Rüyada Büyük Abdest Görmek 

İslami açıdan, rüyada büyük abdest görmek, üzüntü ve kederden kurtulamamak demektir. Bu rüya, sadece fakirlerin ve acı çekenlerin üzüntü ve kederden kurtulacağına delalettir.

Bir başka rivayete göre, kendilerini büyük veya küçük abdest yaparken görmek üzüntüsünün geçeceğine delalettir.

Aynı zamanda yoksulluktan ve çaresizlikten kaçamamanın bir işaretidir. Buna göre rüyada büyük abdestini yapmak zenginlerin zekât vermek zorunda olduğuna delalettir.

Nafaka alarak geçimini (infak) kazanmanın da bir alametidir. Kısacası bu rüya rahatlamak demektir. Genellikle mülk ediniminin bir işaretidir. 

Rüyada Büyük Abdest Yapmak

Rüyada yolun ortasında büyük abdestini yaptığını gören kişi, yaptığı bir hatadan dolayı başı belaya girer. Kişi yanında taşıdığı bir kâğıt parçasına dışkıladığını görürse, hatasını herkesten saklamaya çalışacaktır.

Rüyada büyük abdest görmek, helal mala, zenginliklere, zarar veya kara, hastalıklara veya şifaya ayrıca, çıkar sağlamaya delalet ediyor.

Rüyada Hem Büyük Abdest Hem Küçük Abdest Yapmak

Rüyada hem büyük abdestini hemde küçük abdestini yapmak, hak veya borçları sahibine devretmek gerektiği söylenir. Helâl geliri ve malı artırdığını da gösterir.

Tuvalete giden ve dışkılayamadığını fark eden herkes kaygılarından kurtulacaktır. Ancak rüyada zor bir şekilde büyük abdest yapmak, kişinin geçim sıkıntısı çektiğine delalettir. 

Rüyada Kendini Büyük Abdest Yaparken Görmek

Rüyada kendini gören kimse dünyevi sıkıntılarından kurtulur ve mutlu olur. Bazen büyük abdestini yaptığını görmek zenginliğin artacağına delalettir. İshal görenler, zayıflamamaya dikkat etmelidir.

Büyük abdestin kendisine bulaştığını gören herkes, kendisini üzen bir durumla karşılaşacaktır. Rüyada dışkı yapmak ve dışkı temizlemek, rüya sahibinin iş hayatında ve sosyal hayatında aleyhine olmayan şeylerden kurtulacağına ve dolayısıyla çok iyi olacağına delalettir.

İki şekilde yorumlanan bu rüya, kimilerine göre şifa, kimilerine göre ise başarı anlamına gelir. Hastalığına derman aranıyorsa ve çare bulma ümidi zayıfsa, müfessirler ümidini kesmeden aramaya devam etmelidir.

Doktorlar, kişinin tedavi bulmanın eşiğinde olduğunu ve rüyanın bunun bir işareti olduğunu söylüyor. Diğer alimlere göre, büyük abdestini yapmak, manevi başarıya ulaşır.

Rüyada Büyük Abdestinin Yapmak İçin Yer Aramak 

Rüyada büyük abdest görmek ve yapmak için yer aramak sorunları çözmek için destek alacağınıza işarettir. Bu rüyayı gören kişinin borçlarını ödeyebilmek için arkadaşlarından yardım ve destek isteyeceğine işaret eder.

Aile bireylerinin sorunlarından uzaklaşacağına ve ailede huzursuzlukların yaşanacağına işaret eder. Bu, rüya sahibinin eşi ile ilişkisinin bozulacağına ve evdeki çocukların olumsuz etkileneceğine delalet eder.

Bu, ev içi sorunların uzun süre devam edeceğine ve rüya sahibinin çözüm bulamadığı için günlerce rahatsızlık yaşayacağına işarettir.

Bu da sorunların çözümü için kendilerine yakın olan kişilerin desteğinin gerekli olacağına ve manevi yönden iyi olacağını düşündürür.

Rüyada Büyük Abdest Yapıp Taharet Almak

Rüyada büyük abdest görmek rüyada büyük abdestini yapıp temizlenmek, profesyonel yaşamınızda büyük adımlar atacağınıza ve gelirinizin artacağına işarettir.

Meslek hayatındaki güzel gelişmeler kişinin kendine olan güveninin artacağına ve başarılı olacağına işaret etmektedir. İyi bir insanla tanışacağınıza ve evliliğe giden iyi bir ilişki kuracağınıza delalet eder.

Müjdeli haberlerin alınacağına ve değişikliklerin olacağına delalet eder.

Ev veya şehir değişikliği olduğunu, evdeki mobilyaların yenisi ile değiştirileceğini belirtir. Bu, aile içindeki huzurun artacağını ve kırgınlıkların sona ereceğini gösterir.

Bu da aile bireyleri ile ilişkilerin güçleneceğini ve zor zamanlarda desteklerinin alınacağını göstermektedir.

Bu, iyi çocukların yetiştirileceğini ve çocukların başarılı kariyerler yapacaklarına işarettir. Ayrıca aygın kişiler olacaklarını göstermektedir. Rüyada büyük abdest görmek ve taharet almak çoğunlukla iyiye işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap