Rüyada altın görmek ne anlama gelir

Altın bir kap görmek üzüntü ve sıkıntıya işaret eder. Altından bir bardaktan bir şey içmek dini iyi olmaya bir kişi ile evlenmeye işaret eder. Altın veya gümüşten eşya kadın ile tabir edilir. Altın kap kötü kadına, gümüşten yapılan kap terbiyeli iyi bir kadına işaret eder. Altından veya gümüşten yapılan eşyalar genellikle aynı şekilde tabir edilir.

Rüyada altın görmek ne anlama gelir
Rüyada altın görmek ne anlama gelir

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek genel itibari ile bir çok rüya yorumcusu tarafından olumlu ve hayırlı yorumlanmıştır. Kişinin dünya hayatında bol rızıklı bereketli bir ömür geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada altın görmek kişinin karşısına hayırlı  ve kazançlı bir iş fırsatı çıkması anlamına  gelmektedir. Rüyada görülen altın çeyrek altın ise hak yolunda ilerleyeceğine, rüyada görülen altın yarım ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulmaya , rüyada görülen altın tam altın ise devlet dairelerinden bir iş fırsatı demektir.

Şimdi ise rüyada altın görmenin detaylı yorumlarına bakalım.

Rüyada altın görmek  maddi yönden kazanç olarak yorumlanmaktadır. Bir kişinin rüyasında

altın görmesi hayallerinin gerçekleşeceğine etrafında ki kimselerden maddi ve manevi olarak destek görmesi  anlamına gelmektedir. Rüyada altın görmek kişinin içinde bulunduğu borçlarından kurtulup feraha kavuşacağına delalet etmektedir. Rüyada altın görmek devlet tarafından  maddi bir destek geleceği anlamına gelmektedir. Rüyada altın görmek hane içerisine gelecek müjdeli haber olarak yorumlanmaktadır.

Bazı rüyalarda ise altın görmek ilahi yönde gelişeceğine delalet etmektedir.

Bazı kere de çeyrek altın görmek sizin hakkınızda 25-30 yaş aralığında bir kadının dedikodu yaptığı anlamına da gelmektedir. Kişi eğer rüyasında yarım altın gördü ise 30-45 yaş arası bir kadının sizin hakkınızda dedikodu  yaptığı anlamına gelmektedir. Kişi eğer rüyada tam altın görmüş ise 45-60 yaş aralığında bir kadının hakkında dedikodu yaptığı anlamına gelmektedir.

rüyada altın görmek ne anlama gelir
rüyada altın görmek ne anlama gelir

Rüyada altın külçe bulmak

Rüyada altın külçe bulmak rüya tabirlerince olumsuz olarak  yorumlanmaktadır. Kişinin altın külçe bulması elinde bulunan maddi varlıkların kaybı anlamına gelmektedir.

Rüyada kişiye altın külçesi verilmesi ise devlet tarafından daha üst mevkilere çıkması olarak  yorumlanmaktadır.

Rüyada altın madeni bulmak

Genç bir kimsenin rüyasında altın madeni bulması veyahut altın madeninde çalışıyor olması maddi anlamda iyi bir kazanç elde edebilmesi için önüne bir fırsat çıkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada altın madeni bulduğunu gören veyahut altın madeninde çalıştığını gören kimse yaşlı ise konuşmasına ve yaşantısına dikkat etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada altın para görmek

Rüyada altın para görmek rüya tabirlerince olumsuz yorumlanıp hakkınızda dedikodu yapıldığı anlamına gelmektedir.

Rüyada altın para ile karışık gümüş para görmek ise olumlu şekilde yorumlanıp hastalıklardan kurtulup dileklerinin gerçekleşeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada sikke altın görmek

Rüyada sikke altın görmek ilahi yönden gelişime daha üst mertebelere çıkılacağına delalet etmektedir. Bir kimsenin rüyada bir çok sikkeli altınlar görmesi hikmet sahibi olmaya yapılacak olan şahitliğe ve defin edilen mala delalet etmektedir.

Rüyada altının olduğunu görmek

Bir kimsenin rüyasında beş altını olduğunu görmesi farz olan beş vakit namaza, bazı kere ise rüyada bir çok altını olduğunu görmesi allah katında daha hikmetli ve ilimli biri olmasına ve dini yönde hizmet etmeye delalet etmektedir.

Rüyada altının olduğunu görmek
Rüyada altının olduğunu görmek

Rüyada altın takıldığını görmek

Rüyada bir kimsenin kendisine altın takıldığını görmesi kendisine emanet edilen malda kar elde edeceği anlamına gelmektedir. Bir kimseninde rüyasında kendisine altın takıldığını görmesi yaşadığı sıkıntılarda kurtulmasına ve zengin bir hayat yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada yığınla altın görmek

Rüyada yığınla altın gören bir kimse bir kişi hakkında gizli bir bilgiyi öğreneceği anlamına gelmektedir. Bir kimsenin rüyasında yığınla altını hane içerisine götürürken görmesi evinin içinde kazanılacak mala delalet etmektedir.

Rüyada altın taç taktığını gören kimse yüksek mertebelere sahip olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada altın gerdanlık

Rüyada kendisine altın gerdanlık takıldığını görmesi bir kısmı altın ise dini vecibesi olan hacca gitmeye, eğer tamamı altın ise devlet kapısında memur olmaya delalet etmektedir.

Rüyada altından resim görmek

Rüyada altından resim görmek dünyada  maddi olarak zenginliğe ulaşmaya  delalet etmektedir.

Rüyada altın yüzük takmak

Bekar genç kadın ve erkeğin rüyada altın yüzük taktığını görmesi hayırlı bir kısmete delalet etmektedir.

Rüyada altın leğen görmek
Rüyada altın leğen görmek

Rüyada altın leğen görmek

Rüyada bir kimsenin altın leğen görmesi güzel bir kadının elindekinden daha fazla borç istemesi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada altın kılıç görmek

Rüyada altın kılıç gören kimsenin kendisinden büyük birisinin kendisinden fayda sağlayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada altın dağıtmak

Rüyada altın dağıttığını gören kimse borçlarından kurtulacağı  anlamına gelmektedir. Bir kimsenin rüyasına başkalarına altın dağıttığını görmesi borç dağıtılacağı anlamına delalet etmektedir.

Rüyada altın taşımak

Rüyada altın taşıdığını gören bir kimsenin elde edeceği mala delalet etmektedir.

Rüyada altın bilezik takmak

Rüyada bir kimsenin altın bilezik taktığını görmesi kendisine aile büyüklerinden yüklü mal kalacağı anlamına gelmektedir.Rüyada kollarında altın bilezik olduğunun görülmesi aynı şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada altın ayna görmek

Rüyada altından ayna görmek ulaşılacak zenginliğe dini konuda gelişeceğine delalet etmektedir.

Rüyada altın elbise görmek

Rüyada altın elbise görmek düşmanlara karşı kazanılacak zafere delalet etmektedir.

Rüyada altından ev görmek

Rüyada altından ev görmek olumsuz yorumlanmaktadır , ateşi altın rengi temsil etmesinden kaynaklı olarak oluşabilecek yangına delalet etmektedir. Rüyada altın merdiven basamakları görmek ise kazanılacak mallara delalet etmektedir.

Rüyada altın tabak görmek
Rüyada altın tabak görmek

Rüyada altın tabak görmek

Rüyada altın tabak, kase gören bir kimsenin dini yönden ibadetlerinin artacağına allah’ın hoşuna gidecek işlerle uğraşacağına delalet etmektedir.Rüyada altın tabak ve kase görmek kötü söz duyulacağına veya hayırlı haberler duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada altından buzağı görmek

Rüyada bir kadının altından buzağı görmesi güzel haberler ve rahat bir yaşantı süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada elinde altın görmek

Rüyada elinde altın görmek güzel bir eve sahip olacağına delalet etmektedir. Rüyada birden fazla altın görmek insanlar arasında saygınlık kazanılacak işler yapmaya delalet etmektedir.

Rüyada altın toplamak

Rüyada bir yerden altın topladığını görmek isteklerine kavuşacağına ve maddi gelirler elde etmek için yapılacak çalışmalara delalet etmektedir.Rüyada altın topladığını görmek halkın kişinin bilgilerinden yararlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada Altın Saklamak

Rüyada altın sakladığını görmek dünyevi olarak elde edilen kazançlara, mallara ve  büyük bir servet sahibi olmaya delalet etmektedir.Rüyada altın sakladığını görmek ticari anlamda büyük ortaklık ve zenginliğe ulaşmaya delalet etmektedir.

Rüyada altın kırıntısı

Rüyada altın kırıntısı görmek bekar bir kimse için  uygun bir evlilik ve hayırlı çocuk sahibi olmaya delalet etmektedir. Rüyada altın kırıntısı görmek hayırlı dost  ve yüksek ilme sahip olmaya delalet etmektedir.

Rüyada  ölüden altın almak
Rüyada  ölüden altın almak

Rüyada  ölüden altın almak

Rüyada ölüden altın aldığını görmek gören kişinin yaşadığı sıkıntılarından ve acımasız davranışlardan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada iki elinde altın görmek

Rüyada iki elinde altın görmek kişinin meslek hayatında kötü durumlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada altın bulmak

Rüyada altın bulmak elde edilecek mallara delalet etmektedir.

Rüyada altın bozdurmak

Rüyada altın bozdurduğunu görmek kişinin sağlık sıkıntıları ve üzüntülü durumlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada cüzdan içinde altın görmek

Rüyada cüzdan içinde altın görmek geri alınacak olan geçici olarak teslim edilen eşya kimse vb. ve edinilen gizli bilgiye delalet etmektedir.

Rüyada kese içinde altın görmek

Rüyada kese içinde altın görmek iyiliğe ve güzelliğe delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap