Rüyada bağırmak görmek ne anlama gelir

BAĞIRMAK


Rüyada bağırmak, devleti ilgilendiren bir konuya, tanıklık yapmaya, bir topluluğa seslenmek, devlete ve nimete, feryat etmek sevinç ve ferahlığa, korkulan şeyde haklı çıkmaya işaret eder. Bağırarak yardım istemek, başınıza kötü bir olay geleceğine yorumlanır.

Rüyasında bağıran kişiye iyi haber gelir. Acı hissiyle bağıran kişi kötü bir durum da ise bu durumdan kurtulur. Bağırmak ve bağırdığını duymak, kedere, neşeye ve sabra işaret eder.

Eğer kişi bağırıyor ve cevap verilen kişiyi görmüyor ise eceli yaklaşmış demektir. Kirmani’ ye göre, dışarıda yaşlı bir adamın bağırdığını görmek berekete ve iyiliğe bol kazanca işarettir. Eğer bağıran kişi anlamsız ve korkunç şeyler söylüyor ise rüya sahibi bir kişi tarafından aldatılacak veya dolandırılacaktır. Diğer bir rivayete göre bağırmak rüya sahibinin sevdiklerinden ayrılmasına işaret eder.

Rüyada bağırmak görmek ne anlama gelir
Rüyada bağırmak görmek ne anlama gelir

Rüyada Bağırmak Görmek

Rüyada bağırmak görmek, önemli bir konuya şahit olmak, kamusal bir durumu veya gülünç bir şeyi fark etmek veya bahar mevsimini fark etmek anlamına gelir. Rüyada cemaate bağırmak, durum ve bereket kazanmaya, bağırmak ise sevinç ve rahatlamaya, korkudan sağ salim kurtulmaya işarettir. Rüyada boş yere bağıran adam, yaygara koparan ve gereksiz sözler söyleyen kimsedir. Doğru sözlerle haykıran kişi, bir kişiye yol gösteren kişiye delalet eder. Yardım istediğinizi görmek, başınıza tehlikeli bir olayın gelme olasılığının yüksek olduğunu gösterir. Rüyada bağıran kişiye müjde ve mektuplar gelir. Acı içinde ağlayanlar korkularını giderir ve sevinirler. Çığlıklar sadece üzüntüyü değil, aynı zamanda sevinci ve sabrı da gösterir.

Bilmediğiniz Bir Yerde Bağırmak

Bilmediğiniz bir yerde çığlık attığınızı gören ve ağlayan bir ses duyan biri, rahatlama ve mutluluk yaşayacak demektir. Kirmani’ye göre, sokakta yaşlı, iyi giyimli bir adamın kafasının içinde çığlık attığını görmek, bu yıl onun refah ve mutluluğunu gösterir ve ticarette iyi şeyler yaparak yüzü güler. Rüyasında bağırmak görmek, ayartmanın habercisi, mevsimi veya insanları toplamak için önemli bir konudur. Rüyada anlamsız ve korkunç bir şey söylerse, rüya gören biri tarafından kandırılabilir veya incitilebilir.

Bir başka rivayete göre de rüyada bağırmak görmek, rüya sahibinin sevdiklerinden uzakta olduğuna işarettir. Rüyada birine bağırdığını görmek, kendini tehlikeye atmaya çalıştığını da gösterir. Rüyada boş yere çığlık çığlığa bağıran bir adam görmek, yanlış sözlerin habercisidir. Bazen bu rüya, doğru ile yanlışı ayırt eden bilge ve anlayışlı bir kişiye delalet eder. Rüyanızda size bağıran birini gördüğünüzde, kendinizi riske atmaya çalıştığınızı bildirir. Rüyada kendini çığlık atarken görmek, çok konuşmak demektir.

Rüyada Yaşlı Adamın Çığlık Attığını Görmek

Sokakta yaşlı bir adamın çığlık attığını görmek, yılın bereketli geçeceğine işarettir. Satılık ürün diye bağıran biri gördüğünüzde, asılsız haberler duyacağınız söylemektedir.  Rüyada bağırmak görmek bir adam gördüğünüzde, yanlış sözler habercidir. Bu rüya, iyiyi ve kötüyü ayırt eden bilge ve anlayışlı bir kişiye işaret edebilir.

Rüyada Birine Bağırmak

Rüyada bağırmak görmek dışında rüyada birine bağırmak, rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda haber alacağı anlamına gelir. Rüyada birine bağırmak, hayalperestin probleminin küçük sorunuyla ilgilendiğini, sorunu kısa sürede çözdüğünü ve büyük bir şansı yakaladığını gösterir.

Rüyada Sinirlenmek

Rüyada sinirlenmek, bazı kimselerin rüya sahibinin arkasından iş yapmasına, bazılarının da rüyayı görene karşı kötü niyetli davranmasına işaret eder. Hayallerinize kızmak, hırslı ve güçlü olduğunuzu gösterir. Sahip olduklarını kırmanın ve kendine güvenen bir insan olmanın habercisidir.

Rüyada Korkarak Bağırmak

Rüyada korkarak bağırmak görmek, rüyayı gören kişinin korkusunu yenmesi ve korkusunu ortadan kaldırması anlamına gelir. Rüyada korktuğunu görmek kişinin suçlu olduğuna ve iyi işler yapması gerektiğine işarettir.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek, rüya görenlerin yaşadığı kötü talihin habercisidir. Bir rüyada kavga etmek, günlük yaşamda tartışmanın habercisidir. Kişinin çok dikkatli olması gerektiğini gösteren bir rüyadır.

Rüyada Çığlık Atarak Bağırmak ve Yarım İstemek

Rüyada çığlık atmak ve yardım istemek, rüya görenlerin korktukları her şeyin hepsinin başına geldiğini gösterir. Rüyada yardım istemek talihsiz bir rüyadır. Gelecekteki felaketleri söyler.

Rüyada Ağlamak

Rüyada bağırmak görmek özelinde rüyada ağlamak, rüyayı gören kişinin büyük bir mutluluk yaşadığına ve bu nedenle gözyaşı döktüğüne delalet eder. Rüyada ağlamak en güzel rüyalardan biridir. Kişinin aile hayatında huzur bulduğunu gösterir. Rüyada çığlık attığını görmek,  çok konuşan kimse olarak yorumlanır. Rüyada yaşlı bir adamın sokakta çığlık attığını görmek bu yılın bereketli geçeceğine işarettir. Rüyada çığlık atmak, önemli konulara şahitlik etmeye, kamusal durumları ve gülünç şeyleri fark etmeye, bahar mevsimini anlamanın habercisidir. Cemaate davet, şartları ve bereketi almak demektir. Korkudan ağlamak,  güvenli bir şekilde kurtulmanın bir neşe ve rahatlama işaretidir.

Rüyada Boş Yere Bağıran Birini Görmek

Rüyada boş yere bağıran, ortalığı karıştıran ve gereksiz sözler söyleyen adam, doğru sözlerle haykıran, insana yol gösteren kişi demektir. Rüyada çığlık attığını ve yardım istediğini görmek, başınıza gelebilecek tehlikeli bir olaya işaret eder. Rüyada çığlık atan kişiye müjde ve mektuplar gelir. Acı içinde ağlayanlar korkularını giderir ve sevinirler. Bilinmeyen bir yerde çığlık atan birini gördüğünüzde ve cevap verildiğinde, o kişinin güzel zamanları yakındadır demektir. Rüyada çığlık atan bir adamın anlamsız ve dehşet verici bir şey söylemesi, rüya sahibinin birileri tarafından kandırıldığına veya incitildiğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap