Rüyada ceset görmek ne anlama gelir

CESET


Yakın bir kimsenin öleceği anlamına gelmektedir. Uzaktan bir ölüm haberi almak anlamına da gelir. Bir tabut içinde ceset görmek bir takım sıkıntılar ile karşılaşmaya delalet eder. Rüya da kokan ceset sıkıntıya problemlere işaret eder. Ceset gömmek sıkıntılarına çözüm bulur. Yolda görülen ceset uzak yerden gelen bir misafir veya kişinin yolculuğa çıkması demektir. Rüya da birinin cesedinin başında görmek hayati tehlikesi olan bir işte olduğunu gösterir. Başka bir rivayete göre ceset görmek sıkıntı da bulunan bir dostunuzun sizin yanınıza geleceği anlamına gelir.

Rüyada ceset görmek ne anlama gelir
Rüyada ceset görmek ne anlama gelir

Rüyada Ceset Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ceset görmek aile, arkadaş ya akraba içerisinden birinin vefat edeceğini bildirir. Vefatı gerçekleşecek kişi rüya sahibinin yakınlarından biridir. Bazı yorumcular, yakın bir arkadaşın ölümünün vuku bulacağına işaret eder. Rüyada ceset görmek genel itibari ile hayırlı olarak nitelendirilmez.

Rüyada ceset görmek rüya sahibinin işlerinin bozulacağına alamettir. Çalışan biri işinden ayrılabilir, iş yeri sahibi olan iflas edebilir ya da zor durumlarda kalabilir. Ticaret ile uğraşan rüya sahibinin ise malı ve mülkü azalabilir.

Rüyada Ceset Görmek

Rüyada ceset görmek evli biri için evliliğinin noktalanacağına, eşi ile arasının bozulacağına ya da evlilikte geri dönüşü mümkün olmayan hataların yapılacağına işarettir. Bekar birinin rüyasında ceset görmek kısmetinin kapanık olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada ceset gören kişi ilerleyen vakitlerde kendisini sıkıntılı bir durumun içerisinde bulur. Aynı zamanda bazı yorumcular tarafından kişinin yakınına gelecek olan uzakta yaşayan bir arkadaş ya da akraba şeklinde tabir edilir.

Rüyada Cesedin Yanında Olduğunu Görmek

Rüyada birisinin cesedinin yanında durduğunu görmek hoşa gitmeyecek bir olay ile karşı karşıya kalmanın alametlerindendir. Kişi, iş yerinde istenmeyen şeyler ile itham edebilir ya da patronu ile kavga edebilir. Aile hayatında ise meydana gelebilecek büyük bir sorunun işaretidir.

Rüyada Evde Ceset Görmek

Rüyada evde ceset görmek hane içerisindeki huzursuzluğa delalet eder. Rüya sahibi, ailesi ile alakalı kötü bir gelişme yaşar. Ev halkından birisi hastalık geçirebilir, iş ya da okul hayatı ile alakalı zor zamanlar yaşayabilir. Meydana gelecek bu olumsuz gelişme, huzuru kaçırmaya yöneliktir.

Rüyada Cesedin Dirildiğini Görmek

Rüyada cesedin birden bire dirildiğini görmek büyük bir tehlikenin habercisidir. Rüya sahibi ya da hanesindeki birileri, kötü olaylar ile karşı karşıya gelir. Eskiden yaşanmış olan ya da çok önce yapılan bir hata gün yüzüne çıkarak kişiyi rahatsız edebilir.

Rüyada cesedin dirilmesi bir düşmanın yeniden harekete geçecek olmasını bildirir. Ceset dirilmesi, meal yapanlar tarafından olumlu olarak görülmemektedir. Bu nedenle rüya sahibi dikkatli olmalı, helal rızıktan şaşmamalı ve harama el uzatmamalıdır.

Rüyada Cesede Dokunduğunu Görmek

Rüyada cesede dokunduğunu görmek gelecek kötü günlere işaret eder. Bunun yanı sıra rüya sahibinin yaşayacağı büyük problemlerin sembolüdür. Rüyada cesede dokunmak, yakın çevreden birinin ölümü ile neticelenebilir. Rüya sahibi, bilhassa aile büyüklerine karşı dikkatli olmalı ve onlara karşı ilgi & ihtimam göstermeyi eksik etmemelidir.

Rüyada Bahçede Ceset Görmek

Rüyada bahçede ceset görmek yakın zamanda gelecek bir haber ile sarsılır. Bu haber, çok uzaklardan gelir ve rüya sahibinde büyük bir çöküş yaşanması manasına gelir. Kişi, yakın zamanda yaşayacağı sıkıntılı durumlar neticesinde psikolojik destek alabilir. Rüyada bahçede ceset görmek emeklerin karşılıksız kalacak olmasına da delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap