Rüyada çamaşır görmek ne anlama gelir

Çamaşır


Rüyasında temiz çamaşır gören insan, temiz düşünceli, iyi amelli, güzel ahlaklı ve sağlıklı bir insandır.
Rüyasında kirli çamaşır gören insanın ihmal ettiği ve biriktirdiği işler vardır. Rüyasında çamaşır gören insanın çok istediği bir şey gerçekleşir.

Rüyasında çamaşır yıkadığını görmek uzun zamandır gizlenen gerçeklerin ortaya çıkmasına veya yolculuğa delalet eder. Çamaşır sattığını gören insan, yakın zamanda ciddi bir sağlık sorunuyla karşılaşır. Çamaşır asan insanın evinin içindeki kazalar, belalar uzaklaşır gider.

Rüyasında çamaşır değiştirdiğini gören insan yakın zamanda evlenir, yeni çamaşır satın aldığını gören insan yeni dostluklar edinir, bahçedeki ipe çamaşır astığını gören insan bir ayrılık yaşar. Çamaşır yıkadığını gören insan bir kadın ise eşiyle arasında küçük bir tartışma olur. Bazı yorumculara göre çamaşır yıkadığını gören insan sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulur.

Rüyada çamaşır görmek ne anlama gelir
Rüyada çamaşır görmek ne anlama gelir

Rüyada Çamaşır Asmak

Rüyada çamaşır asmak en hayırlı rüyalardan biri olarak kabul edilmektedir. Bu rüya temizliğe, saflığa, vicdan temizliğine, huzura işaret eder. Yaptığınız işin sonunun çok hayırlı olacağını ve bunu herkesin göreceği şeklinde tabir edilebilir. Eski zamanlardan günümüze çamaşır asmak rüyası hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağı anlamında da yorumlanır.

Bu değişiklikler var olan koşulların giderek daha iyiye ve güzele doğru yol alması olarak görülür. Manevi yönden arınacağınıza, doğru yolda ilerlediğinize ve dualarınızın sonucunu alacağınıza dalalettir. Önce çamaşır yıkayıp sonra bunları astığınızı görmek gösterdiğiniz gayretler sonucunda zamanla hayatınızın daha iyi olacağını haber vermektedir.

Rüyada Çamaşır Asarken Yorulduğunu Görmek

Rüyada çamaşır asmak ve bunun sonucunda yorulmak hayatta gösterilen büyük gayretlere dalalettir. Ancak bu rüya, bu gayretler sayesinde büyük başarı elde ettiğinizi ve artık dinlenmeniz gerektiğini işaret etmektedir. Başarınızı ve mutluluğunuzu herkese gösterecek ve sonra da yeni başarılar için çalışmaya başlayacaksınız.

Rüyada Evin İçine Çamaşır Asmak

Rüyada evin içinde çamaşır asmak ev halkının huzurunu, mutluluğunu gösterir. Ailece yapılan bir işin sonucunun çok iyi olacağına da işaret etmektedir. Evin içinde asılan çamaşırın misler gibi kokması bu sürecin tüm ailede neşeyle karşılanacağını, huzur ve mutluluğun uzun bir süre ev içinde yaşanacağını haber verir.

Ancak asılan çamaşır pis ise bu rüya aile içinde bazı sırların ortaya çıkacağını göstermektedir. Çamaşırların kirliliği oranında da aile içi karmaşa yaşanabileceğini haber verir. Rüyada kötü kokan pis çamaşırların asılması ortaya çıkan bu durumun aile içinde düzeltilebileceğine ve aile bireylerinin birbirine yardım etmesi gerektiğine dalalettir.

Rüyada Balkona Ya Da Bahçeye Çamaşır Asmak

Rüyada balkona ya da bahçeye asılan çamaşır, tüm çevrede ailenizin nasıl görüldüğünü gösterir. Çamaşırlar eğer tertemizse ve çok güzel kokuyorsa çevrenizdekiler tarafından hem çok beğenildiğinizi hem de çok kıskanıldığınızı göstermektedir. İmrenilerek bakılan bir aile yaşantınız olduğuna, başarıya, maddi anlamda büyük feraha, borçların bitmesine, dedikoduya işaret eder.

Balkona ya da bahçeye asılan çamaşırların kirliliği çevrenizdeki kişilerin sizi hor görmesi, küçümsemesi, kötülüğünüzü istemeleri ancak size yaklaşamamaları anlamını verir.Ayrıca bahçeye ya da balkona asılan çamaşır beyaz ise bir mahkemenin sonucunun lehinize olacağı, sizi maddi anlamda rahatlatacak bir paranın elinize geçmesi, hayatınızdaki kişilere maddi manevi yol gösterici olacağınız anlamına gelmektedir.

Vereceğiniz kararın doğruluğuna da işaret eden bu rüya dosta düşmana karşı büyük bir galibiyeti ilan edeceğiniz şeklinde yorumlanabilir. Bir sınavın sonucunun çok iyi geleceğine, yatırımlarınızın hak ettiği değeri bulacağına ve amirlerinizin sizi ödüllendireceği bir sonuca ulaşacağınıza dalalet eder.

Eğer renkli çamaşır asıyorsanız bu rüya hayatınızın bundan sonra çok keyifli ve neşeli geçeceğini gösterir. Rüyada çamaşır asmak bir anlamda bir şeyi çevreye ilan etmektir. Renkli çamaşır asmak bir işte gösterdiğiniz yaratıcılığı ve aldığınız güzel sonucu herkesin duyacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Asılan Çamaşırların Düşmesi

Rüyada çamaşırları yıkayıp astıktan sonra bunların yere düşmesi sanıldığı gibi kötü bir anlama gelmemektedir. Bu rüya yapılan işin sonucunun çok geç alındığına ve artık yeni şeyler yapmak gerektiğine işaret eder. Eğer çamaşır çamura düşerek lekeleniyorsa yaptığınız işten büyük miktarda para da kazanacağınız anlamına gelmektedir. Toprak yere düşüyorsa o sene verdiğiniz tüm emeklerin yerini bulacağını gösterir. Ayrıca çiftçilik açısından da çok verimli bir yıla işaret eder.

Rüyada asılan çamaşır su birikintisine düşüyorsa yaptığınız iş sonucunda birikim yapabileceğiniz miktarda para alacağınıza, ailenizde büyük bir sevinç yaşanacağına yorumlanır. Su eğer kirli ise ve çamaşırlar da kirlenirse bu, gelecek olan paranın çokluğunu ve daha sonra yapılacak işler için kaynak olacağını gösterir. Su temiz ise bu paranın var olan borçları kapatmak için kullanılacağına dalalet eder ve bütün borçların kısa zamanda kapatılarak feraha ulaşılmasını işaret eder.

Rüyada Çamaşır Asmanın Psikolojik Yorumu

Rüyada çamaşır asmak psikolojik olarak kişinin feraha kavuşma, aklanma, sıkıntıları bir an önce atma arzusuna işaret etmektedir. Manevi bakımdan kişinin kendini suçladığı bir durumdan bir an önce kurtulmak istediğini gösterir. Yaptığı yanlışın ortaya çıkmadan temizlenmesini ve kimsenin bundan haberdar olmamasını istediği şeklinde yorumlanır.

Ayrıca dua ettiği bir şey için büyük umutları olduğunu, beklentilerinin sonucunu görmeyi ve göstermeyi arzu ettiğini işaret eder. Dualarının kabulü konusunda bir cevap olarak da yorumlanabilecek bu rüya hayırlı rüyalar arasında sayılmaktadır. Temizliğin ve saflığın göstergesi olarak da çok hayırlı bir evliliğin habercisidir.

Özellikle beyaz çamaşır evliliğe bakışı, beklentileri göstermektedir. Eğer evlenme konusunda kararsız kalındıysa beyaz çamaşır astığını görmek kişiye bu evliliğin hayırlı olacağını göstermektedir. Rengârenk çamaşırlar ise evliliğin çok mutlu ve neşeli geçeceğini, evlenilecek kişinin de güler yüzlü ve esprili bir insan olduğunu işaret eder.

Çamaşır siyah ise evlilik kararında biraz dikkatli olmak ve bir süre daha beklemek daha hayırlı olacaktır. Yeşil çamaşırlar paraya, kırmızı çamaşırlar ise aşka dalalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap