Rüyada cin görmek ne anlama gelir

CİN ÇARPMASI


Rüyada cin görmek günah işleyeceğinize delalettir. Rüyada onunla konuştuğunuzu görmek bir düşmanıyla başının derde girip üzüleceğine işarettir. Bir başka rivayete göre de faiz ve haram yemesine veya sihir yaptığını gören ise malının gideceğine delalettir.

Rüyada Cin Görmek

Rüyada cin görmek genellikle olumsuz olarak yorumlanır.

Alimler genelde bu tür rüyaları yorumlamak istemedikleri için görenlere anlamları ile fazla uğraşmamalarını tavsiye ederler.

Gören kişiyi endişelendiren, korkutan ve uykusunu kaçıran cin rüyaları, hayra alamet olarak nitelendirilmez.

Rüya yorumcuları, bu tür rüyaları olan kişileri fazla düşünmemeleri ve dile getirmemeleri konusunda uyarır. Rüyada cin görmek ve benzeri rüyalar genellikle kötü insanlara veya kötü haberlere işaret eder.

Rüyada cin tarafından kovalanmak, cin dövmek, cin görüp Besmele çekmek veya erkek, kadın ve çocuk cin görmek gibi rüyaların tabirlerini sizler için araştırdık.

Rüyada cin görmek ne anlama gelir
Rüyada cin görmek ne anlama gelir

Rüyada Cin Görmek Ne Demektir?

Rüyada cin görmek iyi değildir ve bunu çok düşünmemeli, hakkında çok konuşulmamalı, hatta hemen unutmamalıdır. Bu rüya namussuz biriyle tanışacağınıza, acı çekeceğinize ve hayal kırıklığına uğrayacağınıza delalettir.

Rüyayı gören bir kimsenin rüyasında kendini cin olarak görmesi, yakın bir gelecekte dünya malları veya kendi gurur ve menfaatleri uğruna sahtekârlığa başvuracağına delalettir.

Rüyada yaşlı bir cin görmek, rütbenizin veya makamınızın yükselmesine yorumlanır. Rüyada kapınızın dışında bir cin görürseniz, zarar göreceğinize, maddi sıkıntıya düşeceğinize ve başınızın belaya gireceğine delalettir.

Rüyada bir cinin evinize girip onunla oynadığını görmek, evinize bir hırsızın girip büyük zararlar vereceğine işarettir.

Cinlerle ilgili bazı rüyalar ise iyi yorumlanır. Örneğin hamile bir kadın rüyasında cin görürse çocuğunun çok zeki olacağına işarettir.

Rüyada cinden bir şey almak, bir işe veya terfiye işaret eder. Bir rüyada bir cinden elbise çıkarmak, düşmanlara karşı zafer anlamına gelir. Yani rüyada cin görmek her zaman olumsuz bir durumun habercisi sayılmaz.

Rüyada Cin Kovalaması

Bir kimse rüyasında bir cinin veya iblisin kendisini kovaladığını görürse, rüya tabirleri bu kişinin doğru yoldan sapacağını söyler.

Rüyayı gören kişinin diğer dünyadaki hayatını unutacağı, bu dünyaya dalacağı ve bundan dolayı sanki hiç ölmeyecekmiş gibi günah işlemekten çekinmeyeceği ve her zaman daha fazla dünyevi malı elde etme hırsı içinde olacağı yorumlanır.

Ayrıca rüyada cin görmek, rüyada cin kovalaması görmek, kişinin metafizik varlıklara olan merakına ve bu durumun bilinçaltında ortaya çıktığına ve huzurunun bozulduğuna delalet eder.

Rüyada Cin Musallatı Görmek

Rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek, çok mutlu ve huzurlu bir insan olduğunuza, sade ve rahat bir hayat sürdüğünüze, dünya nimetlerinden bir şey kaybetmediğinize, çok iyi bir işe sahip olduğunuza ya da bir iş sahibi olacağınıza delalettir.

Çok iyi iş, bereketli ve zengin bir hayat, borçların azalması, teselli dönemine girmek, zamanını hayır işlerine harcamak ve yakalanan fırsatlardan dolayı çok iyi bir pozisyona gelmek olarak da yorumlanmaktadır.

Bazı alimler yapılan işin liyakatinden dolayı kişinin kendini çok rahat hissedeceğine ve önüne çıkan tüm engelleri birer birer aşacağına inanmaktadır.

Rüyada Cin Görmek ve Besmele Çekmek

Bir kimse rüyasında cin görüp Besmele çekerse, kendisini bedenen ve ruhen vuran hastalıkları yenecek, sıcak, güzel ve sağlıklı bir yuva bulacaktır.

Dezavantajına hareket edecek insanlarla tanışacak, onlardan hem maddi hem de manevi olarak kötü şeyler görecektir.

Cinin rüya sahibi tarafından susturulduğu rivayet edildiği için kişi ruhsal olarak sarsılır, sıkıntılı ve zor zamanlar onu bekler, yakın gelecekte önüne çıkacak fırsatlar boşa gider, parasız ve yemeksiz günler gelir, kişi kendini çaresiz hisseder ve öfke gözyaşları döker.

Rüyada Cin Görmek ve Dua Okumak

Rüyada cin görmek, aile ve iş hayatı ile ilgili olay ve düşünceler hakkında, dua etmek ise Allah katında kabul edilir. Bu rüya bela ve kötü olayların hastalık derecesine gelmeden atlatılacağını simgeler.

Rüya sahibi bazı zorluklar ve sorunlar yaşayacak ama sahip olduğu fırsatlar sayesinde bu sorunları kolayca çözebilecektir. Kişinin yaşadığı üzücü ve kötü durumlar yakında ortadan kalkacaktır.

Ayrıca dua okunan rüyada cin görmek yeni ve öne çıkan bir konum elde edileceği, özlem duyan kişinin kısa sürede geri kazanılacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Yeni bir işe başlamak, kusurları gidermek, sorunlara birer birer çözüm bulmak anlamları da ifade edilmektedir.

Bu rüyayı görenlere nedense daha dikkatli ve daha hızlı olmaları, yoksa maddi ve manevi birçok zarar görecekleri anlatılmaktadır.

Rüyada Cin Çocuğu Görmek

Rüyada cin çocuğu görmek, yeni hayatınızda çok iyi ve kazançlı şeyler yapacağınıza, buna sevineceğinize, kârlı bir iş alacağınıza, çok daha zengin yiyeceğe sahip olacağınıza, harika şeyler yapacağınıza, büyük işler başaracağınıza dalalettir.

Rüyada cin çocuğu görmek ayrıca büyük keyifler yaşamak, günden güne büyük kazançlar elde etmek anlamlarına da gelmektedir.

Bu rüya, huzurunuzun ve mutluluğunuzun devam edeceğini ve hastalıklarınızın azalacağını göstermektedir.

Rüyada Cin Bebek Görmek

Rüyada cin bebek görmek olumlu veya olumsuz anlamlara gelebilir.

Bu rüyayı görmek büyük bir üzüntü duymak ve ister istemez maddi sıkıntılar içinde yaşamak zorunda kalmak, güzelleşmek, zengin olmak, gelirinizin ve servetinizin artması, evlenmeye karar vermek anlamlarına gelecek şekilde yorumlanmaktadır.

Ayrıca rüyada cin görmek ve bebek cin görmek, rahat bir iş, borçların kolayca ödenmesi, yeni gelir kaynakları bulmak, itibarın artması ve zaferler anlamına da gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap