Rüyada abla görmek ne anlama gelir

Abla


Rüyanızda kendi ablanızı gördüyseniz; bunun iyi bir habere vesiledir. Şayet ablanız bekârsa evleneceği anlamına gelir bu rüya. Başka bir deyişle rüyada abla görmek, karşınıza çıkan engellerde ve dertlerde sözü geçen birinin korumasında olacağınız anlamına gelir.

Rüyada abla görmek, ömrünüzün uzunluğa işaret olmanın yanı sıra, eğer ablanız evliyse bir kız çocuğu dünyaya getireceğinin de belirtisidir. Bunu başka bir deyişe göre yorumlarsak; rüyada abla gördüğünüz zaman, öz ablanızdan yahut abla yerine koyduğunuz kişiden büyük bir yardım görecek, onun koruması altına alınacaksınız. Rüyanızda ablanızı yanağından öpmek ise geleceğinizden gelen güzel haberlere vesiledir.

Rüyada abla görmek ne anlama gelir
Rüyada abla görmek ne anlama gelir

Rüyada Abla Görmek

Rüyada abla görmek, yaptığınız işte veya karşılaşacağınız zorluklarda yetkili, saygın bir kişi tarafından  korunacağınıza delalettir. Çünkü abla her zaman dikkat eden ve zorlukları kolaylaştırandır. Rüyada abla görmek, yakında güzel bir haber, neşe, ferahlık ve mutluluk alacağınıza delalettir.

Rüyada abla görmek, hayatınızda  size güven aşılayarak korunacağınıza delalettir. Çünkü abla her zaman önemseyen ve koruyandır.

Rüyada abla görmek, müjdeye, sevince, rahatlamaya ve mutluluğa işaret edebilir. Bazı tabirciler, rüyada görülen ablayı şefkat ve sevginin sembolü olarak yorumlanır.

Rüyada ablanı gören kimse, yakında müjdeli bir haber alır. Hastalar için kişinin iyileşmesinin ve evliliğinin bir işaretidir. Abla görmek ya da ablasını da rüya içinde görülmesi, tüm işlerinizde, iş hayatınızda korunacağınıza, uzun ve sağlıklı bir yaşam olarak yorumlanır. 

Başka bir tabire göre ise ablasından kendisine büyük fayda sağlayacak bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ablası yoksa ablası olarak gördüğü birinden de faydalanacağı anlamına gelir.

Rüyada Abla Görmek Neye Delalettir?

Rüyada abla görmek,  yakın zamanda hayırlı bir evlilik gerçekleştireceğine yorumlanır. Rüyayı gören evli bir kadın ise bir kız çocuğu doğuracağına delalet edilir. Bir adam bu rüyayı görürse, beklenmedik bir yerden bir miktar para veya mal alır. Ayrıca müjdeli haberler alacağınıza delalet eder.

Rüyada Ablayı Öpmek

Rüyada abla görmek, hayırlı haberlere vesile olur. Rüyada ablasını öptüğünü gören kişi aile içinde sevilen biri olarak kabul edilir. Ablasını bir rüyada yanaklarından öpmek, mutlu ve güzel bir geleceğe işaret eder. Rüyada ablayı öpmek, hanenize olan bağlılığınızı gösterir. Yine rüyada ablanızın elini öpmek, servet elde edeceğinize delalettir. Kişi rüyasında ablasını öperse şans ve servet sahibi olur.

Rüyada Ablayla Sarılmak

Rüyada ablasına sarıldığını görmek, tüm işlerinde, iş hayatında ve hayatında başarılı olacak anlamına gelir. Tabire göre; yeni girişimlerde bulunmak, destek alacağınızı ve bu desteğin sürekli olacağı olarak belirtir.

Rüyada kız kardeş veya abla görmek, müjdeye, teselliye ve saadete yorumlanır. Kardeşler, ablalar, veya abla bir araya gelince neşe artmaktadır

Rüyada ablanın evlendiğini görülmesi, rüyayı gören kişinin zengin olacağına, hedeflerine ulaşacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin hayatındaki kötü bir olaydan sonra bu durumunda hayırlı çıkacağına delalet eder.

Rüyada Ablayla Telefonda Görüşmek

Rüyada ablayla telefonda görüşmek, iyi haberlere işaret eder. Duyacağınız haberlerle mutlu olacağınızın iyi bir göstergesidir. Ablayla telefonda görüşmek, iyilik ve mutluluk getirir. Rüyada abla görmek, bir kadın için yeni bir çocuk sahibi olmaya ve iyi haber alacağına işaret eder. Ya da bir erkek için iyi bir müjdeli haber alacağına delalettir.

Rüyada ablanın evine gitmek, kişinin bazı konularda kafasının çok karışık olduğundan, bu nedenle aile büyüklerinden tavsiye alması gerektiğine, hayatında dargın kişilerle barışmasına delalettir

Rüyada Ablayla Konuşmak

Rüyada abla ile konuşmak, bir kişinin işlerinde zenginliğin açıklığının bir sembolüdür. Yaptığı zor ve meşakkatli görevlerden kendisini koruyan kişinin yardımıyla bolluğa, berekete, mutluluğa, yaşama ve zenginliğe başarılı çıkacağına delildir. Rüyanızda ablanız ile konuştuğunuzu görmek iyiye delalettir.

Rüyada Ablayla Münakaşa Yaşamak

Rüyada abla ile münakaşa yaşamak, uzun yıllardır yapmak istediğiniz şeyleri elde etmenize, bolluk ve neşe dolu bir hayata merhaba demenize, sizin ve ailenizin maddi durumunun iyiye gitmesine, bulduğunuz zenginliklere kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Ailede aradığınız huzur, anne babanızın duaları sayesinde işiniz her geçen gün daha iyiye işaret eder.

Rüyada Ablanın Ölümüne Şahit Olmak

Rüyada ablanızın ölümüne şahit olmak, sıkıntı, üzüntü ve kederden kurtulacağınıza delalettir. Rüyada hasta olan birinin ablasının ölümünü görmesi, onun hastalıktan kurtulacağına delalettir. 
Rüyada ablanızın ölümüne şahit olmak, dileğinin gerçekleşeceğine, sevdiği insanlarla çok güzel vakit geçireceğine, iş hayatına zarar vermeden büyük ve başarılı işlere imza atacağına delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap