Rüyada civciv görmek ne anlama gelir

CİVCİV


Rüyada Civciv görmek kolayca kazanılacak paraya işarettir. Rüyada civcivin yumurtadan çıktığını görmek; hayatınıza yeni renkler katacağınız anlamına gelmektedir. Kümeste görülen civciv ise bolluk ve berekettir. Rüyada civcivlere yem verdiğinizi görmek ise; aile içi yapacağınız bir toplantıda sevinçli bir haber alacağınıza civcivleri sevdiğinizi görmek bir evlat sahibi olacağınıza delalettir. Civcivin her rengi iyi sayılır.

Rüyada civciv görmek ne anlama gelir
Rüyada civciv görmek ne anlama gelir

Rüyada Civciv Görmek

Rüyada civciv görmek bu rüyada kısmeti artırdığına, civcivle ilgili rüyalardan biridir, bu iyiye alamet olarak kabul edilir. Bazı tercümanlara göre daha güzel ve sevindirici haberler alacağınız anlaşılmaktadır.

Rüyada civciv görmek, rüyayı gören, rüyasındaki kızın çalıştığını veya maddi gelir açısından tatmin edici, rahat bir iş yapacağını görür.

Rüyada civciv görmek, rüya sahibinin isteklerini yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına işarettir. Dar olanın bolluğu alacağı, hastaların ilaç bulacağı ve birinin barış yapacağı söylenir.

Rüyada civciv görmek, Rüya sahibinin şanslı olduğunu ve uzun yıllar boyunca istediğini ve eksikliğini elde ettiğini kanıtlar.

Rüyada civciv görmek, kişinin kalbinin daha hızlı atmasını sağlayacak bir haber alacağına, güzel ve gururlu sözler duyacağına işarettir.

Rüyada Renkli Civciv Görmek

Rüyada rengârenk civciv görmek, birinin bir planı, planı, zayıf bir hayatı ve aile dininden yoksun olduğuna işarettir.

Öte yandan Caferi’ye göre, işte yaşadığı sıkıntıları ve verdiği maddi zararı ortadan kaldırmak için beklediği haberin çok yakında geleceğine ve onu uzun süredir rahatsız eden sorunlarına işaret ediyor.

Zamanla çözülecek ve refah içinde yaşayacak.

Rüyada Tavuğun Civciv Çıkardığını Görmek

Rüyada civciv görmek, rüyada tavuğun başında tavuğu görmek, tüm sıkıntılarınızın biteceğine, huzur ve neşe dolu anlar yaşayacağınıza delalettir.

Rüyayı gören kişinin imanı zayıf ise, güzel bir hayat görüp mutlu bir insan olacaklarına ve yaptığı iyilik ve iyiliklerin mükâfatını rüyada bu dünyada görebileceklerine delalettir.

Rüyada Oyuncak Civciv Görmek

Rüyada oyuncak tavuk görmek zor yıllara, çocuk sahibi olmak isteyen kişinin tedavisine olumlu yanıt alamamasına ve üzücü bir hayata işarettir.

Rüyada oyuncak civciv sevmek, kendinizi başka şeylere emanet etmeye ve aklınızı meşgul eden saçmalıklarla uğraşmaya çalışmakla ilgilidir

Rüyada Civciv Tüyü Görmek

Rüyada civciv görmek rüyada civciv tüyü görmek çok şanslı bir sürecin ve meyvenin geldiğini gösterir.

Civciv tüylerinin aile bireylerinin çocukları için çok şanslı olduğu, ellerine geçen her işten keyif alacakları, bol şans ve şansları olacağı söylenmektedir.

Rüyada Civciv Kovalamak

Rüyada civciv kovalamak, bir iş peşinde koşmak zorunda olduğunuza ve oturduğunuz yerden bir şey elde edemeyeceğinize işarettir.

Bu rüya, harekete geçtiğinizde ve hayatta size yardımcı olacak herhangi bir iş, iş, okul dersi veya herhangi bir şeyin peşinden koştuğunuzda, çabalarınızın karşılığını büyük bir şekilde alacağınıza ve kesinlikle ya

Rüyada Beyaz Civciv Görmek

Rüyada evde tavuk görmek, er ya da geç hayattaki tüm arzularınızı yerine getireceğinize ve meslek hayatınızdaolumlu gelişmeler olacağına işarettir.

Rüyada Ölü Civciv Görmek

Rüyada ölü civciv görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak fırsatlardan yararlanamayacağına ve kaçırdığı fırsatlara pişman olacağına delalettir.

Rüyada Sarı Civciv Görmek

Sarı civcivin büyümesi, çocuğunuzun gelecekte herkes tarafından saygı duyulan ve yönetilen iyi pozisyonlar elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada sarı civciv beslediğinizi görmek, iyi bir insan olduğunuzu ve çocuklara karşı şefkatli olduğunuzu gösterir; Sarıcivcivlerin serbestçe dolaştığını görmek, etrafınızda bir bebek olacağına işarettir.

Yumurtadan Civciv Çıktığını Görmek

Rüyada civciv çıkması kişinin zengin bir hayat yaşayacağına işarettir.

Tavukların yumurtadan çıktığını görürseniz, kişinin meslek hayatının çok karlı olacağına, geçiminin her zaman artacağına, hayatının müreffeh olacağına ve maddi zorluklarla karşılaşmayacağına işarettir.

Rüyada zorluk çekmeden, engel olmadan geçmeniz gereken ve para kazanmanız için faydalı olacağı müjdeli bir haber alacağınıza da yorumlanır.

Yeni doğan güzel civcivler, yenilenme ve yaşam kararlarının bir işaretidir ve ayrıca kötü haberler ve gözyaşları nedeniyle şanssız civcivlerin ortaya çıktığını görürler.

Rüyada Civciv Öldürmek

Rüyada civciv görmek rüyada civciv öldürmek, büyük bir suç işliyor veya masum insanlara zarar veriyor. Bu rüya aynı zamanda kederiniz ve kederiniz olarak yorumlanabilir. Bir rüyada tavuk parmaklarını öldürmek, kötü insanların, iyiliklerin habercisidir.

Devleti ele geçirmeden önce özgürleştirmek demektir. Civcivler rüyalarında insanları hayal eder, umutlar solar, hayaller yıkılır. Rüyayı gören kişi için uğursuzluk, uğursuzluk ve uğursuzluk, uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüyada Canlı Civciv Yemek

Rüyada canlı civciv yemek bu rüya, yakın bir zamanda yakınlarına zarar veren birinin ortaya çıkacağına ve insanların o kişiyi ortadan kaldıracağına veya şans eseri akrabalarının müdahale edeceğine, aralarında bazı anlaşmazlıkların çıkacağına delalettir.

Rüyada Siyah Civciv Görmek

Rüyada civciv görmek rüyada siyah civciv görmek, civcivlerle ilgili diğer rüya yorumlarının aksine genellikle hayırlıkabul edilmez.

Siyah tavuk genellikle doğru yoldan sapmaya, istenmeyen işlere bulaşmaya, köleliğe, adaletsizliğe, iyilik yapmamaya işaret eder. Kara civciv para haram, yemek haram olarak anlaşılır.

Rüyada Civcivlerle Oynamak

Rüyada civcivlerle oynamak, etrafındaki bir çocukla ya da kendisi bir çocukla vakit geçirir.

Hamileler için bu rüya sağlıklı doğum yapacaklarına ve güzel bir çocuk sahibi olacaklarına işarettir. Bekârlar için evlilik; Evli olanlar için, doğurmak zorunda kalmaktan bıkmış hissetmek anlamına gelir.

Rüyada Civciv Emzirmek

Rüyayı gören kişi bu rüyayı akrabalarla iyi ilişkiler içinde olduğunu ve soyadıyla iyi vakit geçirdiğini görmüştür.

Rüyada civciv emzirmek, size yakın birinden yardım alacağınıza ve ondan fayda göreceğinize delalettir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap