Rüyada armut görmek ne anlama gelir

ARMUT


Rüyada armut görmek, mal ve nimet ile tabir edilir. Mevsiminde armut görmek toplu mala, mevsim dışında görülen armut hastalık ile tabir edilir. Mevsimsiz armut yemek haram mal ile tabir edilir. Armut almak ertelenen bir yolcuk ile tabir edilir.

Olmamış armut üzülmeye işaret eder. Ağaçta armut görmek her işte başarılı olmaya işaret eder. Hasta bir kimsenin armut görmesi ölmesine işaret eder. Armut satmak zorlu işlerle uğraşmaya işaret eder.

Cafer- i Sadık ( R. A ) rüyada armut görmek, helal mal, zenginlik, iyi bir eş, dilek, menfaat ile tabir edilir. Sulu armut yemek, esnaf ise menfaat görmeye, kadının armut görmesi çocuğu olmasına işaret eder.

Rüyada armut görmek ne anlama gelir
Rüyada armut görmek ne anlama gelir

Rüyada Armut Görmek

Rüyada armut görmek kısmete, eğlenceye ve neşeye yorumlanır. Rüyasında armut gören biri fazla servet sahip olacağına işarettir.

Rüyada armut görmek, büyük bir miras ve mülkü devralan helal gıda anlamına gelir. Bir kızın armut görmesi, kızın evlenmek üzere olduğunu gösterir. Tam mevsiminde görülen armutlar, uğur ve bereketin alametidir. Mevsimsiz armutlar riyakarlıktır.

Rüyada armut görmek, rüya sahibinin elde ettiği kaliteyi gösterir. Bir kadın armut görürse, bebeği olacak demektir. Helal tüketilen armudun rengi sarı olduğunda hastalık, ekşiyse hüzün demektir.

Bir rüyada birkaç armut alan kişi, çok fazla servete sahip olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcuları, armutların iyi bir olduğuna delalet olduğunu söylerler. Çünkü bir süre bozulmadan kalır. Olgun olmayan armut ise, üzüntüye delalettir.

Rüyada Armut Ağacının Görülmesi

Armut ağacı, bekar bir kız kocayı ve hamile kadının erkek çocuğu sahibi olacağına delalet eder. Mutlu ve eğlenceli olmasına delalettir. İnsanlara mal veya para karşılığında teslim olan kişiye tabir olur.

Rüyada armut biriktirmek, bir yerden büyük bir mirasın ve maddi desteğin habercisidir.

Rüyada armut satmak, yaptığınız işten para kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada armut almak, ertelenmiş bir yolculuğun habercisidir.

Rüyada ağaçta armut görmek, hayırlara, müjdelere, bereketlere ve başarıların habercisidir. Başarının işaretedir.

Rüyada armuda dokunmak, çok miktarda mala-mülke sahip olacağına işaret eder.

Mevsiminde olmayan armut yemek haram, mevsiminde yemek ise iyiliğe işaret eder. Armut, kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağını gösterir.

Rüyada armut yemek hayır ve berekete yorumlanır ve kendinizi sulu armut yerken görürseniz tüccarlardan faydalanacağınıza işaret eder. Armut yiyene bolluk ve bereket gelir.

Rüyada Bozulmuş Armut Görülmesi

Rüyada bozuk armut görmek rüya sahibine bozgunluk olduğuna delalettir. Bununla beraber rüya görenler türlü türlü hastalıklara sahip olacağına yorumlanır. Genelde rüya alimleri, olumsuz yorumlarlar.

Ayrıca rüyayı gören evli ise eşiyle ciddi bir tartışma yaşayacağına ve fazlasıyla ciddi bir seviyeye ulaşacağına delalet eder.

Aralarındaki ilişkinin kolay onarılamayacağına ve bunun için rüyayı gören kişi, çok çalışması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Dallardan Armut Almak

Rüyada dallardan armut almak, mal ve mülk anlamına gelir. Rüyasında dalından armut seçtiğini görenler, hayatlarında önemli başarılar elde etmeye çalıştıkları anlamına da gelir.

Rüyada armudu dalından koparmak, akraba ve akrabalarla önem bir tartışmaya gireceğine de yorumlanır.

Rüyada Solucanlı Armut Görülmesi

Rüyada solucanlı armut görmek, rüya sahibinin elindekinin kıymetini bilmesi gerektiğine işaret eder. Diğer rüya araştırmacılarının yorumuna göre bu, rüya görenlerin zor bir döneme gireceğine işarettir.

Ancak bu zorlukları maddi ve manevi olarak ailesinin yardımıyla aşacağına işarettir. Sonunda mutlu olacağını ve ailesiyle birlikte yeniden huzurlu olacağını gösterir.

Rüyada Armut Verilmesi

Rüya yorumcularına göre, rüyada armut görmek veya armut vermek, onun her zaman muhtaç durumda olduğuna ve çokça mükafatı hak ettiğine delalet eder.

Rüyada birine armut vermek, hayalperestin hiç tanımadığı biriyle çok iyi arkadaş olacağına işarettir.

Rüyada Armut Isırılması

Rüyada armut görmek rüyada armut ısırmak, rüyayı gören kişinin; iş ve eğitimde bazı zorluklarla karşılaşacağını gösterir. Birçok farklı zorlukla karşılaştığında ve kendine inanmanın yeterli olduğuna işaret eder.

Rüyada Armut Kesilmesi

Armut kesildiğini gören kişinin endişelerini aşabileceği, rahat ve kaliteli bir hayat sürebileceği ve mutlu yaşayabileceği söylenebilir.

Aynı zamanda hayatınızın iyi gittiğine, emeklerinizin karşılığını alacağınıza ve hayallerinizin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Armut Dilimlenmesi

Rüyada armut görmek rüyada armut dilimlemek, olumsuzlukları gidereceğine, aldığı müjdeyi tazeleyeceğine ve kardeşleriyle birlikte iş hayatında çok güzel bir noktaya geleceklerinin rahatlığını hissedeceğine işarettir.

Birden çok işle uğraşarak, sevdikleriyle yakın sohbet ederek ve tüm sorunları çözüleceğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap