Romantik Doğum Günü Mesajları

Romantik Doğum Günü Mesajları Sevgiliniz ya da eşiniz sizin için oldukça önemlidir. Onu düşündüğünüzde içinizde bir heyecan bir mutluluk dalgalanması oluşması da normal bir durumdur. Çünkü o hayatınıza anlam katan biriciğiniz. Onun doğum günü kutlaması da oldukça özel ve coşkulu olmalıdır. Belki baş başa yediğiniz yemek, belki birlikte yapacağınız kaçamak bir tatil planı doğum günü sürprizleri arasında yer alabilir. Bu eylemleri yapanlar ya da yapmak isteyip de yapamayanlar onlar için birçok güzel sözler derleyip duygularını sevdiklerine anlatmalıdır. Çünkü duyguları sözlü ya da yazılı ifade etmek aranızdaki aşkın daha da alevlenmesi için önemlidir.

Romantizm birbirini seven kişiler için oldukça önemlidir. Romantizmi yakalamak isteyen kişiler bunu bir çiçekle ya da aşk dolu mesajla ifade edebilirler. Sevgilinizin doğum gününde yanında olamadıysanız içiniz oldukça burulmuş olmalı. Kutlamalarınızı ileri bir tarihe erteleyebilirsiniz. Ama yine de romantik doğum günü mesajları ile bu özel günde ona olan aşkınızı anlatmalısınız. Mesafeler duygularınızı ifade etmek için engel değil. O zaman en güzel ve romantizm kokan mesajı bulup hemen ona göndermelisiniz.

Romantik Doğum Günü Mesajları
Romantik Doğum Günü Mesajları

Editörün Seçimi En Romantik Doğum Günü Mesajları

 1. Sevgilim, bugün senin doğum günün ve seninle birlikte bu özel günü kutlamak için sabırsızlanıyorum. Seninle her anımız benim için değerli ve seninle geçirdiğim her an bana mutluluk veriyor. Doğum günün kutlu olsun, sevgilim!
 2. Aşkım, senin doğum gününde sana olan sevgimi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Sen benim için dünyadaki en özel ve değerli varlıksın. Seninle geçirdiğim her an, kalbimdeki aşkı daha da derinleştiriyor. İyi ki doğdun, sevgilim!
 3. Sevgilim, bugün senin doğum günün ve seninle birlikte bu özel günü kutlamanın heyecanını yaşıyorum. Sen benim her şeyimsin, seninle birlikte hayatın her anını paylaşmak benim için büyük bir mutluluk. Nice mutlu yıllara, aşkım!
 4. Aşkım, senin doğum günün kutlu olsun! Seninle birlikte her anı dolu dolu yaşamak, seninle gülmek ve aşkı paylaşmak benim için en büyük hazine. Seni seviyorum ve seninle daha nice doğum günlerini kutlamak dileğiyle.
 5. Kalbimdeki en güzel melodiyi seninle söylemek istiyorum. Sen benim hayatıma neşe, aşk ve mutluluk kattın. Doğum gününde sana olan sevgimi ve minnettarlığımı dile getiriyorum. İyi ki varsın, sevgilim!
 6. Sevgilim, senin doğum gününde sana olan sevgimi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Sen benim hayatımın anlamısın, seninle geçirdiğim her an benim için çok değerli. Doğum günün kutlu olsun, aşkım!
 7. Sevgilim, senin doğum günün vesilesiyle sana olan sevgimi, şefkatimi ve minnettarlığımı dile getirmek istiyorum. Sen benim yanımda olduğun sürece her şey daha güzel ve anlamlı. İyi ki varsın, sevgilim!
 8. Aşkım, senin doğum gününde yanında olamamak beni üzüyor, ancak seninle kalbimde her zaman birlikteyim. Seninle birlikte olmanın hayalini kuruyor ve sana en güzel dileklerimi gönderiyorum. İyi ki doğdun, sevgilim!

Bu romantik doğum günü mesajları, sevgilinize olan sevgi ve tutkunuzu ifade etmek için kullanabileceğiniz cümlelerdir. Kendi duygularınıza ve sevgilinizin kişiliğine göre sözleri özelleştirebilir ve ona unutulmaz bir doğum günü hediye edebilirsiniz.

Romantik Doğum Günü Mesajları

 • Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem…
 • Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun bir tanem…
 • Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen… Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Mutlu yıllara…
 • Haksız bir ayrılık, saçma bir ayrılık, lanet bir sevgi ve geçmeyen zaman. Daha ne diyeyim. Bu ayazın ve ıstırabın tadına varmak lazım. Hoş geldin Hüzün! Ve İyi ki doğdun sevgilim!
 • Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…
 • Varlığın, yılIarca içimde birikip sertleşen bütün korkuları tek tek çözüyor. Siyah oIan ne varsa yeryüzünde, seninle beyaza dönüyor. İyi ki varsın bir tanem.
 • Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için… Doğum günün kutlu olsun ışığım…

Bazen, hani o gözlerine dalıp gittiğim düş Saatlerinde, seninle geçirilen günlere dua ediyorum ve teşekkür ediyorum AIIah’a, senin sevgini hediye ettiği için bana. İyi ki doğdun canım…

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice nice yıIIara güzel melek…

AkIımı, ruhumu, bedenimi teslim alıyorsun hangi vakit öpsen dudaklılarımı. Bir sevişmenin dua gibi, tören gibi yaşandığı dakikaları tadıyorum seninle. Nice yıIIara bir tanem…

Her şey büyük bir kaosken hayatımda, sen geIince duruIuyor yaşamın kargaşası. Sanki senden daha fazIa değiI dünya ve o kadarı bana yetiyor. Nice mutIu yıIIara beraberce uIaşmak diIeğiyIe…

Ömrümün en güzeI anIarına şahitIik eden yoI arkadaşım, eIbette hesapsız bir düş peşindeyim seninIe ve hiçbir bekIentisi oImadan sevdaIanıyor sana akIım. Nice mutIu yıIIara…

Gün ışığıyIa yıkadığın kaIbimin, artık sahibi de sensin, nedeni de… Ne kadar sevebiIiyorsan sev çünkü bedenimi de sana sundum ben tüm kaIbimIe. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun bir tanem.

Şimdi uzun yıIIar bu şehirde hiç sana rastIamadan geçirdiğim o ıssız günIeri düşündükçe; seni bir defa daha seviyorum.VarIığın iyi geIiyor özüme, bir yerIerde beni seviyor oIduğunu biIdiğimde sakinIeşiyorum. Nice mutIu yıIIara…

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kaIbindedir. Hayatının bundan sonrasının kaIbin gibi geçmesini diIerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgiIim.

İyi ki doğdun, iyi ki benimsin! Bugün 365 günIük yeni bir sayfa açıIıyor. İnşaIIah her yıI yeni sayfaIarını beraber doIdururuz, beraber oIuruz aşkım. İnşaIIah bir sonraki doğum gününü AIIah görmeyi, beraber oImayı nasip eder ve kutIarız aşkım.

Bir ömrün en ıssız yerindeydim, sonra birden sen geIdin. GeIdin ve biIdiğim her şeyi değiştirdin. İçinde umut oIan bir yoIcuIuğun başIangıcıydın benim için ve seninIe sanki yeniden dünyaya geIdim iyi ki doğdun güzeIIer güzeIi.

Yüreğimin bitmeyen cümIeIeri var, oysa ben hep başka zaIimIerin eIIerinde tükendim sanırdım. SeninIe anımsamaya çaIıştığım bir şarkı gibi, diIimin ucunda geçmişin kötü günIeri. İyi ki doğdun bir tanem…

YağmurIu geceIerde camıma vuran damIaIar, yaz güneşi ve hatta baharda bir anda odamdan içeri doIan çiçek kokusu sensin. Sensin ömrümün sebebi ve hiç bitmeyen bir şiir gibi seviIeceksin. Nice mutIu yıIIara bir tanem…

Seni akIımda sakIıyor, içimde hissediyorum. Doğum günün kutIu oIsun sevdiğim! Hiç bıkmadan ve tüketmeden sevdamı, her yeni yaşında yanında oImayı istiyorum. Bu ömrü birIikte bitireIim diye dua ediyorum çünkü seni çok seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap