Rüyada ayakkabı görmek ne anlama gelir

AYAKKABI


Rahat ve güzel ayakkabı, bolluk, bereket ve hayra işaret eder. Dar Ayakkabı gam, keder ve üzüntüye işarete der. Yeni bir ayakkabı almak, zenginlik demektir, aldığı ayakkabıyı kaybetmek kötü günler geçirmeye işaret eder. Rahat bir ayakkabı giymek huzurlu bir yaşam sürmeye, yırtık ayakkabı giymek tehlikeli durumlar ile karşı karşıya gelmeye işaret eder. Ayakkabı diktirmek, üzüntü ve kederi terk etmeye, ayakkabının sıkması çevrede olumsuz olaylar olmasına, siyah, beyaz, kırmızı ayakkabı giymek sıkıntı ile karşılaşmaya, sarı ayakkabı hastalığa işaret eder.

Ayakkabı çıkartmak sıkıntılı günlerden kurtulmaya işaret eder. Vitrinde bir ayakkabı görmek yeni bir işe girmeye işaret eder. Rüyada ayakkabı mest gibi şeyler görmek mevsiminde ise hayra, dışında ise şerre işaret eder. Ibn- i Sirin’e göre; ayağını sıkan bir ayakkabı giyen kişi geçim sıkıntısı çeker. Deri ayakkabı giyen kişi evlenir.

Ayağında delik ayakkabı olduğunu görmek başkaları tarafından kıskanıldığını ve çok zengin olmaya işaret eder. Bir çift ayakkabı alan kişi iki kişi ile evlenir.

Ayakkabılarının yırtılıp ayaklarını çıplak görmek eşinin öleceğine işaret eder. Cabirül Magribi’ ye göre; rüyasında ayakkabısının kuyuya düştüğünü gören kişi eşinden boşanır. Ayakkabısının çalındığını gören kişinin başına bir musibet gelir.

Cafer’ i Sadık’ a göre; ayakkabı yumuşak ise; hizmetçi, eş, menfaat ve para ile tabir edilir. Ebu Said El – Vaiz’e göre; ayakkabı giymek ticaret yapmaya ve kazanç sağlamaya işaret eder. Halid- ül Isfahani’ ye göre; ayakkabının içine kalıp koyan kişinin bayanlar ile münasebeti olur.

Ayakkabıların ayağından çıktığını gören kişi gam ve kedere düşer. Kirmani’ de şöyle yorumlamıştır; postal giymek, seyahat etmeye işaret eder.

Rüyada ayakkabı görmek ne anlama gelir
Rüyada ayakkabı görmek ne anlama gelir

Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada ayakkabı görmek genel olarak hayırlıdır. Rüyada ayakkabı görülmesi uzun bir yolculuğa çıkılacağına delalet eder. Rüya sahibi ayakkabı görürse sağlıklı bir hayat yaşar. Aynı zamanda rüyada her çeşit ayakkabı görülmesi yapılacak olan yolculuk olarak yorumlanır. Ayakkabı yazlık ya da kışlık olarak rüyada görülebilir. Hayırlı iş kapılarının açılması şeklinde de yorumlanır.

Ancak kirli bir ayakkabı görülmesi pek te hayırlı değildir. Rüya tabircileri rüyada kirli bir ayakkabının görülmesinde kişiyi zor günlerin bekleyeceği şeklinde açıklama yaparlar. Ancak rüyanın hayra yorulması gerektiği de yapılan yorumlar arasında yer alır. Rüyada açık renkli ayakkabı görülmesi şans ve bahtın açık olacağına delalet eder.

Rüyada Ayakkabı Görmek Ne Demektir?

Rüyalar kişilerin uyurken gördükleri olaylardır. Rüyada ayakkabı görmek her zaman iyiye işaret eder. Rüyada ayakkabı görülmesi uzun bir yolculuk yapılacağı anlamını da taşır. Rüya sahibi akraba ya da aile ziyaretleri yapar. Hayırlı bir rüya olan ayakkabı görülmesi kısa mesafeler olarak ta yorumlanır.

Temiz ve boyanmış ayakkabı görülmesi ise kişinin kısa zamanda büyük bir mutluluk yaşayacağına tekabül eder. Rüyada ayakkabı görmek temiz bir hayat geçirilmesi olarak ta yorumlanır. Yeni bir ayakkabı almak ise yeni bir işe başlanacağını anlamına gelir. Rüyada ayakkabı mağazasından ayakkabı satın almak ise yeni bir işe başlanacağını ancak istenilen şekilde gitmeyeceği olarak yorumlanır.

Rüyada Ayakkabı Görmek Neye İşarettir?

Rüyada ayakkabı görmek bolluk ve berekete işaret eder. Rüyayı gören kişi büyük bir gelir ve kazanç elde eder. Gece rüyada ayakkabı giydiğini gören kişi kısa ve hayırlı bir yolculuğa çıkar. Tabirciler rüyada ayakkabı görülmesinin bolluk ve bereket olduğunu açıklıyor. Diğer bir yoruma göre de rüyada rahat ve konforlu bir ayakkabı görülmesi rahat bir hayatın geçirileceği anlamını taşır. Rüyada ayakkabı görmek bereketli günlerin yaşanacağı olarak ta yorumlanır. Ayakkabı temiz ve rahat bir yapıya sahipse rüya sahibi büyük bir sevinç yaşar. Rüyada ayakkabı görülmesi kişi evli ise iyi bir geçim yapması olarak ta yorumlanır. Ayakkabı giydiğini gören bir kişi yaşadığı zorluktan sonra rahata erer.

Rüyada Görülen Ayakkabı Neyin Habercisidir?

Rüyada ayakkabı görmek genel olarak hayra yorulur. Rahat ve şık bir kadın ayakkabısı görmek gelecek güzel günlerin habercisidir. Ancak dar ve ayağı sıkan bir ayakkabı görülmesi zor zamanların geçirileceği şeklinde yorumlanır. Rüyada pahalı bir ayakkabı görülmesi ise rüya sahibinin büyük bir servet elde edeceğinin habercisidir.

Rüyada çeşit çeşit ayakkabı görülmesi zenginlik ve büyük bir mirasa konulacağı anlamını da taşır. Rüyada iki çift ayakkabı aldığını gören kişi istediği tüm dileklere kısa zamanda kavuşur. Rüyada ayakkabı görülmesi bu detaylar ile yorum bulur. Ayakkabı görmek her zaman iyiye yorumlanır.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya içerisinde ayakkabı görülmesi her zaman iyiye işaret eder. Ancak rüyada topuklu ayakkabı görmek pek te iyiye işaret değildir. Topuklu ayakkabı görmek rüya sahibinin bir hastalığa yakalanacağına işaret eder. Bu rüyanın kimseyle paylaşılmaması rüya tabircileri tarafından belirtilmiştir. Temiz rahat ve şık bir ayakkabı görülmesi ise güzel günlerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada ayakkabı gören kişi hayırlı bir yolculuğa çıkar. Topuklu bir ayakkabı giydiğini gören bir kişi zor zamanlar geçirir. Ancak zor günler geçer kısa sürede rahata kavuşur. Rüyada ayakkabı gören kişiler rahat ve huzurlu bir hayat geçirir. Ancak rüyada topuklu ayakkabı giyilmesi zor zamanların geçirileceği anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap