rüyada ağlamak ne anlama gelir

Ağlamak İle İlgili Sözler

Ağlamak

Rüyada ağıt şeklinde üstünü başını yırtarak ve haykırarak ağlamak hakikatte de gözyaşına işaretken; sessiz ağlamaksa yağmura, berekete, rahmete, yaradan korkusuna, sevince işarettir. Rüyada ağlamak, hakikatte ters olarak sevince de işarettir.

Rüyada ağlamak, iç temizliğine, ruh saflığına delildir. Rüyadaki gözyaşı yanakların yanmasına sebep oluyorsa bu sevinç demektir fakat gözyaşı soğuksa bu da üzüntü demektir. Rüyada bağırarak ağlamak hüzünden, kederden uzaklaşmanın ve halk adına gelecek bir kötülüğün belirticisidir. Hem ağlayıp hem de yaş dökmediğini görmek hayallere ulaşılmayacağına ve tövbe etmeye işarettir.

Ebu Siat El- Vaiz rüyada bir yakının vefatı sebebiyle ağlamayı, paralel olarak, bir vefata ve kedere yorumlar. Kişinin rüyada ölmesi ve arkasından sessiz bir şekilde ağlanması bir devlet büyüğünce gelecek olan sevincin habercisidir.

Başka bir yorumla ağlayıp da yaş akıtmamak helal mal ve paraya işarettir. Sağ gözden çıkan yaş, sol göze karışıyorsa bu kişinin sevdiklerine kavuşmasına işarettir. Caferi Sadık, rüyada önce ağlayıp sonra gülmeyi ecel olarak yorumlar. Rüyada Allah, ahret ve Kur’an için ağlamaksa sevinç ve kederlerin uzaklaşması anlamına gelir.

Rüyada Ağlamak Ne Demek, Neye Yorumlanır

Rüyada ağlamak göründüğünün tersine çok olumlu hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır.Rüyada ağlamak gülmek yaşanacak güzel durumlar olduğuna delalet eder.Rüyada ağlamak bir çok farklı tabir ile yorumlanır. Rüyada ağlamak bazen üzüntü ve keder yaşanacağına bazen ise güzel ve mutlu edecek olaylara delalet etmektedir.Rüyada ağlamak bulunacak en büyük nimettir. Bu rüya hayırlı eşe bol rızka sağlığa ve huzura erişerek mutlu bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.Rüyada ağladığını gören kişinin allah’ın rızasını kazandığı anlamına gelir. Rüyada ağlamak ruhun saflığına delalet eder.Rüyada ağlamak sevince işaret eder.

rüyada ağlamak ne anlama gelir
rüyada ağlamak ne anlama gelir

Rüyada allah korkusundan ağladığını görmek 

Rüyada allah korkusundan ağladığını görmek sıkıntılarından kurtulup kederini üzerinden atıp ferahlık ve huzura erişeceği anlamına gelmektedir. Rüyada gözyaşı sıcak ise üzüntü soğuk ise sıkıntı kederinden kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada ağlarken gözünden yaş akmadığını görmek 

Rüyada ağlarken gözyaşının akmadığını gören rüya sahibinin beklentilerinin gerçekleşmeyip hayal kırıklığına uğraması isteklerinin gerçekleşmeyeceği gelecek haberlerin iyi olmadığı üzüntü yaşayacağı sıkıntılar yaşacağı  anlamına gelmektedir.

Rüyada  çığlık atmadan ağladığını görmek 

Rüyada çığlık atmadan ağladığını görmek rüya sahibinin sağlıklı huzurlu uzun bir ömüre kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada sessizce ağladığını görmek 

Rüyada sessizce ağladığını görmek rüya sahibi için olumlu rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin sevinçli haberler alacağı ve ferha kavuşacağı anlamına gelmektedir.Rüyada sessizce ağladığını görmek üzerinde ki gamı ve  kederi dağıtacağı anlamınada gelmektedir.Rüyada sessizce ağlamak genel tabiri ile bereket demektir.

Rüyada ağlarken gözünden yaş aktığını görmek 

Rüyada ağlarken gözünden yaş geldiğini görmek rüya sahibinin isteklerine ve muradına kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada ağlamak dertten kederden kurtulup mutlu huzurlu isteklerine kavuştuğu anlamına gelmektedir. Rüyada ağladığını görmek allahtan korkarak allah’ın razı olduğu işler yapmaya rahmete ermesine bu yüzden güzel günler yaşayacağına  ve yağmur sıkıntısı çeken yerlerde bereketli yağmurlar yağacağı anlamına gelmektedir.Rüyada ağlayan kişinin hayatında çok sevineceği olaylar yaşayacağına helal yoldan kazanç sağlayacağı anlamına gelmektedir.Rüyada ağlamak nimet ve berekettir.

Rüyada bağırarak ağladığını görmek 
Rüyada bağırarak ağladığını görmek 

Rüyada bağırarak ağladığını görmek 

Rüyada bağırarak ağladığını görmek rüya sahibinin başına bir musibet geleceği anlamına gelmektedir.Rüyanın gerçek hayatta da karşılık bulacağı anlamına gelmektedir.Rüyada bağırarak ağlamak bazen sevinçli haberlere delalet eder.Rüyada bağırarak ağlamak o rüya sahibinin yaşadığı halk içerisinde musibetler yaşayacağı anlamına gelmektedir.Rüyada bağırarak ağladığını görmek rüya sahibinin yaşadığı mahalle için hayırlı değildir. Rüya sahibinin hakkı için musibete delalet eder.

 Rüyada ağlamaktan dolayı gözlerinin yaşla dolu olduğunu ve fakat dışarıya çıkmadığını görmesi

 Rüyada ağlamaktan dolayı gözlerinin yaşla dolu olduğunu ve fakat dışarıya çıkmadığını gören rüya sahibinin kazanacağı tüm malları helal yoldan allah’ın razı olduğu şekilde kazanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada  gözlerinden akan yaşın sıcak olduğunu görmek 

Rüyada  gözlerinden akan yaşın sıcak olduğunu görmek rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntı ve kedere delalet eder.

Rüyada gözlerinden akan yaşın soğuk olduğunu görmek 

Rüyada gözlerinden akan yaşın soğuk olduğunu gören rüya sahibinin dertlerinden kurtulup yaşadığı sıkıntıların yerini güzel olayların alacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada vefat eden bir vali için ağladığını görmek 

Rüyada vefat eden bir vali için ağladığını görmek rüya sahibinin yaşadığı yerdeki valinin insanlara karşı kötü davranıp haksızlık yapacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada vefat eden biri için ağladığını görmek

Rüyada vefat eden biri için ağladığını görmek üzücü olsa da rüyanın aynısının çıkması anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin ölüm yönünden sıkıntı yaşayacağına hüzne kedere ve sıkıntılara düşeceği anlamına gelmektedir.

 Rüyada ağlamadığı halde gözlerinden iplik iplik yaşlar aktığını görmek

 Rüyada ağlamadığı halde gözlerinden iplik iplik yaşlar aktığını görmek rüya sahibinin isteklerine ve muratlarına kavuşacağı anlamına gelmektedir.

 Rüyada ağladığını gözünden yaş yerine kan aktığını görmek

Ağladığını gözünden yaş yerine kan aktığını görme rüya sahibinin daha önce karşısına çıkan fırsatları değerlendirmediği için pişmanlık yaşayacağı anlamına gelmektedir.Rüya sahibinin işlediği günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe etmesi gerektiği anlamına gelmektedir.

Rüyada ağlayarak uyandığını görmek

Rüyada ağlayarak uyandığını görmek kötü olarak görünsede hayırlı rüya olup beklenen haberin çabuk ve hayırlı bir şekilde sevindirici haber geleceği anlamına gelmektedir.Rüya sahibinin uzun süredir beklediği olayın gerçekleşeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada babaya sarılıp ağladığını görmek

Rüyada babaya sarılıp ağladığını görmek rüya sahibinin kötü umutsuz ve mutsuzgünlerinden kurtulacağı anlamına gelmektedir.Kişinin huzurlu yaşantı yaşayacağına kendini rahatlamış hissedeceği anlamına gelmektedir.Kişinin rüyasında sarılarak ağladığı kişinin güvenilir bir dost olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada başkası için ağlamak görmek 

Rüyada başkası için ağlamak görmek kişinin kısmetinin açılacağı güzellikler ile karşılanacağı anlamına gelmektedir.Rüyada başkası için ağlayan bir kimsenin iyi niyetli olduğu anlamına gelmektedir. Rüyada başkası için ağladığını görmek rüya sahibinin sev

indirici olay yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin hayırlı ve helal işler yapacağı anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap