Rüyada Cenaze Kalabalığı Görmek

Rüyada cenaze kalabalığı görmek din alimlerine göre farklı biçimlerde yorumlanmıştır. Cenaze her ne kadar üzüntülü bir durum olsa da cenaze kalabalığı rüyaları genel olarak kötüye yorulmaz. Öncelikle eğer rüyada gördüğünüz cenaze merasimi ya da kalabalığı aydınlık ve güzel bir günde gerçekleşmişse rüya gören kişinin evine gelecek bir bebek müjdesi var demektir. Her ne kadar cenaze olsa da yeni bir bebek ve mutluluk anlamına gelir. Öte yandan tam tersi bir durum varsa ve kasvetli ve yağmurlu, karanlık bir günde cenaze görülmüşse de bu durumda rüya kötüye yorumlanır.

Rüyada Cenaze Kalabalığı Görmek
Rüyada Cenaze Kalabalığı Görmek


Olumsuz Yorumlar


Rüyada kalabalık bir cenaze aynı zamanda münafık bir insanın hayatınızda olduğu anlamına da gelebilir. Bu durumda etrafınızdaki kişilere dikkat etmeniz gerekiyor demektir. Rüyasında kendi cenazesini gören kişi için de farklı yorumlar yapılabilir. Eğer cenaze sizinse ama gömülmeden tabutunuzun üzerinde oturmuşsanız yakın bir zamanda hapse yani cezaevine girebilirsiniz demektir. Tabutunuzu kaldırmak için hiç kimse gelmemişse ya da hiç kimse kaldırmak istemiyorsa bu rüya kötüye yorulur. Bu durumda da canınızı sıkacak yeni gelişmeler olabilir. Ayrıca içinde bulunduğunuz sıkıntılı bir durum varsa bu durum daha bir müddet devam edecek demektir.


Rüyasında Kendi Cenazesini Görmek


Rüyada cenaze kalabalığı görmek rüya sahibi kendi cenazesini görmüşse de farklı şekillerde yorumlanıyor. Öncelikle eğer kendi cenazesini gören kişi eğer yine günlük güneşlik bir havada defnedildiğini görürse kısa bir süre içerisinde dertlerinden kurtulup refaha erişebilir. Öte yandan kötü ve yağmurlu bir günde defnediliyorsa da ne yazık ki sıkıntılı durumlar onu beklemektedir diye yorumlanıyor. Ayrıca kendisi defnedilirken arkasında güzel sözler söyleyenler varsa ve çoksa da rüya sahibi kısa zamanda güzel bir geleceğe kavuşacaktır. Toplumda saygın bir yere erişecek ve iş hayatında başarılı olacak demektir.


Rüyada Başkasının Cenazesini Görmek


Rüyasında başka birisinin cenazesine giden kişi için de farklı ayrıntılara göre farklı durumlar söz konusudur. Öncelikle yine kalabalık bir cenaze alayını güzel ve aydınlık bir günde görmüşse rüya sahibi kısa bir zamanda güzel bir makama ya da işe sahip olacak demektir. Rüyasında başka birisinin kalabalık bir cenazesini gören kişi, toplumda çok güzel bir yere kavuşacak ve saygınlık kazanacak anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin iş hayatında başarılı olacağı ve güzel günlere kavuşacağına inanılır.


Cenazenin Kimindir?


Rüyada cenaze kalabalığı görmek aynı zamanda cenazenin kimin olduğuna göre başka yorumlara da açıktır. Mesela eğer ölen yani rüyada defnedilen kişi, gerçek hayatta halen yaşıyorsa, bu kişinin ömrü uzamış diye yorumlanır. Rüyada ölmüş olsa bile gerçek hayatta daha uzun yaşayacağına inanılır. Ölen bir kişinin cenazesi ise yine nasıl gömüldüğü, nasıl bir günde gömüldüğüne göre farklı yorumlanır. Eğer ölen kişi onu seven ve sayan çok sayıda kişi tarafından defnediliyorsa, hayırlı birisi olarak yaşamış demektir ve yattığı yerde huzur bulduğuna inanılır. Öte yandan cenaze kötü bir günde defnediliyor ve gönülsüz bir şekilde katılan insanlar varsa, bu da ölen kişinin hataları olduğu ve huzur bulamadığı anlamına gelir.


Rüyada Tabut Taşımak


Rüyada başka birisinin cenazesine giden ve tabutun taşınmasına yardım ettiğini gören kişinin liderlik vasıfları yüksek demektir. Yani kalabalık bir gruba öncülük edebilir ve iş hayatında başarılı olabilir. Aynı zamanda rüya sahibi kendisinin kalabalık bir ekip tarafından ve onu sevenler tarafından taşındığını ve defnedildiğini görmüşse bu da o kişinin kısa bir süre sonra çok büyük başarılara imza atacağı anlamına gelir.

Cenaze Arabası


Rüyada cenaze kalabalığı görmek bazen cenaze arabası ile birlikte de mümkündür. Rüyasında kalabalık bir cenaze ve arabada taşınan bir tabut gören kişi için de gelecek günlerde çok başarılı olacak demektir. Öyle başarılı olacaktır ki yakın bir zamanda çok önemli bir statüye kavuşacaktır. Rüyadaki cenazenin kalabalığı ne kadar çoksa başarı da o denli büyük olacaktır. Cenaze arabası aynı zamanda rüyayı gören kişinin önüne yakın bir gelecekte çok önemli fırsatlar geçecek demektir. Bu fırsatlar önemli ve güzel başarıları ve işleri de beraberinde getirecektir. Rüya sahibi fırsatları güzel bir şekilde değerlendirecek ve güzel bir geleceğe kavuşacaktır.


Cenazenin Çok Kalabalık Olması


Rüyasında kalabalık bir cenazeye katılacak olan kişinin eğer varsa bütün sıkıntı ve problemleri kısa bir süre içinde çözülecektir. Kafasını yoran ya da hayatını zorlaştıran çoğu sorun bir süre sonra çözülecektir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin karşılaştığı sorunları çözebilecek gücü olduğunu da gösterir. Öyle ki rüya sahibi bütün sorunlarını çözmek ve iş hayatında başarılı olmak için çalışmaktadır. Bu rüya da onun bu çalışmalarının iyi bir şekilde sonlanacağına işarettir. Can sıkan ve açılan pek çok yara bir süre sonra kapanacak demektir. Hem beceriler ve bilgiler gelişecek hem de iş hayatında çok başarılı olunacak anlamına da gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap