Rüyada cinsi münasebette bulunmak ne anlama gelir

CİNSİ MÜNASEBET


Cinsel ilişki de bulunduğunu görmek, kişinin Dünya’ da ve ahiret de istediği şeylere kavuşmasına, menfaate, iç huzura işaret eder.

Eşiyle cinsi münasebette bulunduğunu görmek, eşinin isteklerinin yerine gelmesine,

bir çocuk ile cinsi münasebet, günah işlemeye,

bir genç ile yapmak, meşakkatle ulaşılacak bir işe işaret eder.

Erkek kardeşi ile cinsi münasebette bulunmak başkaları tarafından hor görülmeye,

iyi giyimli bir kadınla münasebette bulunmak hayra işaret eder.

Kendi kendine cinsi münasebette bulunduğunu gören iyilik beklediği birinden kötülük görmeye,

iki kadının birbiri ile olan cinsi münasebeti ise, birbirlerinin sırlarını anlatmasına işaret eder.

Anal yoldan münasebet olmayacak bir istek için zaman ve mal harcamaya işaret eder.

Rüya da cinsi münasebet görmek yardım ile yorumlanır.

Rüya da bir bayan ile sevişmek, yüksek mevkiden birinden gelecek yardıma işaret eder.

Bir hayvan ile zina etmek, hayır işlemek amacıyla başladığı işi tamamlayamayacağına işaret eder.

İbni Kesir’ e göre rüya da cinsi münasebet sevinç ile yorumlanır.

Bekâr olan kişinin evlenmesine, evli olan kişinin çocuğunun olmasına işaret eder.

Düşmanı ile cinsi münasebete girdiği gören kişi düşmanlarına galip gelir. Dostları ile cinsi münasebete giren kişi onlara iyilik eder.

Zina eden biriyle cinsi münasebete bulunmak, haram mal demektir.

Huriler ile ilişkiye girmek, kadının güzelliği kadar dini emirlerini yerine getirir.

Evli bir kadın başka bir kadın ile cinsi münasebette olur ise eşinden ayrılır.

Rüyayı gören kişi fakir ise kötü bir hastalığa yakalanmasına ve kendisine nikâh düşmeyen biri ile ilişki yaşamasına işaret eder.

Rüyada Cinsi Münasebet Görmek

Rüyada cinsi münasebet görmek, kişinin din ve dünya açısından istediğini elde edeceğine; Lezzet, fayda, rahatlama ve iç huzurun bir işaretidir. Rüyada kendi eşinizle ilişki yaşadığınıza görmek, partnerinizden istediğinizi alacağınıza, rüyadaki ilişki partnerinizin bunu başaracağına delalettir. Bu işi genç bir erkekle yapmak sonsuz bir meydan okuma olurdu, çirkin, eski kıyafetli kadınla ilişki görmek şerre yorulur. İlişkiyi çirkin bir kadınla yaptığını görmek iyiye yorulur.

Kardeşine bunu yapmak, onun tarafından aşağılanmak ve hor görülmek, fakir bir adamın oğluyla sevişmek, onu ilim bilgisi olan bir hocaya göndermek.  Zengin, malını ve dünya malını oğluna bırakmak zorunda anlamına gelir. Çünkü onunla cinsel bir ilişkisi vardır, kimseye boyun eğmez; Kişi bunu kötü yapıyorsa buna hastalık ya da evli olmayan bir akrabaya yakınlaşma denir.

Bir Kadın Rüyada Başka Bir Kadınla Cinsi Münasebeti

Bu kadının sırlarını bilmemesi, bu kadının boş işlerle meşgul olduğunu bilmemesi anlamsızdır. Rüyada cinsi münasebet görmek açısından rüyada ölü bir kadınla cinsel ilişkiye giren bir kadın, ölen bir kadınla cinsel ilişkiye giren bir erkek veya onunla duygusal bir ilişki içinde olan bir erkek görmek, öleceğinin ve mezarlığa gömüleceğinin habercisidir. Bu ölü adamın gömüldüğü yere gömüleceğine dalalet eder. Rüya da cinsi münasebet görmek yardım etmek anlamı taşır. Bir kadınla cinsel münasebet görmek büyük bir mevkideki birinden yardım göreceğine işaretidir; Rüyada bir kadınla seviştiğini görmek büyük hükümetler tarafından yardım göreceğine işaret eder.

Rüyada Bir Hayvan ile Cinsi Münasebet Görmek

Herhangi bir hayvan ile zina edildiğini görmek, hayırlı bir işi yarım kaldıysa tamamlanacağına delalet eder. İbni Kesir’e göre: Rüyada cinsi münasebet görmek, hayırlı haber alacağına ve neşeli günler geçireceğine yorulur. Nikah düşmeyen biriyle görülen cinsel münasebet, meşru olmayan bebeğe, düşmanının kendisiyle birlikte olduğunu görmek, ona üstün geleceğine işaret eder. Cafer i Sadik’ a göre: Rüyasın da herhangi bir kimse ile birleştiği üzerine gusül ettiğini görmek rüyasının tabiri; Eğer rüyada tahrik oldu ise batıl inançtır. Çünkü bu rüyanız şeytanidir.

Rüyada cinsi münasebet görmek özelinde zina edilerek görülen rüya aldatmaya delalet eder. Komşusunun eşi ile birliktelik görmenin hiç bir hayrı yoktur. Başka bir yoruma göre ise: Rüyada cinsi münasebete girdiğinizi görmek yüksek bir mevkie erişeceğinize işaret eder. Rüyada görülen cinsi münasebette meni görülürse ve uyanık olduğunuzda üzerine guslün zorunlu olduğunu görse, bu rüyanın batıl bir rüya olduğuna tabir edilmez.

Rüyada Düşman ile Cinsi Münasebet

Rüyada cinsi münasebet görmek dışında düşman olduğunuz biri ile cinsi münasebette bulunduğunuzu gören kimse, düşman olduğunuz kişiye galip geleceğinize işaret eder. Bir arkadaşının biriyle cinsel ilişkiye girdiğini gören kimse, iyiliğini gösterecek anlamına gelir. Kim, tanımadığı bir adamla cinsel ilişkiye girerse, boşa para harcar. Bir ilişkiye girdiğini görmek, borcunu ödemenin ve mutsuz ve üzgün bir kişinin üzüntü ve kalp kırıklığından kurtulmanın bir işaretidir.

Rüyada cinsel ilişkiye girmek istediğiniz kadının erkek olduğunu görürseniz, memur olmak istiyorsanız bunu yapamayacaksınız ve dilekleriniz gerçekleşmeyecek anlamına gelir. Rüyada küçük bir kızla seviştiğini gören kimse bir bakire ile evlenir. Bazı yorumcular, rüyasında bir çocukla cinsel ilişkiye girdiğini gören kişinin sefalet ve zorluk çekeceğine de delalet eder.

Rüyada Kendinden Genç Biriye Cinsi Münasebet

Genç bir erkekle cinsel ilişkiye girdiğini gören kimse, sonsuz zorluklarla karşı karşıya kalacak anlamı taşır. Bir kişi rüyasında bir kadınla cinsel ilişkiye girdiğini görürse ve bu kadın da örtülüyse bu iyiye işarettir. Rüyada tanımadığınız bir kadınla cinsel ilişkiye girdiyseniz, o kadının ortaya çıkması o kişiyle ilişkinin zorlaştığına ve işin buna göre tamamlandığına delalettir. Bu kişinin zengin olması, çocuk için bir şeyler bağışlayacağına, elindekilere vasiyet edeceğine ve bunlar hakkında vasiyet yazacağına işarettir.

Rüyada Eş ile Cinsi Münasebet Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada cinsi münasebet görmek ile beraber rüyada eşiyle cinsel ilişkide bulunan kimse, eşinden ne istediğini ve kendisinden ne istediğini gösterecektir. Bir ilişki kadını ile cinsel ilişki gören kimseyi, yasadışı bir şey tarafından saldırıya uğrayacak anlamına gelir. Huri’yi cennette sevişirken gören kimse, kadının güzelliği nispetinde dini bir emri yerine getirecek anlamı taşır. Rüyada bir kadının başka bir kadınla seviştiğini görürseniz eğer, o kadının seviştiği kadının sırrını bildiğinden ve seviştiği kadın olup olmadığını bildiğindendir. Rüyada evli bir kadının başka bir kadınla cinsel ilişkiye girdiğini görmek, kocasından ayrılacağına işarettir.

Rüyada Ölü Biriyle Cinsi Münasebet

Ölü bir kişiyle rüyada cinsi münasebet görmek veya ölü bir kişiyle cinsel ilişkiye giren birini görmek, kişinin öleceğine işarettir. Rüyasında cinsel organını kullanarak kendisi ile cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi, iyilik yapması gerektiğini, cimrilere yardım etmediğini, parayı israf ettiğini ve eşlerini boşadığına işaret eder.  Rüyayı gören kişi fakir ise, bu onun ciddi bir hastalığa sahip olacağına ve evlenmesi yasak olan bir kadına yaklaşabileceğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap