kırgın olduğunuza yorumlanabilir.

HEY, BU MAKALELERE MUTLAKA GÖZAT!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap

close

Bizden Haberdar Ol